Podpowiedź Tarota

 

POTRZEBUJESZ PODPOWIEDZI TAROTA NA TEMAT INTERESUJĄCEJ CIĘ DZIEDZINY ŻYCIA?

PRZYGOTUJĘ JĄ SPECJALNIE DLA CIEBIE

WARTOŚĆ PODPOWIEDZI TAROTA

To 60 PLN, za jaką to kwotę otrzymasz istotne dla Ciebie informacje na ważny, wybrany przez Ciebie temat, a jakie przekażę dla Ciebie za pośrednictwem Tarota, udzielając Ci tym samym podpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie – zgłębiając daną dziedzinę życia wskazaną przez Ciebie w poniższym zamówieniu. Podpowiedź Tarota otrzymasz w dwu stronicowym formacie PDF, pod wskazany w zamówieniu adres E-mail, do trzech dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej opłaty za Podpowiedź Tarota.

CHCESZ ZAMÓWIĆ

PODPOWIEDŹ TAROTA?

WYSTARCZY, ŻE WYPEŁNISZ PONIŻSZE ZAMÓWIENIE I DOKONASZ WPŁATY NA PONIŻEJ PODANE KONTO

Zamówienie na podpowiedź Tarota

DANE DO PRZELEWU

 
Katarzyna Hodorowicz
mBank 61 1140 2004 0000 3302 7486 2101
z dopiskiem: Podpowiedź Tarota - Imię i Nazwisko
 

INNI O PODPOWIEDZI TAROTA

Droga Izis! Twoja Podpowiedź Tarota pokazała mi sytuację taką, jaka ona naprawdę jest, pokazała prawdziwy obraz uczuć i pragnień. Dała mi wskazówkę jak postępować i nadzieję na realizację marzeń. Dziękuję za pomoc, jestem bardzo zadowolona z pracy, jaką dla mnie wykonałaś. Polecam wszystkim Twoje usługi, naprawdę warto z nich skorzystać.
Lucyna
Droga Izis dziękuję Ci bardzo za podpowiedzi Tarota, które otrzymałam od Ciebie, są naprawdę dla mnie budujące i pozytywne. Cieszę się też, że nie musiałam długo czekać tylko od razu zabierałaś się do pracy. Cóż tu więcej pisać, wszystko bardzo fajnie opisałaś, ja zamierzam dalej korzystać z Twoich usług:)
Pozdrawiam Justynka
Copyright ©2009 - 2017
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 30440