Opisowa Analiza Numerologiczna


          „Portrety Numerologiczne”, jakie tworzę w postaci opisowych Analiz, są zbadaniem i rozszyfrowaniem oddziałujących na nas wibracji właśnie w formie opisowej, dającej nam świadomość wielu ważnych kwestii, zarówno na nasz własny temat, jak i naszego życia. Umiejętna interpretacja wszystkiego, co możemy uzyskać za pośrednictwem przeróżnych systemów numerologicznych, zdecydowane zwiększa nasz własny, urodzeniowy potencjał – rzetelna, opisowa Analiza Numerologiczna obdarza nas Wielką Świadomością.
            W naszej dacie urodzenia, w której zjawiliśmy się na tym świecie, zawartych jest wiele ważnych dla nas informacji, kreujących nasz własny los, a za sam sposób, w jaki odnajdujemy się na własnej drodze odpowiedzialne są energie naszych imion, co również ujmuję w opisie Analizy. Twoja opisowa Analiza, stanowi swego rodzaju Księgę naszego życia i nas samych, a Analiza Twojego związku, umożliwia lepsze zrozumienie związku, w którym jesteśmy – ujmuję w niej wiele ważnych informacji nie tylko na Twój własny, ale i Twojej drugiej połówki temat. Będąc rodzicem, dzięki Analizie Twojego dziecka, możesz stać się jeszcze bardziej świadomym opiekunem tej istoty, która zjawiła się na tej ziemi w ściśle określonym celu i im wcześniej zaczynamy wspierać rozwój jej powinności, tym nasze dziecko ma zdecydowanie większe szanse na prawdziwie spełnione życie.
          W naszej dacie urodzenia i naszych imionach i nazwisku zawarte są przyczyny naszych własnych doświadczeń, wszystkiego, do czego dochodzimy we własnym życiu i tego, Kim jesteśmy obecnie. Dzięki Opisowym Analizom Numerologicznym, możesz zrozumieć wiele ważnych dla Ciebie spraw, poznać przyczyny własnych intencji i dążeń, bardziej zrozumieć własnego partnera, czy własne dziecko – to wszystko odkryje przed Tobą dana Analiza.
         Analizy Numerologiczne są przedstawieniem tego wszystkiego, co wynika z naszej daty urodzenia, energii imion i zobrazowaniem naszego losu, obdarzając nas świadomością wielu niezwykle ważnych spraw, ujętych w jasnym i czytelnym opisie danej Analizy. Chcąc posiadać Analizę Numerologiczną dotyczącą czy to Twojej własnej osoby i Twojego życia, czy też Analizę Związku, w którym jesteś, bądź też Analizę Numerologiczną Twojego dziecka, mogę opracować ją również dla Ciebie:

  • Analiza Numerologiczna dla Ciebie  TUTAJ
  • Analiza Numerologiczna Twojego dziecka  TUTAJ
  • Analiza Numerologiczna Twojego związku  TUTAJ 
Copyright ©2008 - 2020
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 193172