Zmiana Numerologiczna

 
         W naszym życiu kroczymy własną ścieżką, drogą zwaną losem – własnym przeznaczeniem. Nasza data urodzenia, tworzy naszą drogę, obrazując nasz własny los, natomiast wszystkie narzędzia, jakimi dysponujemy realizując własne przeznaczenie, zawarte są w naszych imionach i nazwisku - w ich energiach.
         To właśnie nasze imiona pokazują sposób, w jaki idziemy przez własne życie. Nasze imiona są nie tylko swego rodzaju "ubraniem”, jakie przybieramy w obecnym życiu, ale i wskazują na sposób, w jaki je nosimy. To nasze imiona pokazują jak trzymamy własną głowę – z Godnością Osobistą, prosto, czy też chyląc ją, oczekując i nastawiając się na wszelkiego rodzaju niepowodzenia.
       Nasze imiona stanowią niezwykle silną wibrację, nieustannie oddziałującą na nas samych, przenikając własną energetyką całą naszą istotę. Noszone przez nas imiona, zdecydowanie powinny wspierać realizację losu, wynikającego z naszej daty urodzenia. Powinny rozwijać w nas wszystko to, co umożliwia nam pełne spełnianie się w życiu, otwierając przed nami drzwi do własnej Samorealizacji.

CEL ZMIANY NUMEROLOGICZNEJ

       
        Numerologia umożliwia dokonanie dogłębnej analizy energii imion i w razie konieczności i potrzeby, wprowadzenie ewentualnej zmiany w oddziałujących na nas energiach. Każda z liter, składająca się na nasze imię lub nazwisko, emanuje określoną energią – wszystkie razem tworzą tzw Zestawienie energetyczne imion, które powinno wspierać rozwój potencjału wynikający z naszej daty urodzenia, inaczej pojawiają się wszelakie dysharmonie energetyczne.
     Zmiana Numerologiczna ma na celu zniwelowanie, a przynajmniej zminimalizowanie destrukcji wynikającej z oddziaływania na siebie energii daty urodzenia z energiami imion. Zmiana harmonizuje te połączenia energetyczne, otwierając dla nas nowe kanały energetyczne, stanowiące kierunki, umożliwiające nam odbudowę i konstruktywny rozwój własnej osobowości.
     
Czasami wyraźnie czujemy, że potrzebujemy pewnej odmiany, wówczas podchodząc do Zmiany Numerologicznej mamy pewność, że dojrzeliśmy do niej – takiej zmiany trzeba chcieć dla siebie.


             DZIĘKI NUMEROLOGII MOŻEMY:


  • świadomie dobrać właściwe imiona nowo narodzonemu dziecku;
  • świadomie dobrać imię np. do bierzmowania;
  • świadomie przyjąć nazwisko przyszłego męża – sprawdzając sposób, w jaki będzie ono na nas oddziaływało z pozostałymi naszymi imionami;
  • świadomie zmienić dane imię, nazwisko, bądź też wprowadzić kolejne imię, niwelując tym samym dotychczasową dysharmonię energii z oddziałujących na nas imion - Zmiana Numerologiczna.

Zmiana Numerologiczna dokonuje się w nas za pomocą:

  • dobrania właściwego imienia, kolejnego (czasami dwóch); zamiany danego imienia lub zmiany nazwiska;
  • zmiana imion lub nazwiska dokonuje się zazwyczaj Urzędowo, a dobranie kolejnego imienia - pracą samodzielną nad przyswojeniem tego imienia.

WARTOŚĆ

Zmiany Numerologicznej to 250 PLN

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat Zmiany Numerologicznej Kliknij TUTAJ

CHCESZ dokonać u siebie Zmiany Numerologicznej?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie na Zmianę i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto, a do 5 dni roboczych skontaktuję sie z Tobą z przygotowaną dla Ciebie Zmianą Numerologiczną.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Zmiany Numerologicznej

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Katarzyna Hodorowicz

NestBank 74 1870 1045 2078 1033 2037 0001

  mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

z dopiskiem: Zmiana Numerologiczna - Imię i Nazwisko
 

Copyright ©2008 - 2022
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 224453