Karmiczne Połączenie

 
CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ JAKIE KARMICZNE PRZYCZYNY POŁĄCZYŁY CIĘ Z OKREŚLONĄ OSOBĄ? CZEMU SŁUŻY TA KONKRETNA RELACJA? JAKIE SĄ JEJ DALSZE PERSPEKTYWY?

MOGĘ SPRAWDZIĆ TO DLA CIEBIE

 Karmiczne Połączenie opisuje również wcielenie, w którym dwie osoby czegoś już doświadczały pomiędzy sobą, a które te doświadczenia ściśle wiążą się z obecnym życiem i ponownym spotkaniem się tych osób

WARTOŚĆ KARMICZNEGO POŁĄCZENIA

To 90 PLN, za jaką to kwotę otrzymasz istotne dla Ciebie informacje na temat interesującej Cię relacji z drugą osobą, a jakie przygotuję dla Ciebie za pośrednictwem Tarota, udzielając Ci tym samym informacji na temat Waszej relacji. Ważne informacje otrzymasz w trzy stronicowym formacie PDF, pod wskazany w zamówieniu adres E-mail, do trzech dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej opłaty za Karmiczne Połączenie.
 

CHCESZ ZAMÓWIĆ KARMICZNE POŁĄCZENIE?

WYSTARCZY, ŻE WYPEŁNISZ PONIŻSZE ZAMÓWIENIE I DOKONASZ WPŁATY NA PONIŻEJ PODANE KONTO

Zamówienie na Karmiczne Połączenie

DANE DO PRZELEWU

 
Katarzyna Hodorowicz
mBank 61 1140 2004 0000 3302 7486 2101
z dopiskiem: Karmiczne Połączenie - Imię i Nazwisko
 

INNI O KARMICZNYM POŁĄCZENIU

Analiza karmiczna i znacząca wróżba tarota bardzo mnie poruszyły. W punkcie, w którym jestem, na prawdę ciężko mi było zobaczyć jasno sytuację i podjąć pewne decyzje. Z Pani podpowiedziami będzie mi na pewno łatwiej i czuję się jakby kamień spadł mi z serca. To wszystko już mi za długo ciążyło. Dziękuję za szybki kontakt i poświęconą mi uwagę. Polecam wszystkim, którzy pragną polepszyć swoje życie oraz tym, którzy pragną zapobiegać trudnym doświadczeniom. Numerologia, karma, tarot- to wszystko jest niesamowicie fascynujące, także cieszę się, że do Pani trafiłam:)
Wszystkiego cudnego!
Droga Izis, kilkakrotnie korzystałam z Twoich usług i jestem bardzo zadowolona. Była to Podpowiedz Tarota oraz Karmiczne Połączenie. Jak czytałam Karmiczne Połączenie dla mojego związku, to ogarnęło mnie takie uczucie jakbyś Ty uczestniczyła w tym wszystkim. Opisujesz wszystko bardzo trafnie i dokładnie i bardzo profesjonalnie. Twój opis jest napisany pięknym językiem i bardzo pozytywny i budujący. Często wracam do Twoich opisów i za każdym razem coś nowego odkrywam, nowe przekazy. Jakby cały czas to się samo aktualizowało. Jest to bardzo przyjemne doświadczenie. Dziękuje też za KKN I i KKN II, jestem bardzo zadowolona, że mogłam u Ciebie zdobyć wiedzę o numerologii. Twoja dokładność, cierpliwość oraz profesjonalizm powodują, że jesteś osoba godną polecenia. Dziękuje i polecam wszystkim. 
Copyright ©2009 - 2017
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 30456