Twój własny podpis


          Każdy z nas podpisuje się w pewien sposób, jednak nie każdy z nas wie, że to, w jaki sposób się podpisujemy, jakiego podpisu używamy, ma dla nas ogromne znaczenie. Nasz podpis jest odzwierciedleniem naszej woli – składając go, nie tyle otwieramy się na pewne możliwości, ale i zasilamy własne wnętrze jego własną energią. Podpis, podobnie jak nasze imiona, składa się z określonych liter, a każda z nich emanuje własną energią – razem tworząc pole energetyczne, stwarzające nam konkretne możliwości, lub ich brak.
        Każdy z nas ma inną, właściwą dla siebie energię i ważne, aby nasz podpis wspierał ją i wzmacniał nasze poczynania i działania w świecie. Nasz podpis z połączeniu z energią naszej daty urodzenia tworzy dla nas pewne przeznaczenie, ważne, aby było ono nam sprzyjające.

Sprawdzenie i ewentualna korekta Twojego podpisu

polega na zbadaniu energetyki Twojego podpisu/podpisów w połączeniu z datą urodznia, a odbywa się to w formie naszej konsultacji mailowej. W poniższym formularzu sprawdzenia podpisu, podajesz wszystkie podpisy (ujęte w nich litery), które sprawdzam do 3 dni roboczych od Twojego zamówienia i odnotowania Twojej wpłaty. W razie konieczności dokonuję korekty Twojego podpisu tak, aby wspierał on Twoje poczynania i działania w świecie, tworząc dla Ciebie przeznaczenie, dające Ci jak największe możliwosci rozwojowe, a Twoje wnętrze zasilał pożądaną energią. Skontaktuje się z Tobą mailowo i przekażę ewentualne, proponowane zmiany w Twoim podpisie lub podpisach. 

WARTOŚĆ

Sprawdzenia i ewentualnego skorygowania Twojego podpisu to 70 PLN

CHCESZ sprawdzić i skorygować Twój podpis?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamowienie na sprawdzenie własnego podpisu i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie sprawdzenia i ewentualnej korekty podpisu

DANE DO PRZELEWU


Katarzyna Hodorowicz

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272
lub
mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

z dopiskiem: Sprawdzenie podpisu - Imię i Nazwisko


Copyright ©2008 - 2019
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 99498