Opisowa Analiza Numerologiczna


       Numerologia może obdarzyć nas świadomością wielu istotnych kwestii, zarówno na nasz własny temat, jak i naszego życia. Umiejętna interpretacja wszystkiego, co możemy uzyskać za pośrednictwem przeróżnych systemów numerologicznych, zdecydowane zwiększa nasz własny, urodzeniowy potencjał – rzetelna Analiza Numerologiczna obdarza nas Wielką Świadomością.
       W naszej dacie urodzenia, zgodnie z którą zjawiliśmy się na tym świecie, ukrytych jest wiele ważnych dla nas informacji i dzięki opisowej Analizie Numerologicznej, możesz dokładnie rozszyfrować nie tylko swój własny los, ale i poznać wpływ, jaki wywierasz na własne życie za pośrednictwem Twoich własnych Imion. Taka Opisowa Analiza, stanowi swego rodzaju Księgę naszego życia i nas samych, dzięki niej możesz również bardziej zrozumieć związek, w którym jesteś – Analiza Twojego związku, z której dowiesz się wielu ciekawych informacji nie tylko na swój własny, ale i Twojej drugiej połówki temat. Będąc rodzicem, dzięki Analizie Twojego dziecka, możesz stać się jeszcze bardziej świadomym opiekunem tej istoty, która zjawiła się na tej ziemi w ściśle określonym celu i im wcześniej zaczynamy wspierać rozwój jej powinności, nasze dziecko ma zdecydowanie większe szanse na prawdziwie spełnione życie.
         W naszej dacie urodzenia i naszych imionach i nazwisku zawarte są wszelkie przyczyny naszych własnych doświadczeń, wszystkiego, do czego dochodzimy we własnym życiu i tego, Kim jesteśmy obecnie. Dzięki Opisowym Analizom Numerologicznym, możesz zrozumieć wiele ważnych dla Ciebie spraw, poznać przyczyny określonych relacji międzyludzkich, poznać przyczyny własnych intencji i dążeń, bardziej zrozumieć własnego partnera, czy własne dziecko – to wszystko odkryje przed Tobą dana Analiza Numerologiczna.
      Analizy Numerologiczne są jasnym i czytelnym przedstawieniem tego wszystkiego, co wynika z naszej daty urodzenia, energii imion i zobrazowaniem naszego losu, obdarzając nas świadomością wielu niezwykle ważnych spraw, ujęte w jasnym i czytelnym opisie danej Analizy. Chcąc posiadać Analizę Numerologiczną dotyczącą czy to Twojej własnej osoby i całego Twojego życia, czy też Analizę Związku, w którym jesteś, bądź też Analizę Numerologiczną Twojego dziecka, mogę opracować ją również dla Ciebie. Poniżej znajdziesz dokładne informacje dotyczące poszczególnych Analiz Numerologicznych:


Copyright ©2008 - 2019
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 78696