Nasze imiona determinują nasz charakter

 
         W naszym życiu kroczymy własną ścieżką, drogą zwaną losem – własnym przeznaczeniem. Nasza data urodzenia, tworzy naszą drogę, obrazując nasz własny los, natomiast wszystkie narzędzia, jakimi dysponujemy realizując własne przeznaczenie, zawarte są w naszych imionach i nazwisku - w ich energiach.
         To właśnie nasze imiona pokazują sposób, w jaki idziemy przez własne życie. Nasze imiona są nie tylko swego rodzaju "ubraniem”, jakie przybieramy w obecnym życiu, ale i wskazują na sposób, w jaki je nosimy. To nasze imiona pokazują jak trzymamy własną głowę – z Godnością Osobistą, prosto, czy też chyląc ją, oczekując i nastawiając się na wszelkiego rodzaju niepowodzenia.
       Nasze imiona stanowią niezwykle silną wibrację, nieustannie oddziałującą na nas samych, przenikając własną energetyką całą naszą istotę. Noszone przez nas imiona, zdecydowanie powinny wspierać realizację losu, wynikającego z naszej daty urodzenia. Powinny rozwijać w nas wszystko to, co umożliwia nam pełne spełnianie się w życiu, otwierając przed nami drzwi do własnej Samorealizacji.

ZMIANA NUMEROLOGICZNA

WPROWADZANIE HARMONII W ENERGIACH NASZYCH IMION & NIWELOWANIE KONFLIKTÓW OSOBOWIŚCIOWYCH
 
           Zestawienie naszych imion powinno współgrać i wspierać naszą własną realizację w drodze, jaką obrazuje nasza data urodzenia. Niezwykle rzadko zdarza się jednak harmonijne połączenie energii imion z energiami daty urodzenia. Dysharmonie wynikające z konfliktów energetycznych pomiędzy energiami zestawienia imion, a energiami daty urodzenia, nierzadko są zdecydowanie dla nas wręcz destruktywne.
           Numerologia jest narzędziem, umożliwiającym wprowadzanie zmian energetycznych w osobowości – niwelujących owe dysharmonie. Wszystko, czego doświadczamy we własnym życiu, służy naszemu rozwojowi. Rozwijamy się cały czas, nierzadko poprzez trudne i destruktywne dla nas doświadczenia. Pojawiają się w naszym życiu momenty, w których czujemy, że chcemy lub możemy coś już zmienić.
             Jeżeli nadchodzi moment w naszym życiu, w którym dojrzeliśmy do danej zmiany (czujemy, że chcemy coś zmienić), nie potrzebujemy już dłużej destrukcji wymuszającej na nas zrozumienie danej kwestii – możemy wprowadzić realne zmiany w energetyce naszej osobowości, tym samym i realne zmiany we własnym życiu – wprowadzić harmonizującą nasze wnętrze tzw Zmianę Numerologiczną. 

Zmiana Numerologiczna

Numerologia jest narzędziem, umożliwiającym dokonanie dogłębnej analizy energii imion i w razie takiej potrzeby i konieczności, wprowadzenie ewentualnej zmiany. Zmiana Numerologiczna niweluje konflikty osobowościowe, wynikające z niekorzystnego połączenia energii zestawienia naszych imion, z energiami z naszej daty urodzenia. Harmonizuje dotychczasowe połączenia energetyczne, otwierając dla nas nowe kanały energetyczne, stanowiące kierunki, umożliwiające nam odbudowę i konstruktywny rozwój własnej osobowości.
 

DODATKOWO DZIĘKI NUMEROLOGII MOŻEMY:


  • świadomie dobrać właściwe imiona nowo narodzonemu dziecku;
  • świadomie dobrać imię np. do bierzmowania;
  • świadomie przyjąć nazwisko przyszłego męża – sprawdzając, w jaki sposób, z pozostałymi naszymi imionami, będzie ono na nas oddziaływało. Pomaga podjąć słuszną decyzję, czy pozostać przy obecnym nazwisku, czy też przyjąć nowe;
  • świadomie zmienić dane imię, nazwisko, bądź też wprowadzić kolejne imię, niwelując tym samym dotychczasową dysharmonię energii z oddziałujących na nas imion, poprzez Zmianę Numerologiczną.

JEŻELI CZUJESZ POTRZEBĘ

sprawdzenia obecnie oddziałującego na Ciebie zestawienia imion lub wprowadzenia zmiany numerologicznej we własnej osobowości, niwelującej dysharmonie energetyczne, czy też chcesz dokonać świadomego doboru imion nowo narodzonemu dziecku, dobrać właściwe imię do bierzmowania, sprawdzić sposób, w jaki może oddziaływać na Ciebie nazwisko przyszłego męża, PRZYGOTUJĘ TO DLA CIEBIE.
 

WARTOŚĆ ZMIANY NUMEROLOGICZNEJ

(Zmiana Numerologiczna lub dobór imion nowo narodzonemu dziecku, czy dobór właściwego imienia do bierzmowania) to 200 PLN, w jakiej to kwocie otrzymasz według potrzeby:


  • ZMIANĘ NUMEROLOGICZNĄ: ZMIANA IMIENIA, LUB DOBÓR KOLEJNEGO, NOWELUJĄCEGO DYSHARMONIĘ W DOTYCHCZASOWYCH WIBRACJACH, Z OPISEM ODDZIAŁUJĄCYCH NA CIEBIE ENERGII PRZED I PO ZMIANIE
  • DOBÓR NOWYCH IMION: WYBRANIE WŁAŚCIWYCH IMION WRAZ Z DOKŁADNYM OPISEM ODDZIAŁUJĄCYCH ENERGII TYCH IMION (NOWONARODZONEMU DZIECKU, BĄDŹ WŁAŚCIWEGO IMIENIA DO BIERZMOWANIA)
 

WARTOŚĆ SPRAWDZENIA konsultacja mailowa

(Sprawdzenie oddziałującego na Ciebie zestawienia Twoich imion i nazwiska) to 50 PLN, w jakiej to kwocie przeprowadzę dla Ciebie: ANALIZĘ ODDZIAŁUJĄCYCH NA CIEBIE ENERGII IMION POD KĄTEM EWENTUALNEJ DYSHARMONII W TYCH ENERGIACH (konsultacja mailowa)


W PRZYPADKU SPRAWDZENIA ODDZIAŁUJĄCYCH NA CIEBIE IMION I KONIECZNOŚCI WPROWADZENIA ZMIANY NUMEROLOGICZNEJ U CIEBIE, DOKONUJESZ ZA NIĄ OPŁATY JUŻ TYLKO W KWOCIE 150 PLN

(WARTOŚĆ ZMIANY NUMEROLOGICZNEJ POMNIEJSZONA O WARTOŚĆ SPRAWDZENIA ENERGII IMION)
 
 

DECYDUJĄC SIĘ NA SPRAWDZENIE ZESTAWIENIA IMION

WYSTARCZY, ŻE SKONTAKTUJESZ SIĘ ZE MNĄ MAILOWO I DOKONASZ OPŁATY ZA SPRAWDZENIE ZESTAWIENIA IMION NA PONIŻEJ PODANE KONTO   (POD ZAMÓWIENIEM NA ZMIANĘ NUMEROLOGICZNĄ)

Mój adres mailowy: katarzyna.hodorowicz@gmail.com

 

DECYDUJĄC SIĘ NA ZMIANĘ NUMEROLOGICZNĄ

WYSTARCZY, ŻE WYPEŁNISZ PONIŻSZY FORMULARZ I DOKONASZ WPŁATY NA PONIŻEJ PODANE KONTO

Zamówienie na Zmianę Numerologiczną

DANE DO PRZELEWU

 
Katarzyna Hodorowicz
mBank 61 1140 2004 0000 3302 7486 2101
z dopiskiem: Zmiana Numerologiczna lub Sprawdzenie Zestawienia imion - Imię i Nazwisko
 

INNI O ZMIANIE NUMEROLOGICZNEJ

Skorzystałam z niezwykłej usługi Izis i czuję się jak nowo narodzona. W przenośni i dosłownie, ponieważ otrzymałam nowe imina i nową szansę na pomyślne realizowanie marzeń i celów. Teraz mam do tego potrzebne narzędzia. Cudowne uczucie! Gorąco polecam.
Malwina
Copyright ©2009 - 2017
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 30469