Analiza Numerologiczna Związku


           Każda z relacji pomiędzy dwojgiem partnerów ma swoje własne znaczenie, ludzie nieprzypadkowo łączą się w pary. Początki danej znajomości są zazwyczaj niezwykle euforyczne, utwierdzające nas w przekonaniu: Tak, to właśnie ta osoba. Podejmując decyzję o wspólnym życiu, nagle stajemy naprzeciw potężnej nauki życia, jaką jest wspólna wędrówka, życie we dwoje, takie życie, aby rozwijać to, co nas połączyło, rozwiązując pojawiające się czasami niedociągnięcia pomiędzy sobą. Zazwyczaj wchodzimy w daną relację mało świadomi wielu spraw, a poznając się bardziej już w trakcie tworzenia danego związku – ucząc się wspólnego życia. Każdy z partnerów w danym związku, ma przed sobą określoną drogę i określone kwestie do zrealizowania na niej.
           Ważne aby te dwie drogi i nasze (nierzadko różne) osobowości, współgrały ze sobą, potrafiły nawiązywać nić porozumienia pomiędzy sobą, wówczas uzupełniamy się wzajemnie. Analiza Numerologiczna Waszego Związku, wskaże na wszystko, co jest niezwykle ważne w Waszej wzajemnej relacji. Analiza skupia się nie tylko na wzajemnej relacji osobowości obojga partnerów, ale i analizie ich własnych dróg, co jasno pokazuje zarówno ich zbieżności, jak i odległe od siebie drogi. Skupia się na czasie – na rozwoju Waszego związku i momentach, w którym następują istotne zmiany dla Was obojga.
          Pozwala Wam uświadomić sobie sam cel Waszego związku, jak i Waszych dążeń, nie zawsze pokrywających się i współgrających ze sobą nawzajem. Jeżeli zależy Wam na Waszej relacji, jeżeli chcecie, aby Wasz związek zmierzał zdecydowanie w dobrym dla Was kierunku, konieczna jest Wam świadomość wielu istotnych kwestii, którą daje Analiza numerologiczna Waszego związku.
 
 
 
Nad każdym związkiem pracuję indywidualnie – opracowując Analizę Waszego związku, indywidualnie pracuję z Waszymi datami urodzenia i energiami Waszych imion i nazwisk. Następnie uzyskane informacje zawieram w formie opisowej owej analizy, co przyjmuje ostateczny kształt Analizy Numerologicznej Waszego Związku, ujętej w jasnym i czytelnym opisie wszystkich ważnych dla Was kwestii, zawartej w około 15 stronach dokumentu w formacie PDF, jaki przesyłam do Ciebie do 5 dni roboczych od odnotowania Twojej wpłaty, pod wskazany w zamówieniu adres E – mail.

WARTOŚĆ ANALIZY WASZEGO ZWIĄZKU

Opisowej Analizy Numerologicznej Waszego związku, to 180 PLN

CHCESZ ZAMÓWIĆ

ANALIZĘ NUMEROLOGICZNĄ WASZEGO ZWIĄZKU?

WYSTARCZY, ŻE WYPEŁNISZ PONIŻSZE ZAMÓWIENIE I DOKONASZ WPŁATY NA PONIŻEJ PODANE KONTO.

Zamówienie na Analizę Numerologiczną Twojego związku

DANE DO PRZELEWU

 
Katarzyna Hodorowicz
mBank 61 1140 2004 0000 3302 7486 2101
z dopiskiem: Analiza Numerologiczna Związku - Imię i Nazwisko
 
 

 

 
Copyright ©2009 - 2017
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 30450