CZAS W NUMEROLOGII

 
           Numerologia odkrywa przed nami wpływ określonych wibracji, niezwykle silnie oddziałujących nie tylko na nas samych, ale i na dynamikę rozwoju całego naszego życia. Numerologia pozwala nam odczytać charakter czasu, w jakim znajdujemy się w danym momencie. Odkrywa przed nami cykliczność Lat Numerologicznych i Indywidualnych, następujących jedne po drugich, zmieniających się zgodnie z własną energią, tym samym zmieniając charakter naszych własnych doświadczeń w danym momencie, do których staramy się dostosować. Lata Numerologiczne przedstawiają charakter i wymogi naszej rzeczywistości w danym momencie, a Lata Indywidualne, mówią o tym wszystkim, co dzieje się w nas samych w określonym czasie. Wyjątkowo silny wpływ, oprócz Lat, wywierają na nas również Miesiące Numerologiczne i Indywidualne. Podlegamy cykliczności wpływów różnych energii, wywierających na nas ściśle określony wpływ.
         Mając świadomość owych wpływów, zdecydowanie łatwiej jest nam odnaleźć się w otaczającej nas rzeczywistości. Wiedząc, pod wpływem jakiej energii znajdujemy się w danym czasie, łatwiej jest nam dostosować własne plany do aktualnej rzeczywistości, łatwiej jest nam podejmować określone decyzje i zaprzestać swego rodzaju "walki z losem”.
          Numerologia, podobnie jak i inne narzędzia odkrywające przed nami przyszłość, właściwie przez nas wykorzystywana, może nam służyć jako doskonałe narzędzie nie tylko do głębszego zrozumienia siebie samych, ale i otaczającego nas świata. Dzięki prognostyce numerologicznej, zdecydowanie łatwiej jest nam kroczyć przez własne życie, bardziej świadomie, pewnie i dojrzale.
            Każdy z nas znajduje się w indywidualnym dla siebie czasie, czasie z określoną, silnie wpływającą na nas energią, energią wpływającą na nas w swój charakterystyczny dla siebie sposób. Nabywając świadomość owych wpływów, możemy dostosować do nich własne zamierzenia, plany i dążenia, a tym samym i zwielokrotnić efektywność własnego działania w danym czasie. Temu również służy numerologia.

12 miesięczna Prognoza Numerologiczna

 
CHCESZ POZNAĆ INDYWIDUALNĄ, 12 MIESIĘCZNĄ PROGNOZĘ NUMEROLOGICZNĄ?

PRZYGOTUJĘ JĄ DLA CIEBIE

WARTOŚĆ 12 MIESIĘCZNEJ PROGNOZY NUMEROLOGICZNEJ

TO 90 PLN, za którą to kwotę otrzymasz opis pełnych tendencji czasowych, oddziałujących na Ciebie w przeciągu najbliższych 12 miesięcy, co umożliwi Ci obranie najwłaściwszego dla siebie kierunku działania w danym momencie. Otrzymasz charakterystykę aktualnego Roku Numerologicznego, Indywidualnego i Twoją szczegółową prognozę miesięczną na najbliższy czas. Dzięki temu wszystkiemu, poznasz charakter oddziałujących na Ciebie energii w tym czasie - 10 stronicowy, jasny i czytelny opis w formacje PDF oddziałującego na Ciebie czasu, wskazujący na każdy z poszczególnych 12 miesięcy - mówiący o tym, czego zarówno życie wymaga od Ciebie w danym momencie, jak i wskazujący na to, jak Ty najlepiej możesz odnaleźć siebie w tym wszystkim. Opis otrzymasz pod wskazany w zamówieniu adres E-mail, do trzech dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej opłaty za Prognozę Numerologiczną. 


CHCESZ ZAMÓWIĆ

PROGNOZĘ NUMEROLOGICZNĄ DLA SIEBIE?

WYSTARCZY, ŻE WYPEŁNISZ PONIŻSZE ZAMÓWIENIE I DOKONASZ WPŁATY NA PONIŻEJ PODANE KONTO

Zamówienie na Prognozę Numerologiczną

DANE DO PRZELEWU

 

Katarzyna Hodorowicz
mBank 61 1140 2004 0000 3302 7486 2101
z dopiskiem: Prognoza Numerologiczna - Imię i Nazwisko

 

 

Witam
Polecam wszystkim wykonanie Prognozy Numerologicznej u Izis. Po złożeniu zamówienia otrzymałam od Izis opis wibracji danego roku, a także bardzo dokładny opis wibracji jaka oddziałuje na mnie w danym roku. Dodatkowo Izis opisała bardzo szczegółowo prognozę miesięczną dla mnie. Teraz jest mi dużo łatwiej zaplanować swoje życie i wybrać korzystny czas na podjęcie ważnych decyzji. Dziękuje Izis
Ania 
Copyright ©2009 - 2017
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 30471