Kurs Numerologii – KKN

 
         Kurs Numerologii KKN, pozwala dobrze poznać doskonałe narzędzie do odczytywania losu ludzkiego jakim jest numerologia, poznać mechanizmy, jakimi własną Wolą tworzymy swe przeznaczenie i nabyć umiejętność wprowadzania w nim rzeczywistych zmian, dostosowując je do własnych oczekiwań wobec życia.
         KKN jest komfortowym sposobem zdobywania, przyswajania i zgłębiania wiedzy numerologicznej, co następuje w wybranym przez Ciebie czasie i miejscu. Jest kursem korespondencyjnym, jednak równie wartościowym, a nawet przewyższającym swą formą kursy prowadzone w tradycyjny sposób.
          Indywidualna forma KKN sprawia, że wiedza przekazywana jest w danym momencie tylko jednej osobie po nią sięgającej. KKN jest swego rodzaju indywidualnym szkoleniem, w którym nauczyciel bezpośrednio zwraca się tylko do jednego ucznia, przeznaczając Mu całą swoją uwagę w trakcie trwania kursu.
       Nauka odbywa się przez internet – otrzymujesz lekcję, pracujesz danym z tematem, odrabiasz pracę domową, przeprowadzając ćwiczenia na sobie i wybranej przez Ciebie osobie, po czym odsyłasz ją do mnie. W trakcie Twojej pracy z materiałem, w każdej chwili możesz skontaktować się ze mną w celu uzyskania odpowiedzi na pytania, lub też rozwiązania ewentualnych niejasności.

        KKN prowadzony jest sposób, aby wszystko było dla Ciebie jasne i zrozumiałe, aby numerologia stała się bliskim i przyjaznym Tobie narzędziem w życiu, być może i również zawodowym. Poznasz tu podstawowe zasady numerologiczne, umożliwiające Ci łatwe korzystanie z tego narzędzia i znaczny rozwój w tej dziedzinie, jeżeli tylko to zamierzasz. Odkryjesz sposoby przeliczeń numerologicznych, umożliwiających Ci odkrywanie poszczególnych etapów w ludzkim życiu i nabędziesz – wyćwiczysz w sobie najważniejsze w tej dziedzinie – sztukę interpretacji wyników obliczeń numerologicznych. Z czasem nabędziesz umiejętności łatwej,  płynnej i trafnej interpretacji programu życiowego, obrazującego nasz własny los.

KKN jest indywidualnym szkoleniem, przeznaczonym bezpośrednio Tobie

Wiedzę numerologiczną zgłębiasz w indywidualny dla siebie sposób - w swoim własnym rytmie. W każdym dowolnym momencie, możesz skontaktować się ze mną, uzyskując wyjaśnienie interesujących Cię kwestii.

Prowadząca kurs:

Katarzyna Hodorowicz (Izis), początki zgłębiania przeze mnie numerologii sięgają blisko 20 lat, z czego od ponad 10, dzielę się tą wiedzą z innymi, poprzez prowadzone przeze mnie Kursy Numerologii.

Program KKN

 
          Łączy w sobie część teoretyczną i praktyczną jednocześnie, wzajemnie przeplatające się w trakcie trwania kursu. Na KKN poznasz nie tylko wiele istotnych kwestii, wynikających z Twojej własnej daty urodzenia, ale i tych, mających swe źródło w Twoich imionach, nazwisku i podpisie, jaki stosujesz – przeanalizujesz i tym samym poznasz siebie i swój własny los dogłębnie. Zaznajomisz się tu, nie tylko ze sposobami odczytywania własnego losu, przeznaczenia, przyczynami wielu ważnych dla Ciebie spraw, ale i rozwiniesz w sobie sztukę interpretacji przyswajanej tu przez Ciebie wiedzy.

           Na KKN składa się 10 lekcji, jakie kolejno otrzymujesz w cotygodniowym cyklu, drogą mailową. Każda z lekcji, zawiera w sobie materiał numerologiczny, wraz z częścią praktyczną – ćwiczeniami (pracami domowymi) dla Ciebie. Prace domowe odrabiasz w wybranym przez Ciebie czasie, jednak z własnej strony zalecam, aby otrzymany materiał przyswajać tak, aby mniej więcej raz w tygodniu otrzymywać kolejną lekcję, tak, aby nie było zbyt długich przerw pomiędzy nimi – oczywiście Ty o tym decydujesz. Czas i tempo przyswajania wiedzy wybierasz Ty. Po odesłaniu do mnie odrobionej przez Ciebie lekcji, najdalej do trzech dni roboczych, odsyłam ją do Ciebie sprawdzoną, wraz z kolejną lekcją. W odrobionej przez Ciebie pracy z danej lekcji, zadajesz mi ewentualne pytania, wówczas łatwiej jest mi jeszcze bardziej rozświetlić dany temat. Dodatkowo, zawsze możesz do mnie napisać E-maila, chcąc o coś istotnego zapytać, chodzi o to, aby dana lekcja, przed otrzymaniem kolejnej, była dla Ciebie dobrze zrozumiana.

PROGRAM KKN:


 • Główna wibracja w numerologii – Drogi Życia – poznasz różne sposoby jej wyliczania i dogłębną analizę w połączeniu z energetyką dnia urodzenia.
 • Cykle Życia i Warunki Życia – wibracje, które stanowią podwalinę naszego losu – kreujące nasze własne doświadczenia, a poprzez nie ścieżkę, którą podążamy. Poznasz sztukę odnajdywania momentów przełomowych w życiu każdego i najwłaściwsze kierunki działania w danym momencie.
 • Szczególne wymogi, jakie zsyła na nas życie – nasze Wyzwania.
 • Wibracje Mistrzowskie, karmiczne i szczególne – zajmiemy się ich ogólnym znaczeniem i dogłębną analizą w oparciu o indywidualną ścieżkę życia. Poznasz sposoby i wskazywanie dokładnego czasu przejawiania się np. karmy w życiu ludzkim lub szczególnych wymagań losu, jakie zsyła on na nas, a na które wskazują wibracje szczególne i Mistrzowskie.
 • Analiza energetyczna wibracji naszych imion i nazwisk wraz rozwijaniem w sobie sztuki interpretacji energetyki naszych imion w połączeniu z naszą datą urodzenia – źródło przeróżnych konfliktów wewnętrznych.
 • Zmiany numerologiczne – rozpoznawanie potrzeby i nabywanie umiejętności ich wprowadzania (niwelowania konfliktów osobowościowych).
 • Energetyka własnego podpisu i nabywanie umiejętności wprowadzania w nim ewentualnej korekty.
 • Analiza czasu numerologicznego, dogłębna, wraz z pełnym cyklem naszych możliwości.

Na KORESPONDENCYJNY KURS NUMEROLOGII (KKN)

składa się 10 lekcji – jedna tygodniowo. Istnieje możliwość przyspieszenia trybu nauki (w razie takiej Twojej chęci, poinformuj mnie o tym). Po otrzymaniu ostatniej, sprawdzonej przeze mnie lekcji, do 7 dni roboczych wysyłam do Ciebie: 

 • Kompletny zestaw materiałów KKN w formie PDF (drogą mailową). 

 • Certyfikat, potwierdzający odbycie i ukończenie przez Ciebie Kursu Numerologii (drogą korespondencyjną), zawierający w sobie zakres przyswojonej przez Ciebie wiedzy. 

 

Warunkiem otrzymania przez Ciebie Certyfikatu, potwierdzającego ukończenie Kursu Numerologii, jest przesłanie do mnie odrobionych i sprawdzenie przeze mnie – zaliczenie, wszystkich 10 lekcji KKN

 

TWOJA INWESTYCJA W SIEBIE  

UZALEŻNIONA JEST OD FORMY PŁATNOŚCI JAKĄ WYBIERZESZ: 

 • Dokonujesz jednorazowej opłaty, wówczas inwestujesz 500 PLN
 • Przed każdą lekcją wpłacasz 60 PLN, wówczas inwestujesz 600 PLN

UWAGA!

Twoje uczestnictwo w KKN, rozpoczyna się w momencie
wypełnienia poniższego zgłoszenia na KKN i odnotowania Twojej opłaty za kurs.

ZGŁOSZENIE na KKN - Korespondencyjny Kurs Numerologii - program podstawowy

DANE DO PRZELEWU

 
Katarzyna Hodorowicz
mBank 61 1140 2004 0000 3302 7486 2101
z dopiskiem: Kurs Numerologii KKN - Imię i Nazwisko
Copyright ©2009 - 2017
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 30447