Wpływ poprzedniego wcielenia


       Jako dusze, rozwijamy się nieustannie, z wcielenia na wcielenie osiągając wyższy stopień rozwoju. Jedne kwestie przyswajamy sobie łatwiej, na inne natomiast potrzebujemy więcej czasu, kontynuując daną naukę w kolejnym wcieleniu. Wszystko ma swój czas i miejsce i wszystko jest takim, jakim potrzebujemy aby było. Tarot umożliwia nam wgląd w lekcje szkoły życia.
        Czasami zdarza się, że poprzednie wcielenie ma potężny wpływ na obecne i wiemy, dobrze czujemy, że coś w tym jest, że pomimo naszych usilnych prób zmiany czegokolwiek, nie uzyskujemy pożądanych rezultatów, a sama przyczyna może znajdować się właśnie w naszym poprzednim wcieleniu. Czasami wystarczy pewne zrozumienie określonych schematów, mechanizmów tworzących dane doświadczenia, aby móc się wreszcie od tego uwolnić.
         Za pośrednictwem Tarota mogę bliżej przyjrzeć się Twojemu poprzedniemu wcieleniu i zbadać, jaki dokładnie wywiera ono wpływ na Twoje obecne życie. Odkryję przed Tobą drogi wyjścia z określonych okoliczności, sięgając samej ich przyczyny i mechanizmów sprawczych. Wszystko ma swoją przyczynę i wszystko czemuś konkretnemu służy – mogę to przed Tobą odkryć.

Wpływ poprzedniego Wcielenia

Otrzymasz w 3 stronicowym dokumencie PDF, pod wskazany E - mail, do 3 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej wplaty.

WARTOŚĆ

Wpływu poprzedniego Wcielenia to 120 PLN

CHCESZ poznać Wpływ poprzedniego Wcielenia?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Wpływu poprzedniego Wcielenia

                             DANE DO PRZELEWU


Katarzyna Hodorowicz
20 1020 1664 0000 3202 0568 8272
z dopiskiem: Wpływ poprzedniego Wcielenia - Imię i Nazwisko


Copyright ©2009 - 2018
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 43480