CYFRY KSZTAŁTUJĄ SUKCES ZAWODOWY

                        Numerologia Biznesu


        Na nasz Sukces Zawodowy składa się ogromna ilość czynników. Każdy, odnoszący sukcesy, może zawdzięczać je jedynie sobie i przysłowiowym „pomyślnym wiatrom”, czym są korzystne wpływy energetyczne zarówno z dnia zainicjowania danego przedsięwzięcia, jak i pozostałych czynników odpowiedzialnych za ten sukces. Tu nie ma żadnych przypadków. Każdy Biznes ma własne podłoże, które umożliwia rozwój w ściśle określonym kierunku i chcąc, aby był dla nas jak najbardziej pomyślny, koniecznym jest to, aby był osadzony w pomyślnych dla nas warunkach.
       Najważniejszy wpływ na nasz sukces wywieramy My – to w nas samych znajdują się składowe własnych osiągnięć lub niepowodzeń. Jesteśmy zaprogramowani w ściśle określony sposób i mamy przed sobą los, umożliwiający nam odnoszenie własnych sukcesów lub dość mocno je ograniczający. Opis swego losu i własnej osobowości z numerologicznego punktu widzenia, znajdziesz w Analizie Numerologicznej Tutaj
         Każdy dzień emanuje określoną energią, składa się przecież z konkretnych cyfr, które numerologia potrafi doskonale rozszyfrowywać. Każda litera ma w sobie określony ładunek energetyczny, emanując konkretną wibracją, stąd np. nazwa własnej działalności jest istotnym składnikiem naszego sukcesu bądź niepowodzenia. Wszystko, co wiąże się z cyfrą i literą podlega numerologii, która jasno potrafi przedstawić czynniki naszego sukcesu.
         Załóżmy, że jesteś osobą jak najbardziej właściwie ukierunkowaną na swój własny sukces zawodowy, a droga, którą realizujesz wspiera wszelkie Twoje poczynania – masz tym samym stabilny grunt do tego, aby odnosić sukcesy zawodowe i tak też powinno być. Numerologia jest Wspaniałym narzędziem, które możemy wykorzystać dla siebie w dziedzinie biznesu, chcąc utorować właściwą drogę do osiągnięcia własnego sukcesu. Firmę prowadzi jej Właściciel i to On i osobiste wibracje, jakim podlega, głównie wpływają na powodzenie danego przedsięwzięcia, a wszystko inne możemy „ustawić” numerologicznie tak, aby umożliwić sobie odnoszenie własnych sukcesów zawodowych. Być może nadszedł taki moment w Twoim życiu, w którym zamierzasz bardziej usamodzielnić się zawodowo, wówczas jak najbardziej możesz skorzystać ze wsparcia numerologicznego. Możesz skorzystać z numerologii dopiero zamierzając Otworzyć Własną Działalność Tutaj może nie wiesz, na jaką zdecydować się Nazwę Firmy Tutaj a być może zastanawiasz się nad właściwą Datą Założenia Firmy Tutaj co również można dobrze sprawdzić numerologicznie. Numerologicznie mogę przeprowadzić Analizę Twojej Działalności Tutaj już istniejącej i Analizę Relacji Biznesowej Tutaj a być może interesuje Cię Analiza Twoich Pracowników Tutaj Numerologia umożliwia również Zmianę Przeznaczenia Firmy Tutaj już istniejącej tak, aby wprowadzić Twoją działalność na bardziej pomyślne tory. To wszystko umożliwia nam numerologia, z której warto skorzystać również w sprawach biznesowych.

Katarzyna Hodorowicz (Izis)
797 - 205 - 621

Możesz tutaj napisać do mnie wiadomość

Copyright ©2008 - 2020
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 193170