Analiza Numerologiczna


          Numerologia jest dziedziną wiedzy, dzięki której możemy nabyć świadomość wielu istotnych kwestii, zarówno o nas samych, jak i o naszym własnym życiu. Umiejętna interpretacja wszystkiego, co uzyskujemy za pośrednictwem przeliczeniowych systemów numerologicznych, ma na celu zdecydowane zwiększenie naszego potencjału ludzkiego – rzetelna Analiza Numerologiczna obdarza nas Wielką Świadomością. W dacie urodzenia, zgodnie z którą zjawiliśmy się na tym świecie, zawartych jest wiele ważnych dla nas informacji.
          Za pośrednictwem opisowej Analizy Numerologicznej, możesz rozszyfrować nie tylko swój własny los, ale i wpływ, jaki wywierasz na własne życie, za pośrednictwem noszonych przez Ciebie imion. Taka Analiza stanowi swego rodzaju Księgę naszego życia i nas samych, możesz również zgłębić własną świadomość na temat związku, w którym jesteś za pośrednictwem Analizy Twojego związku, z której dowiesz się wielu ciekawych informacji nie tylko na swój własny, ale i Twojej drugiej połówki temat. Będąc rodzicem, dzięki Analizie Twojego dziecka, możesz stać się jeszcze bardziej świadomym opiekunem tej istoty, która zjawiła się na tej ziemi w ściśle określonym celu i im wcześniej zaczynamy wspierać rozwój tych powinności, tym nasze dziecko ma zdecydowanie większe szanse na prawdziwie spełnione życie.
         W naszej dacie urodzenia i naszych imionach i nazwisku zawarte są wszelkie przyczyny naszych własnych doświadczeń, wszystkiego, do czego dochodzimy we własnym życiu i tego, kim jesteśmy obecnie. Dzięki opisowym Analizom Numerologicznym możemy zrozumieć wiele ważnych dla nas kwestii, poznać przyczyny określonych relacji międzyludzkich, poznać przyczyny własnych intencji i dążeń, bardziej zrozumieć własnego partnera, czy własne dziecko – to wszystko odkrywa przed nami Analiza Numerologiczna.
      Analizy Numerologiczne są jasnym i czytelnym przedstawieniem tego wszystkiego, co wynika z naszej daty urodzenia, energii imion i zobrazowaniem naszego losu, obdarzając Cię świadomością wielu ważnych dla Ciebie spraw, ujętym w jasny i czytelny opis danej Analizy. Chcąc posiadać Analizę Numerologiczną dotyczącą czy to Twojej własnej osoby i całego Twojego życia, czy też Analizę Związku, w którym jesteś, bądź też Analizę Numerologiczną Twojego dziecka, mogę opracować ją dla Ciebie. Poniżej znajdziesz dokładne informacje dotyczące poszczesólnych Analiz Numerologicznych:


Copyright ©2009 - 2018
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 53277