Indywidualny Kurs Numerologii


          Cały nasz los zobrazowany jest w liczbach, które dokładnie wskazują i na kierunek naszego rozwoju i momenty istotnych zmian w naszym życiu – liczby pokazują nie tylko bieg całego naszego losu, ale i sposób, w jaki my sami odnajdujemy się we własnym życiu. Numerologia jest Wspaniałym narzędziem, umożliwiającym nam rozszyfrowywanie i odczytywanie wpływu tych liczb, oddziałujących nie tylko na nas, ale i na nasz własny los.
           Jeżeli chcesz poznać bliżej numerologię, lub zgłębić posiadaną już wiedzę na jej temat, a być może wyćwiczyć w sobie sztukę interpretacji numerologicznej, zapraszam Cię na Indywidualny Kurs Numerologii. Kurs prowadzony jest w niezwykle komfortowej dla Ciebie formie zdobywania lub poszerzania posiadanej już wiedzy numerologicznej. Uczestnicząc w kursie, do Ciebie należy decyzja kiedy i jak przyswajasz przekazywaną w nim wiedzę, zaznajamiając się z poszczególnymi zagadnieniami zawartymi w kolejnych lekcjach. Same lekcje przygotowane są w sposób jasny i czytelny, a zgromadzone w nich informacje, umożliwiają coraz głębsze rozumienie numerologii, a tym samym siebie i własnego życia.
         Kurs opracowany jest w formie korespondencyjnej, jednak możesz odnieść wrażenie niemalże bezpośredniego uczestniczenia w kursie, a nawet więcej – to indywidualne szkolenie, skierowane bezpośrednio i tylko do Ciebie. Jako wykładowca, zawartą w nich wiedzę, przekazuję Ci w sposób bezpośredni, konkretnie Tobie, a odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania trafiają tylko do Ciebie. Ten Kurs Numerologii, jest swego rodzaju indywidualną formą szeregu konsultacji, jakie przeprowadzam z Tobą w trakcie jego trwania.
      Wieloletnie doświadczenie z numerologią i to zarówno to indywidualne – z przyswajaną wiedzą, badaniem i potwierdzaniem w rzeczywistości poznawanych jej metod, jak i rzeczywiste, praktyczne jej doświadczanie bezpośrednio z klientami, doprowadziło mnie do momentu, w którym postanowiłam zacząć dzielić się nabytą i popartą doświadczeniem wiedzą, tak też powstał Kurs Numerologii - KKN http://numerologia-symbolika.pl/1_18_kkn-program-podstawowy.html – Kurs Indywidualny i Korespondencyjny: umożliwiający każdemu, kto tylko tego chce i potrzebuje, nabywanie wiedzy numerologicznej w wybranym przez siebie, dowolnym czasie, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje. Uczysz się wtedy, kiedy Ty masz na to ochotę.
           Obecnie, doba internetu umożliwia nam bezpośredni kontakt, bez względu na miejsce, w jakim się znajdujemy. W KKN (podstawowym kursie numerologii), poznasz dogłębnie program obecnego wcielenia i dokładnie zaznajomisz się z oddziałującymi na Ciebie energiami Twoich imion i nazwisk, odpowiedzialnymi za sposób, w jaki odnajdujesz siebie i realizujesz się we własnym życiu.
        KKN IIhttp://numerologia-symbolika.pl/1_19_kkn-ii-program-dodatkowy.html stanowi poszerzony program kursu podstawowego, w którym możesz poznać nie tylko dodatkowe aspekty własnej daty urodzenia i energii imion, ale i zaznajomić się z numerologia partnerską i poznać czynniki wpływające na powodzenie biznesu – numerologia firmy.
             Kursy numerologii, które prowadzę, przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą zarówno poznać numerologię od samych jej podstaw lub zgłębić posiadaną, już wiedzę, jak i wyćwiczyć w sobie sztukę interpretacji numerologicznej.
           Każdy z nas ma swoje własne tempo przyswajania wiedzy, stąd też forma korespondencyjna i bardzo Indywidualna Kursu Numerologii, aby spełnić Twoje własne oczekiwania w rytmie i sposobie przyjmowania przez Ciebie określonego materiału. Kurs prowadzony jest w taki sposób, aby każdy mógł wynieść z niego pełnię – wszystko, czego od niego oczekuje właśnie dla siebie.
       Do tego kursu nie przystępujemy przypadkiem – nikt nie czyta tego przypadkiem, nikt nie zaciekawia się tym tematem przypadkiem, ani żaden przypadek nie wzbudza w Tobie chęci nabywania tej właśnie wiedzy. To wszystko ma swój własny, głęboki sens i każdy otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje.

                         CZUJĄC CHĘĆ I POTRZEBĘ

zgłębiania tej wiedzy, czując, że to właśnie JEST DLA CIEBIE,
zapraszam na Indywidualny Kurs Numerologii

Katarzyna Hodorowicz
797 – 205 – 621

Zainteresowanie Kursem Numerologii

 

Inni o Kursie Numerologii

Odnośnie kursu KKN I i KKN II, jest przygotowany i prowadzony bardzo profesjonalnie. Wszystkim, którzy szukają swojej drogi, chcą zgłębiać naukę ezoteryczną bardzo polecam współpracę z Naszą Izis. Odznacza się ona niebywałą cierpliwością i rzetelnością w tym co robi. Jej kursy są przygotowane w taki sposób iż nowicjusze z łatwością przyswoją wiedzę w nich zawartą. Jak dla mnie nie ma lepszego kursu jak ten u Kasi Hodorowicz. Uczysz się we własnym tempie, jesteś w domu, nie trzeba nigdzie wychodzić, możesz siedzieć nawet w piżamie :)) Wystarczą tylko chęci, bo motywacja przyjdzie zaraz po pierwszej lekcji. Wiedzę jaką nabywasz jest ogromna, a najważniejsze to jest to, że podczas kursu zmieniasz samego siebie. Chcę Ci Kasiu ogromnie podziękować, jesteś moim prezentem od Uriela:) Wiele tygodni prosiłam o wskazanie mi drogi jaką mam podążać, ciągle miałam wrażenie że jestem nic nie warta, nic nie umiem, czułam się gorsza. Przez to zamykałam się w sobie, izolowałam od świata, najlepiej czułam się sama zamknięta w pokoju i życzyłam sobie aby nikt mi nie przeszkadzał. Moim największym marzeniem był - święty spokój. Chciałam być daleko od ludzi, którzy ciągle mnie krytykowali i pokazywali, że jestem taka malućka. Spotkanie Ciebie na mojej drodze jest czymś wyjątkowym. Dzięki Twojemu kursowi uporządkowałam swoją wiedzę. Okazało się, że coś mam, mam duży potencjał, który tylko wymagał odkurzenia i dostrzeżenia. Dzięki zmianie, moje wnętrze jest uśmiechnięte, moja dusza się raduje. To Ty pobudziłaś mój rozwój duchowy, obudziłaś moją wrodzoną ciekawość jedynki i dlatego z każdym dniem chcę poznawać więcej. Teraz wiem, że jestem potrzebna, że mam tą wiedzę dobrze przyswoić, z Twoją pomocą poukładać, a potem przekazać dalej. Numerologia jest cudowną dziedziną, ja nazywam ją mapą życia. Dzięki niej człowiek przestaje się miotać, bo wie dokąd zmierza i co ma przejść po drodze. Kiedyś to wiedziałam, ale zaniedbałam to w sobie, a Ty Kasiu na nowo przywróciłaś mi wiarę w siebie samą. Moje motto - "Życie jest piękne, kiedy zrozumiesz po co żyjesz"
Okres współpracy z Izis w czasie kursu numerologii był dla mnie bardzo wartościowy. Bardzo żałuję, że dobiegł końca. Kurs świetny – profesjonalny, czytelny, indywidualne traktowanie. Szczerze, z całego serca polecam.
Anna B
Gdy zdecydowałam się na kurs numerologii, mój wybór spośród wielu innych padł na Twoją propozycję. Dlaczego? Przejrzysty materiał i zasady pracy wspierające także samodzielny rozwój. Twoje odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości zawsze były szybkie, konkretne i co najważniejsze mobilizujące do własnych poszukiwań. Poza tym, brak jakichkolwiek ocen (i nie chodzi tu o stopnie jakie stawia nauczyciel w szkole), ciepło płynące z każdego Twojego komentarza to coś, co niesamowicie pomagało i potwierdzało poczucie właściwego wyboru kursu. Bardzo Ci dziękuję, mam teraz narzędzie, dzięki któremu łatwiej mi zrozumieć motywy postępowania innych ludzi, ale i pracować nad swoimi ograniczeniami. Gorąco polecam każdemu, kto pragnie poznać, a co najważniejsze zrozumieć zawiłości ludzkiego losu. Serdecznie pozdrawiam Małgorzata
Droga Izis! Zapisanie się na kurs było najlepszą decyzją jaką podjęłam w ostatnim czasie. Wprawdzie miałam jakąś wiedzę numerologiczną, ale profesjonalnie opracowany przez Ciebie kurs pozwolił mi ją usystematyzować. Dostarczył także nowych, nieznanych mi wcześniej informacji. Dzięki kursowi i wiedzy numerologicznej w nim zawartej, nauczyłam się wielu rzeczy o sobie, o jakich wcześniej nie miałam pojęcia. Zrozumiałam, dlaczego w moim życiu "zadziały się" pewne rzeczy. Spojrzałam na siebie zupełnie innymi oczami. Otrzymałam wspaniale opracowane lekcje, a w nich materiały do przerobienia, dzięki którym bardzo dużo się nauczyłam. Na pewno wykorzystam tę wiedzę. Dziękuję.
Lucyna Pawłowska
Droga Izis dziękuje bardzo za czas, który poświęciłaś mi wyjaśniając kwestie, których nie zrozumiałam, a przede wszystkim za cierpliwość. Twoje wskazówki są bardzo cenne i przydatne. Na początku kursu nie wyobrażałam sobie jak może wyglądać kurs, w którym rozmawiamy przez e-mail, ale teraz stwierdzam, że to naprawdę bardzo fajna i wygoda forma. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam oraz życzę Ci coraz więcej Kursantów. Ja na pewno rozpocznę drugą część:)
Justyna B.
Chciałam Ci podziękować za naprawdę świetny kurs. Za cierpliwość do mnie, za poprawianie zadań i za to, że tak rzetelnie odpowiadałaś na moje pytania. Było to dla mnie naprawdę fajne doświadczenie. Cieszę się, że mogłam doszlifować moją numerologię.
Ela
Witaj Izis, chciałabym serdecznie podziękować Ci za wszelka pomoc podczas trwania Kursu Numerologii. Było to dla mnie wspaniałe doświadczenie, którym chciałabym podzielić się z innymi. Dla mnie ten kurs zarówno cześć KKN I jak i KKN II to mnóstwo informacji dotyczących liczb i ich znaczenia. Można tam znaleźć wszystkie informacje pozwalające dogłębnie poznać człowieka – jego Drogę Życia, poszczególne Cykle Życia i lekcje karmiczne jakie dana osoba ma w swoim życiu do przerobienia. Numerologia to jak wróżka. Nie przesadzam. Wszystko można w niej wyliczyć - poznać swojego partnera, sprawdzić czy idziemy z nim w tym samym kierunku, wyznaczyć odpowiednią nazwę firmy, tak aby działała korzystnie dla nas, poznać swój obecny Rok Indywidualny, no i oczywiście dowiedzieć się wszystkiego o samym sobie – o swoich talentach, wadach, możliwościach. Dzięki Numerologii poznajemy siebie od podszewki, cale nasze wnętrze. To cudowne. I co najważniejsze, można uczyć się tego wszystkiego w domu, otrzymując lekcje online. To bardzo wygodny sposób nauki, w swoim tempie i w każdej chwili można zadawać pytania, na które Izis bardzo chętnie odpowiada. Bardzo serdecznie polecam tego typu kurs. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni tak jak ja. Izis, dziękuje bardzo za Twoja pomoc, cierpliwość i zrozumienie, no i oczywiście za profesjonalizm.
Z pozdrowieniami Marteczka
Witam wszystkich którzy mieli przyjemność ukończyć Korespondencyjny Kurs Numerologi jak i osoby które dopiero o tym myślą. Osobiście ukończyłem KKN i chciałbym gorąco polecić ten kurs prowadzony przez Panią Kasię ( Izis). Kurs jest prowadzony przejrzyście i zrozumiale, a w przypadku pytań możecie liczyć na fachową pomoc pełna cierpliwości i wyrozumiałości w stosunku do studenta. Pełen profesjonalizm z jakim prowadzony jest kurs, umiejętności przekazania wiedzy jak i indywidualne podejście do studenta, gwarantują przekazanie wiedzy w sposób, który możemy praktycznie użyć w życiu codziennym uzyskując cenne podpowiedzi na temat naszego życia oraz drogi jaką kroczymy. Wiedza i umiejętności które dostajemy potrafią wprowadzić bardzo wiele pozytywnych zmian jak również uświadamiają nam jaką drogę rozwoju osobistego oraz życiowego wybrać.
Jeszcze raz serdecznie i gorąco polecam!
Andrzej
Jestem już po 10 lekcjach Korespondencyjnego Kursu Numerologii i muszę przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolona. Początkowo myślałam, że spróbuje, ale nie byłam pewna czy podołam. Jestem przyzwyczajona do kursów innego typu. Tymczasem okazało się, że mogę uczyć się w zaciszu domowym /co zresztą uwielbiam/, w swoim tempie i zawsze mogę liczyć na twoja pomoc, Izis. Dla mnie ta metoda jest super i dużo z niej skorzystałam. Każda lekcja zawierała dokładnie opisaną i wyjaśnioną część teoretyczną z wieloma przykładami obliczeń. Po każdej lekcji miałam wykonać zadanie domowe ćwicząc wszelkie obliczenia na mnie samej i na innej, wybranej przeze mnie osobie. Numerologia pasjonuje mnie od dawna i wydawało mi się, że już dużo wiem, a teraz okazało się, że miałam tylko powierzchowne wiadomości i nie zdawałam sobie sprawy, że jeszcze tyle przede mną. Zapisałam się już na KKN II, czyli na II część kursu i serdecznie go wszystkim polecam. Numerologia jest bajeczna.
Z najlepszymi pozdrowieniami
Marteczka
Kurs zawiera uporządkowane kompendium podstawowej wiedzy na temat numerologii, przedstawionej w prosty i czytelny sposób. Otwiera drogę do dalszego zgłębiania tajników tej niesamowitej wiedzy, zapisanej w dacie urodzenia oraz imionach i nazwiskach każdego z nas. Prowadząca kurs Izis, cierpliwie i wyczerpująco wyjaśnia zawiłości kolejnych tematów i niezwłocznie odpowiada na wszystkie pytania. Kurs polecam rozpoczynającym przygodę z numerologią oraz wszystkim, którzy “naczytali się” różnych książek na ten temat i czują potrzebę uporządkowania zdobytej wiedzy.
Jestem świeżo po odbytym kursie z zakresu numerologii i ciągle jestem głodna wiedzy. Mimo iż jest to kurs dla początkujących i wydawać by się mogło że podstawowe informacje już są nam znane – podane są w taki sposób z tyloma szczegółami że zdobyta wiedza może zadziwić nawet osobę która posiadła już bazową wiedzę w zakresie numerologii. Brakować mi będzie naszego kontaktu. Wiedza, jaką zdobyłam podczas kursu pomogła mi zrozumieć siebie, otaczającą rzeczywistość, a Izis pomogła mi przestać szarpać się z rzeczywistością i przyjąć ja taką, jaka jest – bo taka ma być i taka jest najlepsza dla mnie. To nieoceniona pomoc i polecam ten kurs każdemu, kto boryka się z mniejszymi lub większymi wewnętrznymi dylematami.
Izis jest cierpliwą nauczycielką. Odpowiadała w prosty i zrozumiały sposób na pytania, które pojawiały się podczas kursu.
Dziękuję Izis za wsparcie, a Sile Wyższej ze postawiła mi ją na drodze
Ania
Jestem zachwycona zajęciami prowadzonymi przez Panią Katarzynę Hodorowicz. Kurs prowadzony jest profesjonalnie, a wszystko odbywa się zgodnie z przedstawioną ofertą. Zajęcia spełniły w pełni moje oczekiwania i otrzymałam w nich wszystko czego oczekiwałam. Warsztaty były dla mnie wielką, cudowną przygodą ze mną samą, z ludźmi mnie otaczającymi i całym światem. Zainspirowały do pracy nad sobą, samodoskonaleniem się i pozwoliły lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Gorąco polecam:)
M.
Witam wszystkich, którzy czegoś w życiu szukają i którzy chcą zmienić swoje życie, ale za bardzo nie wiedzą jak to zrobić. Chwytają się wszystkich możliwych rzeczy, ale nadal stoją w miejscu, a także tych, którzy są szczęśliwi i chcą tym szczęściem podzielić się z innymi.
Każdemu bez względu na wiek, wykształcenie, rodzaj wykonywanej pracy, miejsca zamieszkania, polecam kurs Numerologii prowadzony przez Izis. Prowadząca kurs Izis jest wspaniałą kobietą z dużym doświadczeniem w dziedzinie Numerologii, jest profesjonalistką, posiada ogromną wiedzę i umie tę wiedzę przekazać w sposób bardzo przystępny dla każdego. Chętnie odpowiada na każde pytania i jest bardzo pomocna. Kurs ten pozwala nam poznać siebie, odnaleźć swoją Drogę Życia, a także daje wskazówki jak kroczyć przez życie omijając wszystkie przeszkody. Dzięki temu kursowi można odkryć swoje zdolności, mocne i słabe strony. Dzięki zdobytej wiedzy z zakresu Numerologii można znacznie łatwiej przetrwać trudne okresy swojego życia, a także maksymalnie wykorzystać sprzyjający okres życia. Pragnę serdecznie podziękować Izis za profesjonalnie przeprowadzony kurs. Wszystkim gorąco polecam, naprawdę warto, ale decyzja należy do Was to Wy decydujecie o swoim życiu.
Pozdrawiam
Ania U.
Na kurs numerologii zdecydowałam się zupełnie spontanicznie, od wielu lat interesuję się astrologią, po jakimś czasie doszedł do tego tarot. Numerologia była zawsze dla mnie "czarną magią" a książki, które brałam do ręki napisane jakimś "dziwnym językiem", którego w ogóle nie rozumiałam...Kilka tygodni temu zapisałam się na kurs do Izis i już w trakcie te wszystkie cyferki zaczęły do mnie przemawiać, zaczęłam rozumieć powiązania drogi życia z warunkami i cyklami, wibracje imion i ich wpływ na realizację założeń naszego obecnego wcielenia, książki stały się nie tylko czytelne ale wręcz skąpe w informacje, których ciągle jestem "głodna";) Po ukończeniu kursu pierwszego stopnia bez zastanowienia przystąpiłam do zaawansowanego i z wielką chęcią przystąpiłabym też do III stopnia o ile byłby dostępny;) ale to nie wszystko...dzięki Izis odkryłam swoją drogę, znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, już wiem co robiłam źle i teraz małymi kroczkami wprowadzam zmiany głównie w samej sobie by móc następnie w pełni cieszyć się życiem:) sama prowadząca jest wspaniałą osobą, zawsze pomocną i pełną ciepła. Cieszę się, że zdecydowałam się na te kursy i z całego serca mogę polecić je każdemu, kto szuka swojej drogi, interesuje się ezoteryką i chciałby wzbogacić swoje umiejętności o numerologię, by móc rozumieć i pomagać innym...
marysia
Moi Drodzy, chciałam się podzielić z wami szczęściem, które mnie spotkało. Już od wczesnych lat bardzo interesowałam się ezoteryką i wszystkim co nie materialne i ponadczasowe. Numerologia zwróciła moją większą uwagę i stała się moim hobby. Bardzo chciałam nauczyć się tworzyć Portret Numerologiczny i więcej wiedzieć na temat numerologii. Miałam jednak problem, ponieważ mieszkam na stale za granicą. Nie potrafiłam nikogo znaleźć kto mógłby mi pomoc w moim dalszym rozwoju Duchowym. Aż nagle Bingo!!! W internecie trafiłam na KKN i wspaniałą nauczycielkę Panią Katarzynę Hodorowicz. Pomyślałam spróbuję i zobaczę. Cieszę się, że zaufałam swojej intuicji i ukończyłam kurs. Moja wiedza pogłębiła się bardzo i spełniłam swoje marzenie. Uważam, że forma samego kursu jest bardzo trafna i daje możliwość ciekawej nauki. Chciałam z całego serca podziękować Pani Katarzynie, za trud i cierpliwość włożoną w jej prace.
Od dłuższego czasu interesowała mnie numerologia i tajniki z nią związane. W internecie znalazłam kursy organizowane przez Izis i tak rozpoczęła się moja nauka. Najpierw ukończyłam KKN I, a zaraz po nim - KKN II. Wszystkim gorąco polecam. Izis jest miłą osobą, ma dużą wiedzę, którą chętnie się dzieli i zawsze służy swoją pomocą.
Gorąco polecam!!
Właśnie ukończyłam KKN drugiego stopnia i trochę mi żal, że to już koniec. To absolutnie fascynujące, ile litery i liczby (cyfry) mówią o nas. Na obu kursach - I i II stopnia dowiedziałam się ciekawych informacji, nieprawdopodobnych wprost przekazów na temat naszego przeznaczenia, naszych potencjałów siły, ale i słabości. Dopiero teraz dowiedziałam się, zrozumiałam, że przyjmując nazwisko męża przyjęłam niekorzystne dla mnie wibracje. Kiedyś byłam dusza towarzystwa, teraz stałam się odludkiem. Na szczęście wiem jak temu zaradzić! I w ogóle wiem bardzo dużo o sobie, moim mężu i moich dzieciach. Sama nauczycielka, uważam, że Izis jest super nauczycielką, ciekawie przekazuje nowe wiadomości i absolutnie przejrzyście potrafi odpowiedzieć na zadane pytania. Naprawdę, jestem pod wrażeniem! Dzięki internetowi mogłam skorzystać z tego kursu mieszkając w USA (pld. przedmieśia Chicago).
Pozdrawiam wszystkich serdecznie, Izis dziękuję za fascynujące lekcje i życzę wszystkim powodzenia!
Barbara J.
Moje ogromne podziękowania dla Izis, dzięki której podczas kursu KKN otrzymałam bardzo dużą wiedzę na temat numerologii. Świetnie przygotowany i czytelny materiał, łatwe do przyswojenia zagadnienia z numerologii. Doskonała współpraca i pomoc ze strony Izis zachęciła mnie do dalszego zgłębiania tego tematu. Zachęcam wszystkich, którzy interesują się numerologią, aby skorzystali z pięknie przekazywanej i szerokiej wiedzy podczas kursu KNN. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Ci Droga Izis.
Serdecznie pozdrawiam,
Mirosława
Witam wszystkich, którzy zastanawiają się czy zapisać się czy nie. Obecnie jestem po I KKN i zaczynam II. Jestem zachwycona prowadzącą Izis. Niesamowite jak jedna osoba potrafi zmienić nasze życie. Dzięki umiejętnościom Izis nauczyłam się patrzyć inaczej na życie. Mam więcej wiary i wiem, że poprzez numerologię można sobie i innym pomóc. Wszelkie wątpliwości i pytania zastały rozwiane od razu. Jeśli nadal się zastanawiasz to nie rób tego tylko się zapisz, a zmienisz swoje i innym życie na lepsze oczywiście.
Kasia
Droga Izis, moja przygoda z numerologią dobiega końca, chcę Ci serdecznie podziękować, za dobry pomysł, za bardzo dobrze przygotowany i jasny materiał, łatwy do przyswojenia numerologii. Dziękuję za czas jaki mi poświęciłaś, rozbudziłaś we mnie kochana Izis, ogromną chęć dalszej nauki i odkrywania tajemnic tej ciekawej wiedzy. Jestem Ci bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuje. Życzę dalszych sukcesów w pracy i powodzenia w życiu osobistym.
Wdzięczna uczennica Elżbieta Sz.
Kurs KKN jest świetnym sposobem nauki numerologii nie tylko dla osób, które zaczynają przygodę z numerologią ale jest i dla tych, którzy chcą swą wiedzę ugruntować. Lekcje są opracowane w zrozumiały sposób i bardzo konkretny. Zmuszają do myślenia! Bardzo dobry kontakt z nauczycielem, który wzbogaca już zdobytą wiedzę i zawsze jest chętny do pomocy. Gorąco polecam !!!
Urszula L.
Witam, kończąc kurs KKN on-line zdobyłam bardzo dużo wiedzy na temat numerologii. Izis jest bardzo miłą osobą i zawsze służy pomocą. Kurs ten wprowadził mnie w świat numerologii, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim zainteresowanym.
Pozdrawiam KARAMONA
Copyright ©2009 - 2017
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 30437