Tarot dla mnie jest kluczem do ludzkiego wnętrza. Tarot jest dla mnie zbiorem symboli obrazowo ujętych na poszczególnych kartach – jest księgą symboli poukładaną w odrębne całości. Tarot jest dla mnie księgą symboli, daną do ludzkich rąk po to, aby móc rozjaśniać nasze wnętrza, a tym samym i nasz własny los. Tym wszystkim jest dla mnie Tarot.
          Tarot nigdy nie straszy, a podpowiada, wspiera i rozświetla ewentualne ciemności, wskazując najlepsze dla nas z możliwych dróg w danym momencie naszej wędrówki. To narzędzie niosące nam pomoc, służące wiedzą i świadomością tego wszystkiego, co w chwili obecnej jest przed nami ukryte – my tego nie dostrzegamy. Tarot obdarza nas Świadomością – rozjaśnieniem chwili obecnej i tego wszystkiego, czego w danym czasie właśnie potrzebujemy.
            Zanim bliżej poznałam Tarota u boku Alicji Chrzanowskiej, był dla mnie czymś owianym wielką tajemnicą i taki też jest zapewne dla wszystkich go nie znających. Na samym początku mojej wędrówki z Tarotem, co miało miejsce około 15 lat temu, korzystałam z tego narzędzia skrupulatnie trzymając się wytycznych co do znaczenia jego określonych symboli. Dopiero z czasem zaczęła ujawniać się przede mną całość znaczenia owej księgi, umożliwiająca mi odczytywanie jej w coraz jaśniejszy i bardziej czytelny sposób.
            Obecnie korzystam z Tarota w każdym momencie, kiedy ktoś tylko tego potrzebuje – wiadomo, nie zawsze wiemy wszystko, a czasami czujemy się niezwykle wręcz zagubieni, niezrozumiani i kompletnie nie wiedzący w jakim kierunku postawić kolejny krok. I tu pojawia się możliwość zasięgnięcia porady Tarota, która rozświetla nam niejasne dla nas sprawy. Tarot dany jest nam po to, aby nam służyć i w ten właśnie sposób wykorzystuję go we własnym życiu zawodowym.
            To niezwykle odpowiedzialne narzędzie, wymagające właściwego go wykorzystania, unikając żonglowania wróżebnego, bo temu zapewne nie służy. Tarot służy podpowiedziom raczej, nie wróżbie co i jak się wydarzy – bo to właśnie już zależy od nas samych. Nie ma przed nami ściśle ustalonego losu, który może zostać przed nami ujawniony w postaci określonej wróżby – przynajmniej ja tak wykorzystuję to narzędzie. Tarot dla mnie jest podpowiedzią jak podejść do określonej kwestii, aby uzyskać oczekiwany efekt, albo jakich działań zaniechać, aby wreszcie żyć tak jak chcemy – to zupełnie ogólny obraz możliwości Tarota.

           Jeżeli chcesz skorzystać z tego narzędzia w chwili obecnej, możesz zasięgnąć jego podpowiedzi z możliwości Tarota, jakie znajdują się w zakładce po lewej stronie WRÓŻBA TAROTA gdzie znajdziesz odnośniki do PODPOWIEDZI TAROTA, która pozwoli Ci jaśniej spojrzeć na wybraną dziedzinę życia, rozświetlając Ci dany temat. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co w najbliższym czasie jest dla Ciebie szczególnie ważne i na czym właśnie należy skupić własną uwagę, aby całe Twoje życie potoczyło się w najwłaściwszym dla Ciebie kierunku, możesz skorzystać ze ZNACZĄCEJ WRÓŻBY TAROTA, która wskaże Ci trzy najważniejsze kwestie, na które należy zwrócić uwagę w przeciągu najbliższego półrocza. Jeżeli chcesz rozświetlić całe swoje życie, możesz skorzystać z ANALIZY ŻYCIA TAROTA, którą przygotuję dla Ciebie, a która rozjaśni Ci najważniejsze dziedziny Twojego życia, wskazując na niezwykle ważne sprawy dla Ciebie. Możesz również poznać KARMICZNE PRZYCZYNY interesującej Cię relacji lub zgłębić i poznać dalsze perspektywy Twojego związku w ANALIZIE PARTNERSKIEJ TAROTA

             Nad podpowiedziami Tarota pracuję indywidualnie, zagłębiając się w wybraną przez Ciebie kwestię i opisując dany mi przekaz Tarota w dokumencie ujętym w formacie PDF, który otrzymujesz ode mnie drogą mailową. Każda z możliwości stanowi swego rodzaju przekaz dla Ciebie, niezwykle ważny i znaczący, a z którego możesz korzystać znacznie rozświetlając dręczące Cię sprawy, czy też rozjaśniając interesujące Cię kwestie. Zatem, jeżeli chcesz skorzystać z możliwości Wróżb Tarota, zapraszam.
 
Katarzyna Hodorowicz3 (Izis)
Copyright ©2009 - 2017
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 30455