Analiza Życia Tarota

 
CHCESZ POZNAĆ PRZEKAZ TAROTA DOTYCZĄCY TWOJEGO ŻYCIA – 9 PODSTAWOWYCH JEGO DZIEDZIN? SWEGO RODZAJU OBRAZ TWOJEGO ŻYCIA I TEGO WSZYSTKIEGO, JAK SIĘ W NIM ODNAJDUJESZ I EWENTUALNE ROZWIĄZANIA, WSKAZÓWKI POKAZUJACE WŁAŚCIWE PODEJŚCIE, ZA POMOCĄ KTÓREGO MOŻESZ JAK NAJLEŁNIEJ ZREALIZOWAĆ WŁASNE ŻYCIE I SIEBIE W NIM?

PRZEKAŻĘ CI TO W TWOJEJ ANALIZIE ŻYCIA TAROTA

MOŻESZ RÓWNIEŻ ZADAĆ MI KONKRETNE PYTANIA (W PONIŻSZYM ZAMÓWIENIU)
  PYTANIA DO KAŻDEJ Z DZIEWIĘCIU PONIŻEJ WYMIENIONYCH SFER ŻYCIA,
NA BAZIE KTÓRYCH PRZYGOTUJĘ DLA CIEBIE ANALIZĘ ŻYCIA
ANALIZA ŻYCIA TAROTA rozświetla całe życie, rozjaśniając Ci najważniejsze dziedziny Twojego życia i przekazując niezwykle ważne dla Ciebie informacje, dotyczące dalszego rozwoju. Obejmuje obraz aż 9 podstawowych dziedzin Twojego życia i tego wszystkiego, jak odnajdujesz w nich siebie:

1 Twoja droga, kariera i własna realizacja
2 Twoje małżeństwo, partnerstwo, związki z innymi ludźmi
3 Rodzina, z której się wywodzisz, Twoje obecne wzorce i autorytety
4 Dobrobyt, bogactwo, pomyślność w Twoim życiu
5 Twoja ogólna kondycja, zdrowie psycho-fizyczne
6 Wsparcie życia i losu, przyjaciele, pomocni ludzie
7 Twoja twórczość – wszystko, co powołujesz do życia
8 Mądrość życiowa – Twój ogólny rozwój
9 Sława, Twoja reputacja i uznanie siebie
 
Możesz również do każdej z 9 dziedzin, zadać pytania (dwa, trzy) tak, aby przekaz, jaki otrzymasz,
rozjaśnił Ci jeszcze bardziej wszystko, czego potrzebujesz

ANALIZA ŻYCIA TAROTA jest swego rodzaju obrazem całego naszego życia w tym właśnie momencie – życia, które sami stworzyliśmy i naszymi myślami i nastawieniami i własnymi przekonaniami dotyczącymi wszystkiego. Dokładniej obejmuje:
- opis danego aspektu życia;
- pokazuje przyczyny określonych sytuacji i własnych doświadczeń;
- przedstawia sposób, w jaki odnajdujemy się w danej sferze;
- i zawiera w sobie ewentualną radę: co i jak należy zrobić, jak podejść do danej dziedziny, aby wszystko poukładało się po naszej myśli, wracając do swej naturalnej równowagi.
ANALIZA ŻYCIA TAROTA zajmuje się swego rodzaju aspektem psychologicznym nas samych w naszym własnym życiu – stanowi dla nas pewną psychoanalizę i psychoterapię zarazem. Tarot umożliwia nam ogląd całości – podejrzenie "niewidzialnych dla oka" przyczyn określonych zdarzeń i stanowi dla nas swego rodzaju przekaz – jasne podpowiedzi naszego wewnętrznego przewodnictwa, umożliwiające nam wyjście na prostą i jasną dla nas drogę.

WARTOŚĆ ANALIZY ŻYCIA TAROTA

To 250 PLN, za jaką kwotę otrzymasz około 10 stronicowy przekaz Tarota w formacie PDF, stanowiący dla Ciebie esencję przekazu Tarota (dotyczącego 9 podstawowych dziedzin Twojego życia), pod wskazany w zamówieniu adres E-mail, do pięciu dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej opłaty za Analizę Życia Tarota.

CHCESZ ZAMÓWIĆ

ANALIZĘ ŻYCIA TAROTA?

WYSTARCZY, ŻE WYPEŁNISZ PONIŻSZE ZAMÓWIENIE I DOKONASZ WPŁATY NA PONIŻEJ PODANE KONTO

Zamówienie na Analizę Życia Tarota

DANE DO PRZELEWU

 
Katarzyna Hodorowicz
mBank 61 1140 2004 0000 3302 7486 2101
z dopiskiem: Analiza Życia Tarota - Imię i Nazwisko
 

INNI O ANALIZIE ŻYCIA TAROTA

Ta analiza daje możliwość przyglądnięcia się różnym istotnym obszarom, z jakich składa się nasze życie. Pomaga zrozumieć je jeszcze lepiej, odpowiada na pytania, dzięki którym moje dalsze wybory są odrobinę łatwiejsze i jaśniejsze. Cierpliwość z jaką Pani Katarzyna odpowiadała na moje zapytania i wątpliwości jest zdecydowanie siłą anielską. Upewniała się, że nic nie pozostaje niewyjaśnione i wszystko jest dla mnie zrozumiałe, na tyle na ile to możliwe. To ogromne wsparcie w zrozumieniu tego, co tak niezrozumiałe i tajemnicze. 
Copyright ©2009 - 2017
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 30473