NASZE WYBORY TWORZĄ NASZE DOŚWIADCZENIE

                    Witam Cię na mojej stronie


              Tak to już jest, że zazwyczaj zajmujemy się w życiu dokładnie tym, na czym najbardziej skupiamy własną uwagę – tym wszystkim, co stanowi nasze główne zainteresowanie. Tak też jest w moim przypadku – nieustanne poszukiwanie i badanie skutecznych sposobów na świadome i zdecydowanie bardziej efektywne życie, czego naturalną konsekwencją jest chęć i potrzeba dzielenia się tym wszystkim z innymi i tak też powstała moja strona. Nie ma przypadków, Ty również nie gościsz tutaj przypadkiem.
        W pewnym momencie mojej wędrówki, pojawiła się w mojej głowie inspirująca myśl: „wszystko jest możliwe” i tak się to zaczęło – usilne dążenia do potwierdzania tej myśli w realnym życiu, co oczywiście w pewnych momentach przypominało poszukiwanie swego rodzaju skarbu. Wielokrotnie napotykałam na swego rodzaju mur, a to wymagało ode mnie dogłębnego zrozumienia określonej kwestii i znalezienia drogi wejścia na bardziej odpowiadającą mi ścieżkę.
          Własną wędrówkę na ziemi rozpoczęłam od wieloletniego trwania w pewnej skorupce, skutecznie odgradzającej mnie nie tylko od świata, ale przede wszystkim od prawdziwej siebie. Byłam wyposażona w ogromną ilość wewnętrznej autodestrukcji, uniemożliwiającej mi jakiekolwiek skuteczne działanie i swobodne wyrażanie siebie. Czasami pojawia się w naszym życiu moment, w którym nic już nie jest takie, jak dotychczas i tak też było w moim przypadku – nastał czas opuszczenia zbudowanego wokół siebie muru i na samym początku "swobody" nie było łatwo.
          Całe moje życie to nieustanne dążenia do odnajdywania spełnienia w każdej dziedzinie własnego życia i rozwijanie go. Niejednokrotnie napotykałam na ogromne opory, zatrzymujące mnie w miejscu, niepozwalające sięgnąć dalej, po lepsze i za każdym razem czyniłam konieczną ilość wysiłku, aby opuściły moje wnętrze. Niektórzy sądzą, że Szczęśliwe i Spełnione życie na każdym poziomie jest raczej niemożliwe – ja uważam inaczej.
            Wszystko ma swoją przyczynę i wystarczy do niej sięgnąć, aby wreszcie móc zrobić to, co tak długo było dla nas niedostępne. W pewnym momencie na mojej drodze pojawiła się numerologia, która do dnia dzisiejszego stanowi znaczący procent mojego życia zawodowego, a to dlatego, że okazała się dla mnie wspaniałym narzędziem, umożliwiającym mi zdecydowanie bardziej świadome życie, co też od zawsze mnie interesowało.
          Jeżeli chcesz bardziej świadomie kroczyć ścieżką zwaną „życiem”, być może znajdziesz tutaj coś dla siebie. Wszystko, co dzieje się na tej Stronie, ma na celu rozwój Świadomości nas wszystkich, uwolnienie umysłów w jeszcze większym stopniu i odkrycie własnych potencjałów, których zazwyczaj jesteśmy mało świadomi. Być może znajdziesz tu inspirację do dalszego rozwoju lub wskazówki naprowadzające Cię na właściwy dla siebie kierunek działania. W oferowanych przeze mnie Kursach, możesz poznać lub zgłębić nie tylko wiedzę numerologiczną, czy poznać Tarota, ale i zdecydowanie bardziej świadomie odnajdywać się we własnym życiu.
            Bez względu na to, czy jesteś osobą, która do tej pory w świadomy sposób przeznaczała czas swemu rozwojowi, czy też starasz się patrzeć na otaczający Cię świat w sposób bardziej realny i rzeczywisty – wiedz jedno: nasza duchowość jest tym wszystkim, czego doświadczamy na co dzień. Nie sposób rozwijać się "duchowo", zaniedbując jednocześnie swoją rzeczywistą i realną stronę istnienia – nasz rozwój powinien następować na każdym poziomie jednocześnie, jedynie wówczas mamy szansę doświadczać prawdziwego Spełnienia.
          Każdy z nas jest w innym miejscu, ma za sobą inne doświadczenia – jest jedną wielką Indywidualnością. Chcąc wprowadzić realne zmiany we własnym życiu, koniecznym jest przyjęcie siebie i własnego świata takim, jakim jest w chwili obecnej – akceptacja stanowi dla nas klucz do wprowadzania realnych i rzeczywistych zmian we własnym doświadczeniu, inaczej wszelkie nasze próby zmian pozostają jedynie naszym duchowym doświadczeniem.Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621
katarzyna.hodorowicz@gmail.com

Możesz napisać do mnie wiadomość

Copyright ©2009 - 2018
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 50623