Numerologia obdarza Wielką Świadomośc

          Numerologia jest dziedziną wiedzy odkrywającą przed nami ogromną ilość informacji na temat zarówno losu ludzkiego, jak i charakteru danej osoby. Rozszyfrowywanie kodów numerologicznych jest skutecznym sposobem na zdecydowanie bardziej świadome życie, na pewniejsze podążanie własną ścieżką i otwiera przed nami wielką możliwość spełniania się w każdej sferze własnego życia. To wręcz niewiarygodne, jakiej świadomości własnego życia i siebie samego można nabyć za pośrednictwem Numerologii.
       Dla niektórych to suche i matematyczne wyliczenia, dla mnie natomiast – jasny i czytelny język za pomocą którego porozumiewają się z nami siły kierujące ludzkim losem, co też staram się przekazywać w prowadzonych przeze mnie Kursach Numerologii i w opisach interpretacji numerologicznych tego wszystkiego, co przygotowuję dla innych. Numerologia jest niezwykłym narzędziem, umożliwiającym nam świadome i pewne podążanie własną drogą, zgodnie z impulsami płynącymi z naszych własnych Serc.
      Odkąd pamiętam, interesowało mnie zgłębianie tajemnic losu ludzkiego, rozszyfrowywanie jego różnorodności i poznawanie przyczyn ludzkich doświadczeń. Z czasem moją pasją stało się poznawanie i stosowanie technik skutecznego wpływu na własne życie. Od zawsze obserwowałam ludzkie losy i reakcje poszczególnych osób na własne doświadczenia. Zastanawiała mnie nierzadko diametralna różnica przeznaczeń poszczególnych ludzi. Wiedziałam, że każdy z nas jest inny – jest niepowtarzalną indywidualnością, podobnie jak nasze własne przeznaczenia, jednak dopiero dzięki numerologii nabyłam świadomości przyczyn różnorodności ludzkich doświadczeń.
      Długo rozwijałam w sobie świadomość własnej drogi, a raczej poszukiwałam sposobu na pełną realizację swego przeznaczenia, dającą mi prawdziwe spełnienie w życiu. Wiedziałam, że chcę pomagać ludziom, pomagać im w odnajdywaniu wpływu na własne życie i zrozumieniu własnego losu – co wynika z silnej potrzeby i chęci dzielenia się własnymi, dotychczasowymi odkryciami z innymi. Na mojej drodze w pewnym momencie pojawiła się numerologia – doskonałe narzędzie, które umożliwiło mi zdecydowanie bardziej świadomą i pewną realizację własnego losu.
       Moja przygoda z numerologią rozpoczęła się u boku niezwykłej osobowości (Gladys Lobos), co zainicjowało wprowadzanie zmian w mojej własnej osobowości – stopniowe odblokowywanie siebie samej. Wcześniej myślałam, że numerologia może jedynie obdarzać nas określoną świadomością, a na własnej skórze przekonałam się o jej zbawiennym wpływie również na nasze własne wnętrza (zmiany numerologiczne). Uzyskane wówczas informacje nadały kręgosłup mojej własnej interpretacji numerologii, rozwijanej wraz z kolejno gromadzoną wiedzą i praktycznym doświadczeniem.
        Osobiście numerologii zawdzięczam nie tylko głębsze zrozumienie własnego istnienia i siebie samej, ale i sposób realizacji mojej ścieżki zawodowej, dający mi coraz większe spełnienie. Stała się ona dla mnie narzędziem, które cały czas staram się rozwijać i skutecznym sposobem pomagania innym, co zawsze budziło we mnie głęboki sens własnego istnienia. Dzięki numerologii właśnie, od przeszło 20 lat zdecydowanie bardziej świadomie idę przez własne życie i każdemu, kto tylko tego chce i potrzebuje, również w tym pomagam.
      Chcąc nie chcąc, kroczymy własną drogą i realizujemy własne przeznaczenie, nie zawsze jednak czynimy to świadomie. Świadomość wymogów własnego losu (czym obdarza nas Numerologia), zdecydowanie ułatwia wiele spraw, w pewien sposób bardziej zapoznając i zaprzyjaźniając nas z naszym własnym przeznaczeniem, pokazując obszar realizacji naszej wolnej woli i obdarzając nas zrozumieniem wielu kwestii we własnym życiu. Przyczynia się zaprzestawaniu swego rodzaju walki z własnym losem i odkryciu głębszego sensu własnego istnienia. Umożliwia nam takie podejście do własnego życia, aby móc doświadczać naturalnej radości w naszej codzienności. W relacjach z bliskimi, łagodzi wiele niepotrzebnych konfliktów, a z własnymi dziećmi, pozwala nam, jako rodzicom, obdarzać nasze pociechy wszystkim, co w dorosłym ich życiu będzie dla nich najcenniejsze. Pozwala nam pogodzić się z własnymi doświadczeniami, z własną przeszłością, przebaczyć i pozwolić odejść wszystkiemu, co dawno już powinno. Otwiera nas na zupełnie inny wymiar doświadczania własnego życia i zupełnie inne spojrzenie na siebie samych.
         To wszystko dała mi Numerologia i daje nadal, jednak nie tylko ja zbieram tego owoce, ale i wielu innych ludzi, poprzez narzędzie, jakim stała się w moim życiu zawodowym.

Katarzyna Hodorowicz3
Copyright ©2009 - 2017
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 30438