Data rejestracji firmy


       Każdy dzień ma swoją własną wibrację, zgodnie z którą go doświadczamy. Wibracja każdego dnia jest inna, w zależności od cyfr z jakich składa się dana data. Naszą Firmę rejestrujemy w Urzędzie w określonym Dniu, który z góry wytycza jej własne koleje. Numerologia umożliwia nam wgląd w energetykę danego dnia i jeżeli data powstania firmy zostanie odpowiednio dobrana, to z pewnością może być jednym z czynników decydujących o powodzeniu naszego przedsięwzięcia.
       Dzień rejestracji naszej Firmy lub data wprowadzenia nowego produktu na rynek, jest dokładnie tym samym dla danego przedsięwzięcia, co dzień urodzenia człowieka. Jeżeli masz taką potrzebę, numerologicznie mogę dobrać najlepszy dzień na rozpoczęcie Twojej własnej działalności.

Data zarejestrowania Twojej Firmy

to odnalezienie najlepszej daty na zarejestrowanie Twojej działalności w Urzędzie, a co przygotuję dla Ciebie do 3 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania wpłaty. Wszystkie ważne informacje wraz z właściwą Datą zarejestrowania Twojej Firmy, otrzymasz na podany w zamówieniu E-mail.

WARTOŚĆ

Wytyczenia właściwej Daty zarejestrowania Twojej Firmy w Urzędzie to 100 PLN

CHCESZ poznać właściwą Datę zarejestrowania Twojej Firmy?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 – 621

Zamówienie wytyczenia właściwej Daty rejestracji Firmy

                                      DANE DO PRZELEWU


Katarzyna Hodorowicz
20 1020 1664 0000 3202 0568 8272
z dopiskiem: Data rejestracji Firmy - Imię i Nazwisko


Copyright ©2009 - 2018
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 54466