Numerologia umożliwia zbadanie wielu aspektów dotyczących zarówno naszego życia, jak i naszych osobowości – odkrywa przed nami to, czego sami nie dostrzegamy i może nam pomóc i ułatwić wiele ważnych dla nas spraw. Numerologia oferuje nam naprawdę wiele – sztywny i matematyczny system numerologiczny, zamieniony w jasny i czytelny opis wszystkiego, co nas interesuje, jest skutecznym sposobem na rozwój Świadomości nie tylko własnego życia, ale przede wszystkim siebie samego.
         Za pomocą numerologii możemy poznać energie wywierające na nas samych silny wpływ i tym samym kształtujące naszą własną osobowość, a mające swe źródło w naszym 1, 2 Imieniu i w obecnym Nazwisku – mogę przygotować dla Ciebie dogłębną Analizę Twoich Imion i Nazwiska Tutaj pokazującą zachodzące w Tobie mechanizmy, za pośrednictwem których odnajdujesz się w otaczającym Cię świecie w ściśle określony sposób – niezwykle mocno przyporządkowany tym właśnie energiom. Nasze Imiona i Nazwisko dokładnie obrazują zakres i sposób, w jaki wyrażamy siebie – inaczej po prostu nie potrafimy.
       Numerologia odkrywa przed nami również charakter czasu, wskazując na dokładną energetykę, jakiej podlegamy w danym momencie. Dzięki tej świadomości, możemy zaplanować określone działania, pozostając w swego rodzaju harmonii z naturalnym rytmem własnego losu, który wówczas zdecydowanie wspiera nasze działania – za pośrednictwem przygotowywanej przeze mnie 12 miesięcznej Prognozy Numerologicznej Tutaj możesz zaprzestać swego rodzaju walki z własnym losem, a spotęgować własne działania w momencie, któremu służy dany czas i odczuć w tym zdecydowane poparcie Twoich poczynań przez samo życie. Numerologia umożliwia nam wybranie najlepszej daty na dokonanie znaczącego kroku w życiu – jak np. Wytyczenie Właściwej Daty Tutaj naszego ślubu, bądź innych, istotnych dla nas wydarzeń.
      Numerologia pozwala nam również znacznie cofnąć się w przeszłość, rozszyfrowując przed nami tzw wpływy karmiczne, co mogę przygotować dla Ciebie w Analizie Karmicznej Tutaj Świadomość karmy, jakiej być może podlegasz, ułatwi wiele kwestii w Twoich obecnych poczynaniach. Z tej Analizy dowiesz się, czy i jakie zadanie ma Karma w Twoim doświadczeniu, a dzięki czemu możesz zdecydowanie złagodzić jej spłatę, niwelując jej wpływy do minimum, jeżeli oczywiście podlegasz takiej wibracji karmicznej.

Copyright ©2008 - 2020
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 193151