Czym jest Dekret Twojego Życia


        Twoje życie zaprogramowane jest w ściśle określony sposób – dobrze wiesz, że jest takie, a nie inne. Każde Twoje doświadczenie przebiega zgodnie z tym programem. Chcąc cokolwiek zmienić we własnym życiu, konieczna jest zmiana Twojego programu życia. Program Twojego życia opiera się na Twoich własnych przekonaniach, a Twoje przekonania są tym wszystkim, co Ty uważasz na dany temat – jeżeli myślisz, że jesteś Wspaniałą osobą i zasługujesz na wszystko, co Najlepsze – takie właśnie jest jedno z Twoich przekonań i zgodnie z nim doświadczasz własnego życia, które niewątpliwie jest Wspaniałe dla Ciebie. Twoje przekonania są nie tylko Twoje, ale i podporządkowane są jedynie Twojej woli i tak samo jak są Twoje, tak samo masz na nie nieustanny wpływ i tylko Ty masz ten wpływ – możesz je w sobie tworzyć, przekształcać i zmieniać zgodnie z własną Wolną Wolą. Każde z naszych przekonań nieustannie dąży do swojego potwierdzenia w codziennym doświadczaniu życia – zmieniając własne przekonania zmieniamy własne życie! Jedne z naszych przekonań są słabsze, inne silniejsze, a jeszcze inne przekształcają się w przeświadczenia, którym nieustannie dajemy wiarę, stąd czasami wierzymy w coś bezgranicznie.
      Twoje przekonania Tworzą fundament Twojej osobowości i Twojego życia. Nierzadko podejmujemy próby zmiany własnego życia za pomocą zmiany myślenia, własnego nastawienia, usilnie wytwarzanym w sobie optymizmem itp. i nierzadko nie uzyskujemy pożądanych rezultatów, dlaczego? Bo nasze myśli wypływają z naszych przekonań i jedynie zmiana samego fundamentu – przekonania generującego w nas dane myśli, może przynieść nam pożądaną, realną i stałą zmianę. Nie ma przekonania, którego nie moglibyśmy w sobie zmienić, jednak wcześniej musimy wiedzieć, co chcemy zmienić, a pewne z nich żyją z nami na tyle długo, że możemy nawet nie zdawać sobie z nich sprawy. Chcąc cokolwiek zmienić, musimy wiedzieć, co chcemy zmienić! Nasza wola wiąże się z naszą świadomością, to tu, w świadomości możemy zainicjować jakąkolwiek dla siebie zmianę – chcąc zmienić w sobie dane przekonanie, najpierw musimy je sobie dobrze uświadomić, poznać, jak ono faktycznie brzmi, wówczas zmiana staje się dla nas realnie możliwa.
        Dekret Twojego Życia jest opisem Twojego Życia i Ciebie w nim – zawiera w sobie przekonania, jakich teraz chcesz dla siebie, treści, w które chcesz dla siebie wierzyć, tym samym wytyczając kierunek Twojego doświadczania – jest dla Ciebie kierunkowskazem w życiu, wskazującym Ci najlepszy, wybrany przez Ciebie kierunek. W Twoim życiu naprawdę może być tak, jak Ty tego chcesz dla siebie i stworzenie własnego Dekretu Życia daje Ci wspaniałe narzędzie ułatwiające i umożliwiające Ci życie zgodne z Twoją obecną Wolą.
         Przystępując do tworzenia własnego Dekretu Życia, koniecznym jest odkrycie własnych, dotychczasowych przekonań i zamiana ich na takie, które nie tylko umożliwią Ci stanie się tym, Kim naprawdę Jesteś, ale i takiego doświadczania własnego życia, aby mogło być ono dla Ciebie prawdziwym spełnieniem. Temu właśnie służy Program Tworzenia Dekretu własnego Życia. Tworzysz swój własny Dekret, aby z nim pracować, tak, aby treści w nim zawarte stały się Twoim realnym doświadczeniem, tworząc dla Ciebie życie, jakiego chcesz dla siebie. Twoje dotychczasowe przekonania żyły w Tobie wiele lat i wprowadzenie nowych przekonań do Twojej osobowości, również wymaga pewnego zaangażowania.
         Czas, w jakim przechodzisz przez Indywidualny Program Tworzenia własnego Dekretu umożliwia Ci nie tylko odkrycie w sobie przekonań odpowiedzialnych za obraz Twojego dotychczasowego życia, ale przede wszystkim zainicjowanie i wdrożenie we własne życie nowych, budujących Ciebie i Twoje życie treści – przekonań, jakie umożliwią Ci pełny rozwój własnej osobowości i własnego życia, tworząc je takim, jakiego naprawdę chcesz dla siebie, a siebie wyrażając w nim w pełni. Twoje zaangażowanie w tą pracę, jest wielką wartością, jaką możesz obdarować Siebie.

Twoje życie jest Twoje i dla Ciebie – jeżeli chcesz pokierować nim w oczekiwaną przez Ciebie stronę, zapraszam Cię
do przystąpienia do
Indywidualnego Programu Tworzenia Własnego Dekretu Życia
      Nasze wnętrza zawierają w sobie pełny zbiór określonych przekonań dotyczących dosłownie wszystkiego – nie jesteśmy w stanie doświadczyć niczego, czego źródła nie byłoby w nas samych. To w nas jest przyczyna wszelkiego doświadczania i mechanizmy odpowiedzialne za to, co osiągamy we własnym życiu – ta świadomość umożliwia nam wprowadzenie trwałych zmian – nasze życie jest lustrem wszystkiego, co ma swoje żródło w nas samych.
         Znajdujesz się w ściśle określonym miejscu własnego życia i najcudowniejsze jest to,
że w każdym dosłownie momencie możesz zmienić wszystko cokolwiek tylko chcesz, pod jednym jednak warunkiem – musisz tego chcieć dla siebie, bo właśnie sama Twoja chęć, otwiera przed Tobą MOŻLIWOŚĆ ZMIANY.
     Zakładając, że zależy Ci na własnym rozwoju i chcesz uczynić wszelkie konieczne wysiłki, aby podjąć się skutecznej pracy nad zmianą własnych przekonań – zapraszam Cię do wzięcia udziału w 10 tygodniowym Programie Tworzenia własnego Dekretu.
Dekret, jaki stworzysz dla siebie podczas uczestnictwa w tym Programie, będzie stanowił dla Ciebie źródło prawdziwego wsparcia i siły utrzymującej Cię w ściśle obranym przez Ciebie kierunku. Jeżeli chcesz stworzyć swój własny Dekret, będący dla Ciebie jasnym kierunkiem w gąszczu ilości doświadczeń dzisiejszego świata i tłumu towarzyszących mu doznań, poprzez Twój udział w Programie, pomogę Ci dotrzeć do prawdziwych przekonań zamieszkujących Twe wnętrze, a domagających się swej zmiany lub odmiany. Nie łatwo jest nam wprowadzić do własnego umysłu zupełnie nowe, odmienne dla nas treści, ale zdecydowanie łatwiej jest nam przekształcać i zamienić to, co już w nas samych istnieje – jedynie zamieniając już istniejące, ograniczające Cię przekonania, na zdecydowanie dla Ciebie lepsze, zmiany staną się dla Ciebie realne, możliwe i łatwe do realizacji, a Twoje życie wreszcie będzie mogło być dla Ciebie takim, jakiego naprawdę chcesz dla siebie.
       W okresie
najbliższych 10 tygodni (bo tyle czasu zazwyczaj potrzebujemy, aby móc na tyle pobudzić własną świadomość i odzyskać zaufanie do siebie, umożliwiające nam już samodzielną, dalszą pracę nad sobą) przejdę z Tobą drogę, na której odkryjesz wszystko, co już teraz domaga się w Tobie zmiany i podpowiem, jak ukształtować najlepsze dla Ciebie treści w danym momencie, aby Twoja podświadomość mogła je zaakceptować i przyjąć jako własne. Zajmiemy się głównymi przekonaniami zamieszkującymi Twoje wnętrze i w oparciu o Twoją własną moc decyzyjną, zaczniesz tworzyć swój własny Dekret, stający się dla Ciebie jedyną, niepodważalną, Twoją własną prawdą – praca z własnym Dekretem rozwinie w Tobie również swój własny Autorytet, niezbędny do kierowania własnym życiem w obraną przez siebie stronę.

                   Na czym polega Program?


          10 tygodniowy program tworzenia własnego Dekretu, składa się z 10 tematów, w których zajmujesz się zbadaniem podstawowych dziedzin Twojego życia. W każdym z tematów odkrywasz przekonania związane z określoną dziedziną i wytyczasz dla siebie nowy kierunek jej realizacji – a to, stanowi już bazę do stworzenia Własnego Dekretu Życia. Każda z 10 części Programu, zawiera w sobie pracę, jaką masz do wykonania – własną pracę odsyłasz do mnie, którą następnie sprawdzam i przekazuję Ci podpowiedzi dotyczące właściwych dla Ciebie treści w Twoim Dekrecie, z którymi możesz już pracować w dowolnie wybrany przez siebie sposób (czytanie, słuchanie, pisanie) – sposób własnej pracy z Dekretem dostrajasz do Twoich potrzeb, możliwości i oczekiwań, co zawsze jest bardzo indywidualne i zmieniające się wraz z przeprogramowywaniem swego wnętrza. Program uczy Cię świadomie programować swój własny umysł, tworząc dla siebie życie, jakiego chcesz.
            Indywidualny Program Tworzenia Własnego Dekretu prowadzony jest w formie szeregu konsultacji, jakie przeprowadzam z Tobą, a przechodząc przez niego, nabywasz umiejętności skutecznej i efektywnej, samodzielnej już pracy z własnym wnętrzem i ukierunkowywania dalszego życia w dowolnie wybrany przez siebie sposób. Po ukończeniu Programu, Stworzony przez Ciebie Dekret, będzie ewoluował wraz z Twoim własnym rozwojem – możesz zmieniać w nim i ustalać nowe dla siebie postanowienia, które dla Ciebie będą stanowiły prawdę, stając się dla Twojej podświadomości kierunkiem własnej realizacji, wyrażania siebie i sposobu, w jaki odbierasz otaczający Cię świat. Cały ten proces, umożliwia Ci przekształcanie Twojego obecnego doświadczania rzeczywistości w kreację życia, jakiego prawdziwie dla siebie pragniesz.

         PRZYSTĘPUJĄC do Programu Tworzenia Dekretu:

  1. Tworzysz swój własny Dekret Życia – odkrywając własne, dotychczasowe, a niekorzystne dla Ciebie i ograniczające Cię przekonania, zamieniasz je w sobie – przekształcasz na treści odpowiadające Tobie teraz, tym samym ukierunkowując się w stronę, jakiej chcesz dla siebie, tym samym bardziej świadomie kształtując własne życie.
  2. Tworzysz również własną, indywidualną Mapę Celów, do której dokładne wytyczne otrzymujesz wraz z kolejnymi tematami (częściami) Programu – na równi z nowymi, budującymi Cię przekonaniami, tworzysz i rozwijasz wizualną stronę obrazu własnego świata i siebie w nim, co znacznie potęguje i uskutecznia Twoje działania w odmianie swego losu.

        Program Tworzenia własnego Dekretu


Składa się z 10 tematów, w których kolejno pracujesz nad głównymi dziedzinami Twojego życia, z tygodnia na tydzień rozwijając swój własny Dekret o nowe, budujące i rozwijające Cię treści, jednocześnie uwalniając się od dotychczasowych, ograniczających Cię przekonań – w czasie jego trwania przekształcasz w sobie mechanizmy tworzące dotychczasowe doświadczenia. Każdy z przerobionych tematów, odsyłasz do mnie jako część własnego Dekretu, który następnie sprawdzam, wprowadzając w nim ewentualną korektę, po czym podejmujesz już pracę nad nowymi dla siebie przekonaniami (pracę z własnym Dekretem).
Program polega na 10 etapowej pracy nad sobą i 10 konsultacjach ze mną.   

TWOJA INWESTYCJA W SIEBIE


  • dokonujesz jednorazowej opłaty za Program, wówczas inwestujesz 600 PLN
  • dokonujesz dwóch wpłat: pierwsza 330 przy przystąpieniu do Programu, druga 330 przed 6 jego częścią, wówczas inwestujesz 660 PLN
  • przed każdą częścią wpłacasz 70 PLN, wówczas inwestujesz 700 PLN

                                     UWAGA!

Twoje uczestnictwo w Programie Tworzenia Dekretu rozpoczyna się w momencie wypełnienia poniższego Przystąpienia do Programu i odnotowania Twojej wpłaty.

Katarzyna Hodorowicz (Izis)
797 - 205 - 621

Zgłoszenie do Programu Tworzenia własnego Dekretu

DANE DO PRZELEWU

Katarzyna Hodorowicz
PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272
lub
mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580
z dopiskiem: Program Tworzenia Dekretu - Imię i Nazwisko


Copyright ©2008 - 2019
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 65230