Tarot dla mnie jest kluczem do ludzkiego wnętrza, a jego przekazy umożliwiają mi spojrzenie na dają sprawę z właściwej perspektywy. Karty Tarota, jako zbiór symboli obrazowo ujętych na poszczególnych kartach, tworzą wielką księgę, zawierającą w sobie niekończącą się ilość informacji dotyczących czegokolwiek – Tarota możemy zapytać praktycznie o wszystko. Owa księga jest dla mnie narzędziem do rozjaśniania, wyjaśniania i podpowiedzi z czymkolwiek się do mnie zwrócisz – tym wszystkim jest dla mnie Tarot.
         Tarot nigdy nie straszy, a podpowiada, wspiera i rozświetla ewentualne ciemności, wskazując najlepsze dla nas z możliwych dróg w danym momencie ziemskiej wędrówki. To narzędzie niosące nam pomoc, służące wiedzą i świadomością tego wszystkiego, co w chwili obecnej jest przed nami ukryte – czego sami nie dostrzegamy. Tarot obdarza nas Świadomością – rozjaśnieniem chwili obecnej i tego wszystkiego, czego w danym czasie właśnie potrzebujemy.
         
Zanim bliżej poznałam Tarota u boku Alicji Chrzanowskiej, był dla mnie czymś owianym wielką tajemnicą i taki też jest zapewne dla większości go nie znających. Na samym początku mojej wędrówki z Tarotem, co miało miejsce około 15 lat temu, korzystałam z tego narzędzia skrupulatnie trzymając się wytycznych co do znaczenia jego określonych symboli. Dopiero z czasem zaczęła odkrywać się przede mną Księga Tarota, umożliwiająca mi odczytywanie przekazów w coraz jaśniejszy i bardziej czytelny sposób. Obecnie korzystam z Tarota w każdym momencie, kiedy ktoś tylko tego potrzebuje – wiadomo, nie zawsze wiemy wszystko, a czasami czujemy się niezwykle wręcz zagubieni, niezrozumiani i kompletnie nie wiedzący w jakim kierunku postawić kolejny krok. I tu pojawia się możliwość zasięgnięcia porady Tarota, która rozświetla nam niejasne dla nas sprawy. Tarot dany jest nam po to, aby nam służyć i w ten właśnie sposób wykorzystuję go w mojej pracy z kartami, w codziennym życiu zawodowym. Karty Tarota są niezwykle odpowiedzialnym narzędziem, wymagającym właściwego go wykorzystania, unikając żonglowania wróżebnego, bo temu zapewne nie służy. Tarot służy podpowiedziom raczej, aniżeli wróżbie co i jak się wydarzy – bo to właśnie zależy już od nas samych. Nie ma przed nami ściśle ustalonego losu, który może zostać przed nami ujawniony w postaci określonej wróżby – przynajmniej ja tak wykorzystuję to narzędzie. Tarot dla mnie jest podpowiedzią jak podejść do określonej kwestii, aby uzyskać oczekiwany efekt, albo jakich działań zaniechać, aby wreszcie było tak jak chcemy – to zupełnie ogólny obraz możliwości Tarota.
         Praca z Tarotem wymaga znacznego skupienia i spokoju – nad rozkładami pracuję indywidualnie, zagłębiając się w wybraną przez Ciebie kwestię i opisując ukazujący się przekaz Tarota w dokumencie formatu PDF, który następnie otrzymujesz ode mnie drogą mailową. Każda z opcji, jaką możesz tu wybrać dla siebie, stanowi swego rodzaju przekaz, niezwykle ważny i znaczący dla Ciebie, znacznie rozświetlający dręczące, czy też interesujące Cię sprawy.
        Jeżeli interesuje Cię przekaz Tarota, stworzyłam szeroki wachlarz możliwości, z których możesz skorzystać dla siebie: potrzebujesz odpowiedzi na jedno proste pytanie, masz Dylemat  Tutaj Tarot jasno wyjaśni Ci daną sprawę, a chcąc bliżej przyjrzeć się tematowi, właściwa będzie Podpowiedź Tarota  Tutaj która pozwoli Ci jaśniej spojrzeć na wybraną dziedzinę życia, rozświetlając Ci dany temat. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co w najbliższym czasie jest dla Ciebie szczególnie ważne i na czym właśnie należy skupić własną uwagę, aby całe Twoje życie potoczyło się w najwłaściwszym dla Ciebie kierunku, możesz skorzystać ze Znaczącej Wróżby Tarota  Tutaj wskazującej Ci trzy najważniejsze kwestie, na które należy zwrócić uwagę w przeciągu najbliższego półrocza. Mogę również przygotować dla Ciebie rozkład Odzyskaj Prawdziwego Siebie  Tutaj lub Analizę Osobowości Tutaj   Jeżeli chcesz zbadać kondycję, w jakiej znajdują się Twoje czakry, proponuję Diagnozę Twoich Czakr  Tutaj Być może chcesz rozświetlić całe swoje życie, wówczas proponuję Analizę Życia Tarota  Tutaj która dobrze rozjaśni Ci najważniejsze dziedziny Twojego życia, wskazując na niezwykle ważne dla Ciebie sprawy. Karmiczne Połączenie Tutaj ukaże przed Tobą same początki powstania danej relacji (inne wcielenie), Wpływ Poprzedniego Wcielenia na Obecne Życie  Tutaj otworzy Cię na większą świadomość obecnego życia, a jeżeli interesuje Cię Twój związek, proponuję Analizę Partnerską  Tutaj Przygotowywane przeze mnie Przepowiednie  Tutaj stanowią ważny przekaz, który oczywiście mogę przygotować również dla Ciebie. Czasami zastanawiamy się nad przyczyną, czegokolwiek by ona dotyczyła, wowczas możesz skorzystać z Przyczyny  Tutaj dokładnie rozpoznającej mechanizm sytuacji problematycznej.


Katarzyna Hodorowicz (Izis)
797 – 205 – 621
Copyright ©2009 - 2018
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 50607