Numerologiczna Analiza Karmiczna


    Numerologia odkrywa przed nami nie tylko energie obecnie na nas oddziałujące, ale i wskazuje na te, których przyczyna tkwi w odległych dla nas czasach – ujawniając tak zwane wpływy karmiczne. Własne życie wypełniamy różnymi uczynkami, różnymi zachowaniami, kierują nami różne intencje i nie zawsze według nas samych słuszne. Oceniając własne postępowanie, jedne z własnych uczynków podobają nam się bardziej, inne mniej i dochodzimy do określonych dla siebie wniosków, a co dalej niesie za sobą całą lawinę zdarzeń.
      W momencie, w którym uznamy, że według nas, nie tak do końca dobrze postępowaliśmy, nie tak, jakbyśmy tego chcieli, postanawiamy to naprawić (spłata karmy). Zazwyczaj nie następuje to w bliskim dla nas czasie, ponieważ do zrekompensowania ewentualnych porażek i krzywd, potrzeba ściśle określonych okoliczności temu sprzyjających. Czasami rozciąga się to całymi wcieleniami.
       Spłata karmy nie wymaga od nas pokutowania całymi latami, a dogłębnego zrozumienia określonej kwestii, po czym zazwyczaj następuje uwolnienie od danego wpływu karmicznego. Numerologia, jasno i wyraźnie ujawnia przed nami te wpływy karmiczne, jakim podlegamy w obecnym czasie. Ta świadomość nie jest dana nam po to, aby zadręczać siebie, ale w celu zrozumienia określonych kwestii we własnym życiu i wybraniu kierunku działania, umożliwiającego nam zniwelowanie niekorzystnych dla nas wpływów karmicznych.
       Karma dokładnie wskazuje na kwestie, nad którymi mamy pracować w sposób szczególny, aby oczyścić własne wnętrze, własne sumienie, zrozumieć pewne intencje, aby według własnej oceny, stać się lepszymi. Cały czas kreujemy i tworzymy, nie tylko nasze obecne życie, ale zasięg naszych własnych intencji i uczynków wywiera już piętno w bardzo odległej dla nas przyszłości. Załóżmy, że mamy w sobie niezwykłą umiejętność i wszelkie walory ku temu, aby przewodzić innym. Korzystamy z wrodzonych predyspozycji, jednak i mamy przy tym również wolną wolę, którą możemy wykorzystywać według własnego uznania – i jeżeli własne zdolności przywódcze wykorzystujemy, aby osiągnąć pełną władzę nad innymi, nie bacząc na to, co czuje druga osoba, zamiast z szacunkiem dla każdego wskazywać innym właściwy kierunek działania, już w tym właśnie momencie tworzymy w sobie karmę. Z natury mamy nagromadzone we własnym wnętrzu Dobro i wewnętrzną wrażliwość, z pozycji której oceniamy własne postępowanie – potrafimy dobrze odczuwć własne sumienie. Nagromadzona w naszym wnętrzu karma – swego rodzaju dyskomfort wewnętrzny – ciąży nam, domagając się własnego oczyszczenia. Chcąc oczyścić z niej własne wnętrza, wybieramy takie doświadczenia, w których stanie się to dla nas jak najbardziej możliwe – numerologia pozwala nam to czynić bardziej świadomie – zdecydowanie łatwiej i skuteczniej oczyszczać własne wnętrza z karmy.

Analiza Karmiczna

jest informacją czy i jakiej dokładnie karmie podlegasz, a momencie pojawienia się w Twoim programie życiowym wibracji karmicznej, otrzymujesz istotne informacje na jej temat: wskażę Ci w jaki sposób oczyszczać się z niej najefektywniej, poznasz dokładny czas i zakres jej oddziaływania, siłę, z jaką oddziałuje i sferę życia, którą oczyszcza. Analizę Karmiczną, w formie opisowej w dokumencie PDF, otrzymujesz na podany w zamówieniu E-mail, do 3 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej wpłaty.

WARTOŚĆ

Analizy Karmicznej to 120 PLN

CHCESZ otrzymać Analizę Karmiczną?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie na Analizę Karmiczną
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Analizy Karmicznej

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Katarzyna Hodorowicz

NestBank 74 1870 1045 2078 1033 2037 0001

mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

z dopiskiem: Analiza Karmiczna - Imię i Nazwisko
 

Copyright ©2008 - 2020
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 193180