Analiza Twoich Imion i Nazwiska


         Imiona i nazwiska dokładnie pokazują sposób, w jaki przejawiamy własną wolę. Nasza data urodzenia, wskazuje na drogę, którą podążamy w życiu, natomiast nasze Imiona pokazują sposób, w jaki idziemy własną ścieżką - niosą ważne informacje: czy jesteśmy pewni na własnej drodze, czy raczej chowamy się za placami innych, czy łatwo przychodzi nam odnoszenie własnych sukcesów, czy też bardziej jesteśmy skłonni do doświadczania porażek w życiu.
         Nasze Imiona i Nazwisko odpowiadają za wszystko, co wiąże się z tym, do czego tak naprawdę dochodzimy we własnym życiu. Każde z naszych Imion i Nazwisk, wywiera na naszą osobowość olbrzymi wpływ, energetycznie przybierając obraz swego rodzaju foremki do ciasta, dzięki której uzyskujemy dany kształt, taki, a nie inny – naszą własną, niepowtarzalną osobowość. Wyrażamy siebie energiami nakazującymi nam to - inaczej po prostu nie możemy.
           Znajomość oddziałujących na Ciebie energii własnych imion, ukaże Ci jasno i dokładnie mechanizmy sprawcze, za pomocą których odnajdujesz się we własnym świecie, ułatwiając Ci zrozumienie siebie, własnych zachowań i zdecydowanie wspierając własną samoakceptację.

Twoje 1 imię

Odzwierciedla pełny obraz Twojej świadomości – wskazuje na energię Twojego świadomego umysłu. Bez względu na Twoją datę urodzenia i wynikającą z niej Drogę Życia, to Twoje 1 imię pokazuje Twoją świadomość. Za pomocą jego energii, dokonujesz własnych, świadomych wyborów w życiu.

Twoje 2 imię

Ukazuje energię Twojej podświadomości – Twojej siły sprawczej. Tu zawarta jest Twoja własna Moc twórcza w materii i mechanizm sprawczy Twojego funkcjonowania w świecie fizycznym. To niezwykle silnie oddziałująca na Ciebie energia, odpowiedzialna za to, do czego tak faktycznie możesz w życiu dojść.

Twoje Nazwisko

Dokładnie wytycza Twoje własne miejsce w społeczeństwie, wskazując na rolę, jaką przybierasz we własnym otoczeniu, nie tylko tym bliższym, ale i ogólnie w strukturze społecznej. Z własnej Drogi Życia, możesz odczuwać powołanie do osiągania wielkich spraw, jednak za to, do czego tak faktycznie dochodzisz, jaką rolę wypełniasz we własnym życiu, odpowiedzialne jest Twoje nazwisko.

Analiza Twoich Imion i Nazwiska

to jasny i czytelny opis oddziałujących na Ciebie energii Twoich  Imion i Nazwiska, ukazujący obraz Twojej własnej osobowości. Analizę otrzymujesz w 3 stronach dokumentu PDF,  do 3 dni roboczych od odnotowania Twojej wpłaty.

WARTOŚĆ

Analizy Twoich Imion i Nazwiska to 120 PLN

CHCESZ otrzymać Analizę Imion i Nazwiska?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie na Analizę
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

 Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Analizy Imion i Nazwiska

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Katarzyna Hodorowicz

NestBank 74 1870 1045 2078 1033 2037 0001

mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

z dopiskiem: Analiza imion i nazwiska - Imię i Nazwisko
 

Copyright ©2008 - 2020
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 193135