Program Tworzenia Dekretu Życia


Życie jest Twoje i dla Ciebie - jeżeli chcesz odzyskać pełny wpływ na własne życie i pokierować nim w oczekiwaną przez Ciebie stronę - zapraszam Cię do przystąpienia do Indywidualnego Programu Tworzenia Własnego Dekretu Życia


         Tworzenie Własnego Dekretu


      Być może praca z afirmacjami nie jest Ci obca, ale czy skuteczna? Łatwo przyswajasz powtarzane sobie treści i wierzysz w to, co do siebie mówisz? Dostrzegasz już efekty tej pracy w realnym życiu? A być może z czasem opada w Tobie wiara w to wszystko i wracasz do punktu wyjścia... A to wszystko zgodnie z "Sekretem" powinno być takie łatwe i takie proste, dlaczego zatem nierzadko wygląda to zupełnie inaczej?
      Wszystko, co kryją nasze wnętrza jest dla nas określoną, niepodważalną prawdą i chcąc cokolwiek zmienić czy to w sobie, czy też w życiu, musimy mieć ważny ku temu powód – jedynie wówczas zmiana stanie się dla nas możliwa. Tak właśnie myślą nasze wnętrza (podświadomość) i nawet, jak początki naszej pracy z afirmacjami wydają się dość entuzjastyczne, z czasem nasz zapał może słabnąć aż do momentu pełnej rezygnacji z wszelkich próby zmiany.
      Afirmacje skuteczne dają efekt praktycznie natychmiastowy, co przede wszystkim odczuwamy natychmiast, a dostrzeżenie zmiany i w samym życiu jest tylko kwestią odpowiedniego na to czasu. Nasze losy ściśle łączą się z losami innych ludzkich istnień i każda, dokonująca się w nas zmiana, jednocześnie wpływa na cały otaczający nas świat. Pewne rzeczy potrzebują czasu, aby mogły się dokonać, stąd cierpliwość i wyrozumiałość względem siebie są cechami niezwykle pożądanymi w pracy nad sobą.
    Nasze wnętrza zawierają w sobie pełny zbiór określonych przekonań dotyczących dosłownie wszystkiego – nie jesteśmy w stanie doświadczyć niczego, czego źródła nie byłoby w nas samych. To w nas jest przyczyna wszelkiego doświadczania i mechanizmy odpowiedzialne za to, co osiągamy we własnym świecie. Nasze życie jest lustrem nas samych.
       Obecnie jesteśmy w ściśle określonym miejscu życia i etapu własnego rozwoju i najcudowniejsze jest to, że w każdym dosłownie momencie możemy zmienić wszystko cokolwiek tylko chcemy, pod jednym jednak warunkiem – jak dojrzeliśmy do określonej zmiany, ale to już sami wyraźnie czujemy. Samo to, że chcemy, otwiera przed nami możliwość zmiany, jedyne co, to musimy dobrze wiedzieć, jak zrobić to dla siebie właściwie i skutecznie.
         Zakładając, że zależy Ci na własnym rozwoju i chcesz uczynić wszelkie potrzebne wysiłki, aby podjąć się pracy nad sobą, jednak tym razem skutecznej, której owoce wyraźnie dostrzeżesz we własnym doświadczeniu – zapraszam Cię do wzięcia udziału w 10 tygodniowym programie Tworzenia własnego Dekretu.
        Każdy z nas jest odrębną istotą, z niepowtarzalnym zbiorem własnych doświadczeń i każdy z nas potrzebuje innego bodźca do wprowadzenia określonej zmiany. Dekret Afirmacyjny, zawierający w sobie skuteczne dla nas afirmacje, zmieniający się i ewoluujący w trakcie naszej z nim pracy, dobrze opracowany, może stanowić dla nas źródło prawdziwego wsparcia i siły utrzymującej nas w ściśle obranym przez siebie kierunku. Pracując z nim, dobrze wiemy, czego chcemy i w jaką stronę zmierzamy, wiemy również, po co to wszystko robimy, a to już stanowi potężną dla nas motywację do działania.
        Jeżeli chcesz stworzyć swój własny Dekret, będący dla Ciebie jasnym kierunkiem w gąszczu ilości doświadczeń dzisiejszego świata i tłumu towarzyszących mu doznań, pomogę Ci dotrzeć do prawdziwych przekonań zamieszkujących Twe wnętrze, a domagających się swej zmiany lub odmiany.
        Nie łatwo jest nam wprowadzić do własnego umysłu zupełnie, nowe, odmienne dla nas treści, ale zdecydowanie łatwiej jest nam przekształcać i zmienić to, co już w nas samych istnieje – jedynie zamieniając już istniejące w nas przekonania, zmiany staną się dla nas realne, możliwe i łatwe do realizacji, inaczej kończy się to tak, jak niejeden z nas już tego doświadczył – jednym wielkim zniechęceniem.
          Prawda jest taka, że MOŻESZ WSZYSTKO i prawdą jest również to, że jeżeli chcesz cokolwiek zmienić we własnym życiu – należy nie tylko zacząć od siebie, ale i jedynie w sobie moższ wprowadzić skuteczną dla siebie zmianę. Zmiany, te, które staną się dla nas możliwe i realne, mogą mieć swoje źródło jedynie w nas samych. Przekształcając w sobie dane przekonanie, zmiana w naszym świecie dokonuje się sama, tak samo jak obecne nasze przekonania nieustannie poszukują swego ujścia i potwierdzenia w otaczającym nas świecie.
          Nasz świat jest jedynie tym, albo aż tym – co sami o nim myślimy. A nasze myśli tworzą się w naszych umysłach z budulca jakim jest określone przekonanie, stąd nie możemy myśleć inaczej, nawet jeżeli usilnie się staramy – nasze myśli zawsze układają się dokładnie z danym przekonaniem zamieszkującym nasze wnętrze, będąc jedynie jego potwierdzeniem – w naszych wnętrzach jest źródło wszelkich naszych doświadczeń.
         Nie jesteśmy w stanie zmienić samych własnych myśli, wciąż, nieustannie trzymając się określonych wierzeń (przekonań, a nawet przeświadczeń) – myśli zawsze są tylko ich potwierdzeniem. Mając w sobie zakorzenione przekonania, które teraz nam samym odpowiadają – mamy również myśli, które nam się podobają – a to umożliwia nam 10 tygodniowy program tworzenia własnego Dekretu, na który zapraszam.
          W okresie najbliższych 10 tygodni (bo tyle czasu zazwyczaj potrzebujemy, aby móc na tyle pobudzić własną świadomość i odzyskać zaufanie do siebie, umożliwiające nam już samodzielną, dalszą pracę nad sobą) – przejdę z Tobą drogę, na której odkryjesz wszystko, co już teraz domaga się w Tobie zmiany i podpowiem, jak ukształtować najlepsze dla Ciebie treści w danym momencie, aby Twoja podświadomość mogła je zaakceptować i przyjąć jako własne.
         Zajmiemy się głównymi przekonaniami zamieszkującymi Twoje wnętrze i w oparciu o Twoją własną moc decyzyjną, zaczniesz tworzyć swój własny Dekret, stający się dla Ciebie jedyną, niepodważalną, Twoją własną prawdą – praca z własnym Dekretem obudzi w Tobie swój własny Autorytet, niezbędny do kierowania własnym życiem w obraną przez siebie stronę.

              NA CZYM POLEGA PROGRAM?


          Pełny, 10 tygodniowy program tworzenia własnego Dekretu, składa się z 10 tematów, w których zajmujesz się podstawowymi dziedzinami Twojego życia. W każdym z tematów odkrywasz przekonania związane z określoną dziedziną i wskazujesz jakiej zmiany w nich oczekujesz, na bazie czego Tworzysz własny Dekret – odsyłasz własną pracę do mnie, którą sprawdzam i przekazuje Ci właściwe dla Ciebie treści w Dekrecie, z którymi możesz już pracować w dowolnie wybrany przez siebie sposób (zaczynasz od czytania własnego Dekretu).
        Ten program jest formą szeregu konsultacji, jakie przeprowadzam z Tobą, a przechodząc przez niego, nabywasz świadomość skutecznej i efektywnej, samodzielnej już pracy z własnym wnętrzem – z sobą. Po ukończeniu Programu, Stworzony przez Ciebie Dekret będzie ewoluował wraz z Twoim własnym rozwojem – możesz zmieniać w nim i ustalać nowe postanowienia, które dla Ciebie będą stanowiły prawdę, stając się dla Twojej podświadomości skutecznym kierunkiem własnej realizacji, wyrażania siebie i sposobu, w jaki odbierasz otaczający Cię świat. Cały proces przekształca Twoje obecne doświadczanie rzeczywistości w kreację życia, jakiego dla siebie pragniesz.

PRZYSTĘPUJĄC do Programu Tworzenia Dekretu:

  1. Tworzysz swój własny Dekret – odkrywając dotychczasowe, ograniczające Cię przekonania, zamieniasz je – przekształcasz na odpowiadające Tobie w obecnym stanie Twojej świadomości (dojrzałości).
  2. Tworzysz również własną, indywidualną Mapę Celów, do której dokładne wytyczne otrzymujesz wraz z kolejnymi tematami (częściami) programu – na równi z wybieranymi, nowymi, budującymi Cię przekonaniami, tworzysz i rozwijasz wizualną stronę obrazu własnego świata, co znacznie potęguje i uskutecznia Twoje działania.

     Program Tworzenia własnego Dekretu

Składa się z 10 tematów, w których kolejno pracujesz nad głównymi dziedzinami Twojego życia, z tygodnia na tydzień rozwijając swój własny Dekret o nowe, budujące Cię treści, jednocześnie uwalniając się od dotychczasowych, ograniczających Cię przekonań. Każdy z przerobionych tematów odsyłasz do mnie jako część własnego Dekretu, który sprawdzam, wprowadzając w nim ewentualną korektę, po czym podejmujesz już pracę nad nowymi dla siebie przekonaniami - Program polega na 10 etapowej pracy nad sobą i 10 konsultacjach ze mną, w celu utwierdzenia się w słuszności własnych wyborów odnośnie danych przekonań i Tworzonego przez Ciebie Dekretu.     

TWOJA INWESTYCJA W SIEBIE


  • dokonujesz jednorazowej opłaty za Program, wówczas inwestujesz 600 PLN
  • dokonujesz dwóch wpłat: pierwsza 330 przy przystąpieniu do Programu, druga 330 przed 6 jego częścią, wówczas inwestujesz 660 PLN
  • przed każdą częścią wpłacasz 70 PLN, wówczas inwestujesz 700 PLN

                              UWAGA!

Twoje uczestnictwo w Programie Tworzenia Dekretu rozpoczyna się w momencie wypełnienia poniższego Przystąpienia i odnotowania Twojej opłaty za Program.

Katarzyna Hodorowicz (Izis)
797 - 205 - 621

Przystąpienie do Programu Tworzenia własnego Dekretu

                            DANE DO PRZELEWU


Katarzyna Hodorowicz
20 1020 1664 0000 3202 0568 8272
z dopiskiem: Program Tworzenia Dekretu - Imię i Nazwisko


Copyright ©2009 - 2018
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 50590