KARMA W NUMEROLOGII

 
              Numerologia odkrywa przed nami nie tylko energie obecnie na nas oddziałujące, ale i może wskazać te, których przyczyna tkwi w odległych dla nas czasach – tzw wpływy karmiczne. Własne życie wypełniamy różnymi uczynkami, różnymi zachowaniami, kierują nami różne intencje, nie zawsze, niekoniecznie według nas samych słuszne. Oceniając własne postępowanie, jedne z własnych uczynków podobają się nam bardziej, inne mniej i dochodzimy do określonych dla siebie wniosków, a co dalej niesie za sobą całą lawinę zdarzeń.
             W momencie, w którym uznamy, że według nas, nie tak do końca dobrze postępowaliśmy, jakbyśmy tego chcieli, postanawiamy to naprawić. Zazwyczaj nie następuje to w bliskim dla nas czasie, ponieważ do zrekompensowania ewentualnych porażek i krzywd, potrzeba ściśle określonych okoliczności temu sprzyjających. Czasami rozciąga się to całymi wcieleniami. Spłata karmy nie wymaga od nas pokutowania całymi latami, a DOGŁĘBNEGO ZROZUMIENIA określonej kwestii, po czym zazwyczaj następuje uwolnienie się od danego wpływu karmicznego.
            Numerologia, jasno i wyraźnie odkrywa przed nami wpływy karmiczne, naszą ewentualną karmę, jakiej podlegamy. Ta świadomość z numerologii nie jest dana nam po to, aby zadręczać siebie samych, ale w celu zrozumienia określonych kwestii we własnym życiu i wybraniu kierunku działania, umożliwiającego nam zniwelowanie niekorzystnych dla nas wpływów karmicznych.
            Karma dokładnie wskazuje na kwestie, nad którymi mamy pracować w sposób szczególny, aby oczyścić własne wnętrze, własne sumienie, zrozumieć pewne intencje, aby według własnej oceny, stać się lepszymi. Cały czas kreujemy, tworzymy nie tylko nasze obecne życie, ale zasięg naszych własnych intencji i uczynków wywiera już piętno w bardzo odległej dla nas przyszłości.
            Załóżmy, że mamy w sobie niezwykłą umiejętność i wszelkie walory ku temu, aby przewodzić innym. Korzystamy z wrodzonych predyspozycji, jednak i mamy przy tym również wolną wolę, którą możemy wykorzystywać według własnego uznania. I jeżeli np. własne zdolności przywódcze wykorzystujemy, aby osiągnąć pełną władzę nad innymi, nie bacząc na to, co czuje druga osoba, zamiast z szacunkiem dla każdego wskazywać innym właściwy kierunek działania, już w tym właśnie momencie tworzymy w sobie "karmę”.
             Z natury mamy nagromadzone we własnym wnętrzu Dobro i wewnętrzną wrażliwość, z pozycji której oceniamy własne postępowanie – nie potrzebujemy do tego nikogo, kto by wskazał nam jak należy – sami to wiemy, zgodnie z własnym sumieniem. Nagromadzona w naszym wnętrzu karma – swego rodzaju dyskomfort wewnętrzny – ciąży nam, domagając się własnego oczyszczenia. Chcąc oczyścić z niej własne wnętrza, wybieramy takie doświadczenia, w których stanie się to dla nas jak najbardziej możliwe. Numerologia pozwala nam czynić to bardziej świadomie - zdecydowanie łatwiej i skuteczniej.

Analiza Karmiczna

 
JEŻELI CHCESZ SPRAWDZIĆ, CZY PODLEGASZ WPŁYWOWI KARMY, JAKIEJ, POZNAĆ DOKŁADNY CZAS JEJ ODDZIAŁYWANIA, CHARAKTER I SKUTECZNE SPOSOBY WSPIERANIA WŁASNEGO PROCESU OCZYSZCZANIA,

OPRACUJĘ DLA CIEBIE ANALIZĘ KARMICZNĄ

WARTOŚĆ ANALIZY KARMICZNEJ

TO 90 PLN, za co otrzymasz ważne dla Ciebie informacje czy i jakiej karmie podlegasz, a momencie pojawienia się w Twoim programie życiowym wibracji karmicznej, otrzymasz istotne informacje na jej temat: wskażę Ci w jaki sposób oczyszczać się z niej najefektywniej, poznasz dokładny czas i zakres jej oddziaływania, siłę, z jaką oddziałuje i sferę życia, którą oczyszcza. Opis otrzymasz pod wskazany w zamówieniu adres E-mail, do trzech dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej opłaty za Analizę Karmiczną. 
 


CHCESZ ZAMÓWIĆ

ANALIZĘ KARMICZNĄ?

WYSTARCZY, ŻE WYPEŁNISZ PONIŻSZE ZAMÓWIENIE I DOKONASZ WPŁATY NA PONIŻEJ PODANE KONTO

Zamówienie na Analizę Karmiczną

DANE DO PRZELEWU

 
Katarzyna Hodorowicz
mBank 61 1140 2004 0000 3302 7486 2101
z dopiskiem: Analiza Karmiczna - Imię i Nazwisko
 

 

 
Copyright ©2009 - 2017
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 30459