IMIONA I NAZWISKO

 
        Nasze Imiona i nazwiska dokładnie pokazują sposób, w jaki przejawiamy własną wolną wolę. Nasza data urodzenia, wskazuje na drogę, którą podążamy w życiu, natomiast nasze Imiona pokazują sposób, w jaki idziemy własną ścieżką. Pokazują, czy jesteśmy pewni na własnej drodze, czy raczej chowamy się za placami innych, wskazują na to, czy łatwo przychodzi nam odnoszenie własnych sukcesów, czy też łatwiej doświadczamy porażek. Nasze Imiona i Nazwisko odpowiadają za wszystko, co wiąże się z tym, do czego tak naprawdę dochodzimy we własnym życiu.
        Każde z naszych Imion i Nazwisk, wywiera na naszą osobowość olbrzymi wpływ, energetycznie przybierają one obraz swego rodzaju "foremki do ciasta”, za pomocą której uzyskujemy dany kształt, taki, a nie inny – naszą własną, niepowtarzalną osobowość. Wyrażamy siebie energiami nakazującymi nam to - inaczej po prostu ani nie możemy, ani nie potrafimy.

TWOJE I IMIĘ:


        Odzwierciedla dokładny obraz Twojej świadomości – wskazuje na energię Twojego świadomego umysłu. Bez względu na Twoją datę urodzenia i wynikającą z niej Drogę Życia, to Twoje 1 imię pokazuje Twoją świadomość. Za pomocą jego energii właśnie, dokonujesz własnych, świadomych wyborów w życiu.


TWOJE II IMIĘ:


      Ukazuje energię Twojej podświadomości – Twojej siły sprawczej. Tu zawarta jest Twoja własna Moc twórcza w materii i mechanizm sprawczy Twojego funkcjonowania w świecie fizycznym. To niezwykle silnie oddziałująca na Ciebie energia, odpowiedzialna za to, do czego tak faktycznie możesz w życiu dojść.


TWOJE NAZWISKO:

       Dokładnie wytycza Twoje własne miejsce w społeczeństwie, wskazując na rolę, jaką przybierasz we własnym otoczeniu, nie tylko tym bliższym, ale i ogólnie w strukturze społecznej. Z własnej Drogi Życia, możesz odczuwać powołanie do osiągania wielkich spraw, jednak za to, do czego tak faktycznie dochodzisz, jaką rolę wypełniasz we własnym życiu społecznym, odpowiedzialne jest Twoje nazwisko.


WSZYSTKIE TWOJE IMIONA I NAZWISKA:

(1 imię, 2 imię, 3 imię z bierzmowania, nazwisko panieńskie i obecne)
Wszystkie razem tworzą określoną formę – ogólny kształt Twojej osobowości,
za pomocą której wyrażasz siebie. Dokładnie wskazują obraz Twojej:

MENTALNOŚCI

Tego wszystkiego, co dzieje się w Twojej głowie, w Twoim umyśle.

SPOSOBU WYRAŻANIA SIEBIE

Tego, w jaki sposób pokazujesz siebie, prezentujesz się światu. To dokładnie widać w momentach, w których inni widzą nas "pierwszy raz” - to wrażenie jakie wywołujesz sobą na innych.

KIERUNKÓW DĄŻEŃ

Twoich własnych celów, planów, jakie starasz się realizować, wszystkich Twoich dążeń w obecnym życiu. To kierunek, w jakim usilnie starasz się podążać.

 
         Uwzględniając wszystkie oddziałujące na nas energie imion i nazwisk, niezwykle ważnym jest, aby panowała w nich harmonia, aby wszystkie razem współgrały ze sobą, wspierając nie tylko konstruktywny rozwój naszej osobowości, ale i naszą własną realizację w świecie fizycznym.
       Nasza ogólna świadomość obecnie wzrasta, dokonujemy coraz bardziej świadomych wyborów. Znajomość oddziałujących na Ciebie energii własnych imion, ukaże Ci jasno i dokładnie mechanizmy sprawcze, za pomocą których odnajdujesz się we własnym świecie. Ułatwi Ci zrozumienie siebie, własnych zachowań i zdecydowanie wesprze własną samoakceptację.

Analiza Twoich Imion i Nazwiska

 
CHCESZ POZNAĆ I ZROZUMIEĆ ODDZIAŁUJĄCE NA CIEBIE ENERGIE WŁASNYCH IMION I NAZWISKA, OTRZYMAĆ ICH RZECZOWĄ ANALIZĘ?

MOGĘ PRZYGOTOWAĆ JĄ DLA CIEBIE

WARTOŚĆ ANALIZY IMION I NAZWISKA

 
TO 150 PLN, za którą to kwotę otrzymasz jasny i czytelny opis oddziałujących na Ciebie energii własnych imion i nazwiska, ukazujący dogłębny obraz Twojej własnej osobowości, wraz z opisem wszystkiego, czego wymaga od Ciebie realizacja Twojego przeznaczenia, wynikającego z Twojej daty urodzenia. Analiza ujęta jest w 6 stronach formatu PDF, jaki otrzymasz do 3 dni roboczych od odnotowania Twojej opłaty za Analizę.

CHCESZ ZAMÓWIĆ

ANALIZĘ TWICH IMION I NAZWISKA?

WYSTARCZY, ŻE WYPEŁNISZ PONIŻSZE ZGŁOSZENIE I DOKONASZ WPŁATY NA PONIŻEJ PODANE KONTO
 

Zamówienie na Analizę Imion i Nazwiska

DANE DO PRZELEWU

 
Katarzyna Hodorowicz
mBank 61 1140 2004 0000 3302 7486 2101
z dopiskiem: Analiza Imion i Nazwiska - Imię i Nazwisko
 

 

 

 
Copyright ©2009 - 2017
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 30475