Kurs Numerologii – KKN II

 
       Kurs Numerologii KKN II, stanowi zarówno poszerzenie wiedzy nabytej w KKN, jak również dodatkowym, odrębnym szkoleniem. Może do niego przystąpić zarówno absolwent KKN, jak i każdy, chcący przyswoić sobie materiał, jaki zawiera KKN II (poniżej umieszczony jest program KKN II).
      Kurs Korespondencyjny jest doskonałym sposobem nauki, umożliwiającym zgłębianie wiedzy numerologicznej w wybranym przez siebie czasie i miejscu. Nauka odbywa się przez internet – otrzymujesz daną lekcję, pracujesz z tematem, odrabiasz pracę domową (praktykując na własnej dacie urodzenia), po czym odsyłasz ją do mnie. W trakcie tej pracy, w każdej chwili możesz skontaktować się ze mną w celu uzyskania odpowiedzi na pytania lub rozwiania ewentualnych niejasności.
       KKN II prowadzony jest w taki sposób, aby wszystko było dla Ciebie jasne i zrozumiałe, aby numerologia stała się bliskim i przyjaznym Tobie narzędziem w życiu, być może i również zawodowym. Poznasz tu nie tylko ogólne zasady numerologiczne związane z danym tematem, ale przede wszystkim wyćwiczysz w sobie najważniejsze w numerologii – sztukę jej interpretacji.

KKN jest indywidualnym szkoleniem, przeznaczonym bezpośrednio Tobie

Wiedzę numerologiczną zgłębiasz w indywidualny dla siebie sposób - w swoim własnym rytmie. W każdym dowolnym momencie, możesz skontaktować się ze mną, uzyskując wyjaśnienie interesujących Cię kwestii.

Prowadząca kurs:

Katarzyna Hodorowicz (Izis), początki zgłębiania przeze mnie numerologii sięgają blisko 20 lat, z czego od ponad 10, dzielę się tą wiedzą z innymi, poprzez prowadzone przeze mnie Kursy Numerologii.

Program KKN II

 
          Łączy w sobie część teoretyczną i praktyczną jednocześnie, wzajemnie przeplatające się w trakcie trwania kursu. Na KKN II, składa się 6 lekcji, które kolejno otrzymujesz w cotygodniowym cyklu, drogą mailową. Każda z lekcji, zawiera w sobie materiał numerologiczny, wraz z częścią praktyczną – ćwiczeniami (pracami domowymi) dla Ciebie. Prace domowe, odrabiasz w wybranym przez Ciebie czasie, jednak z własnej strony zalecam, by otrzymany materiał przyswajać tak, aby mniej więcej raz w tygodniu otrzymać kolejną lekcję, aby nie było zbyt długich przerw pomiędzy nimi – oczywiście Ty o tym decydujesz. 
        Po odesłaniu do mnie odrobionej przez Ciebie lekcji, najdalej do trzech dni roboczych, odsyłam ją do Ciebie sprawdzoną, wraz z kolejną lekcją. W odrobionej lekcji, w razie potrzeby zadajesz mi ewentualne pytania, wówczas łatwiej mi będzie wyjaśnić dany temat. Dodatkowo, zawsze możesz do mnie napisać E-maila, chcąc o coś istotnego zapytać, chodzi o to, aby każda z lekcji była dla Ciebie dobrze zrozumiana.

PROGRAM KKN II:

 
  • Analiza imion i nazwiska – dogłębna analiza 1, 2 imienia i obecnego nazwiska, a ukazująca sposób, w jaki wyrażamy siebie zarówno świadomie, jak i mniej świadomie.
  • Wrodzone potencjały wewnętrzne, stanowiące silny fundament całej naszej osobowości. Poznasz zarówno własne mocne strony, jak i ewentualne te słabsze oraz poznasz sposoby skutecznej pracy nad sobą, w celu przekraczania własnych ograniczeń i jak najpełniejszego rozkwitu Twojej  osobowości.
  • Odnajdziesz w swoim życiu momenty, w których towarzyszy Ci największa siła, wspierana energią Wszechświata i czas, w którym należy zdecydowanie zwolnić tempo własnego działania, nie marnując tym samym własnych sił – to czas przełomowych momentów w naszym życiu i poznasz lata, w których następują istotne dla nas doświadczenia, determinujące nasze dalsze życie.
  • Numerologia partnerska – ten dział umożliwia dogłębną analizę związków partnerskich, bliskich i każdej innej dowolnej relacji – określonej znajomości, partnerów biznesowych, relacji rodzic – dziecko, itp.
  • Numerologia biznesu – to podstawy dziedziny numerologii w biznesie, jednak na tyle stabilne, aby móc określać szczególnie korzystną nazwę danej działalności lub badać już istniejącą. Ten dział zawiera podstawowe zasady otwierania działalności – w tym zasady wytyczania właściwego dnia otwarcia własnej firmy zgodne z zasadami umożliwiającymi szeroko rozumiany sukces zawodowy.

Na KORESPONDENCYJNY KURS NUMEROLOGII (KKN II)

składa się 6 lekcji – jedna tygodniowo (istnieje możliwość przyspieszenia trybu nauki, w razie takiej Twojej chęci, poinformuj mnie o tym). Po otrzymaniu ostatniej, sprawdzonej przeze mnie lekcji, do 7 dni roboczych wysyłam do Ciebie: 

  • Certyfikat, potwierdzający odbycie i ukończenie przez Ciebie Kursu Numerologii II stopnia (drogą korespondencyjną), zawierający w sobie zakres przyswojonej przez Ciebie wiedzy. 
 
Warunkiem otrzymania przez Ciebie Certyfikatu, potwierdzającego ukończenie Kursu Numerologii II stopnia, jest przesłanie do mnie odrobionych i sprawdzenie przeze mnie – zaliczenie, wszystkich 6 lekcji KKN II
  

TWOJA INWESTYCJA W SIEBIE

UZALEŻNIONA JEST OD FORMY PŁATNOŚCI JAKĄ WYBIERZESZ:

  • Dokonujesz jednorazowej opłaty, wówczas inwestujesz 250 PLN
  • Przed każdą lekcją wpłacasz 50 PLN, wówczas inwestujesz 300 PLN

UWAGA!

Twoje uczestnictwo w KKN II, rozpoczyna się w momencie

wypełnienia poniższego zgłoszenia na KKN II i odnotowania Twojej opłaty za kurs.

ZGŁOSZENIE na KKN II - Korespondencyjny Kurs Numerologii - program dodatkowy

DANE DO PRZELEWU

 
Katarzyna Hodorowicz
mBank 61 1140 2004 0000 3302 7486 2101
z dopiskiem: Kurs Numerologii KKN II - Imię i Nazwisko
Copyright ©2009 - 2017
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 30466