Analiza Numerologiczna Dziecka


          Każde dziecko pojawia się na tym świecie w ściśle określonym celu – nie ma przypadkowych narodzin. Twoje dziecko jest Kimś Wyjątkowym, niepowtarzalnym i zarazem niezwykle wrażliwą istotą. Urodziło się w Twojej rodzinie, aby dzięki Wam, bliskim Mu osobom, nabyć określone dla siebie umiejętności, które niezbędne Mu będą w dalszej wędrówce przez życie. Nasze życie jest ciągłą nauką i to zarówno My, jako dorośli uczymy własne dzieci określonych rzeczy, tak samo nasze dzieci stanowią dla nas określoną naukę – również nas uczą. Analiza Numerologiczna Twojego Dziecka, ukazuje przede wszystkim to, Kim tak naprawdę jest Twoje dziecko, w jakim celu zjawiło się na tym świecie, co zamierza osiągnąć i w jakim kierunku będzie zmierzało całe Jego życie. Taka analiza zdecydowanie ułatwia wspieranie konstruktywnego rozwoju Twojego dziecka, rozwijanie w Nim wszystkich tych cech i umiejętności, jakie będą Mu niezbędne w dorosłym już życiu – dzięki czemu będzie mogło jak najpełniej zrealizować własny los. Analiza zwraca również uwagę na kwestie, nad którymi powinno ono od najmłodszych swych lat pracować najintensywniej i obdarza świadomością tego, co Wam jako Rodzicom ułatwi wiele spraw w Waszych wzajemnych relacjach. Dzięki świadomości, jaką obdarza Analiza Numerologiczna Dziecka, możemy zaniechać wielu niepotrzebnych konfliktów w relacjach rodzic – dziecko. Możemy wnieść w życie własnego dziecka, naprawdę wiele znaczących, niezwykle ważnych kwestii. Nie musimy popełniać niepotrzebnych błędów, po omacku starając się zrozumieć, o co tak naprawdę chodzi naszemu dziecku. Dzięki Analizie Numerologicznej Twojego dziecka, zyskujesz świadomość, która dla Twojego dziecka może stać się naprawdę Wielkim darem. Wówczas jesteśmy w stanie obdarowywać własne dziecko wszystkim tym, co otrzymywać powinno, a nasze wzajemne relacje utrzymywać na dobrych dla obojga (rodzic i dziecko) torach.
 
 
 
 
 
 
Nad każdym dzieckiem pracuję indywidualnie – opracowując Analizę Numerologiczną Twojego dziecka, indywidualnie pracuję z Jego datą urodzenia i energiami Jego imion i nazwiska. Następnie uzyskane informacje zawieram w formie opisowej owej analizy, co przyjmuje ostateczny kształt Analizy Numerologicznej Twojego Dziecka, ujętej w jasnym i czytelnym opisie wszystkich ważnych dla Ciebie, jako rodzica kwestii, zawartej w około 10 stronach dokumentu w formacie PDF, jaki przesyłam do Ciebie do 5 dni roboczych od odnotowania Twojej wpłaty, pod wskazany adres E – mail.

WARTOŚĆ ANALIZY DLA TWOJEGO DZIECKA

Opis praktycznych i wartościowych wskazówek wychowawczych, dotyczących wszystkiego, co Twoje dziecko powinno rozwinąć w sobie w czasie swego wzrastania, to 150 PLN

CHCESZ ZAMÓWIĆ

ANALIZĘ NUMEROLOGICZNĄ TWOJEGO DZIECKA?

WYSTARCZY, ŻE WYPEŁNISZ PONIŻSZE ZAMÓWIENIE I DOKONASZ WPŁATY NA PONIŻEJ PODANE KONTO.

Zamówienie na Analizę Numerologiczną dla Twojego dziecka

DANE DO PRZELEWU

 
Katarzyna Hodorowicz
mBank 61 1140 2004 0000 3302 7486 2101
z dopiskiem: Analiza Numerologiczna dziecka - Imię i Nazwisko
 

 

 
Copyright ©2009 - 2017
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 30460