Analiza Numerologiczna

 
            Numerologia jest dziedziną wiedzy, za pośrednictwem której możemy stać się bardziej świadomi wielu istotnych kwestii w naszym własnym życiu. Obecnie jest narzędziem ogólnie dostępnym, jednak niekoniecznie zawsze właściwie wykorzystywanym. Umiejętna interpretacja wszystkiego, co uzyskujemy za pośrednictwem różnych systemów numerologicznych, ma na celu zwiększenie naszego potencjału ludzkiego – nie służy ona ani do straszenia, ani też nie powinna być odczytywana zbyt pochopnie, a rzetelna Analiza Numerologiczna obdarza nas Wielką Świadomością.
              W dacie urodzenia, zgodnie z którą zjawiliśmy się na tym świecie, zawartych jest wiele ważnych dla nas informacji. Za pośrednictwem swego rodzaju Analizy Numerologicznej, możesz rozszyfrować nie tylko swój własny los, ale i wpływ, jaki wywierasz na własne życie, za pośrednictwem noszonych przez Ciebie imion. Taka Analiza jest swego rodzaju "KSIĘGĄ NASZEGO ŻYCIA I NAS SAMYCH". Możesz również zgłębić własną świadomość na temat związku, w którym jesteś, zapoznając się z ANALIZĄ TWOJEGO ZWIĄZKU, z której dowiesz się wielu ciekawych informacji nie tylko na swój własny, ale i Twojej drugiej połówki temat. Będąc rodzicem, dzięki ANALIZIE TWOJEGO DZIECKA, możesz stać się jeszcze bardziej świadomym opiekunem tej istoty, która zjawiła się na tej ziemi w ściśle określonym celu i im wcześniej zaczynamy wspierać rozwój tych powinności, tym nasze dziecko ma większe sanse na prawdziwie spełnine życie.
         W naszej dacie urodzenia i naszych imionach i nazwisku zawarte są wszystkie przyczyny naszych własnych doświadczeń, wszystkiego, do czego dochodzimy we własnym życiu i tego, kim jesteśmy obecnie. Dzięki numerologii możemy zrozumieć wiele istotnych dla nas kwestii, poznać przyczyny określonych relacji międzyludzkich, przyczyny własnych intencji i dążeń, zrozumieć własnego partnera, czy własne dziecko – to wszystko i jeszcze wiele innych kwestii odkrywa przed nami Analiza Numerologiczna.
           Jeżeli chcesz zaznajomić się z Analizą Numerologiczną dotyczącą czy to Twojej własnej osoby i całego Twojego życia, czy też Analizą Związku, w którym jesteś, bądź też Analizą Numerologiczną Twojego dziecka, możesz skorzystać z wybranego opisu numerologicznego na dany temat.
 
         Analizy Numerologiczne są jasnym i czytelnym przedstawieniem tego wszystkiego, na co wskazuje dana analiza, zobrazowaniem interesującej Cię kwestii, obdarzającej Cię świadomością wielu ważnych dla Ciebie spraw, ujętym w jasny i czytelny opis interesującego Cię tematu.
 

W OFEROWANYCH ANALIZACH ZNAJDZIESZ:


  • Analizę numerologiczną Twojej osobowości i całego Twojego życia (w tym 5 letnia prognoza numerologiczna i ewentualna zmiana numerologiczna)
  • Analizę numerologiczną Twojego dziecka
  • Analizę numerologiczną Twojego związku
 W zakładce po lewej stronie Analiza Numerologiczna, znajdziesz odnośniki
do Analizy Numerologicznej: dla Ciebie, Twojego dziecka lub związku.

ZAINTERESOWANIE Analizą Numerologiczną

Copyright ©2009 - 2017
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 30462