Diagnoza Twoich Czakr


         Nasze ciała stanowią pewien system energetyczny, składający się z głównych ośrodków, tzw czakr, umiejscowionych w konkretnych miejscach naszego ciała, a każdy z nich pełni inne, bardzo ważne funkcje. Każda z naszych czakr odpowiedzialna jest zarówno za nasze samopoczucie w danej sferze życia, jak i za jej obraz w fizycznej rzeczywistości – nasze doświadczenia.
        Prawidłowe funkcjonowanie czakr sprawia, że nie tylko cieszymy się zdrowiem, właściwą kondycją ciała i dobrym samopoczuciem, ale i odpowiedzialne jest za najlepszy sposób, w jaki funkcjonujemy w świecie – wówczas nasze życie jest takim, jakim powinno być, co też czujemy wyraźnie. Natomiast, jeżeli któraś z naszych czakr nie funkcjonuje tak jak powinna, w naszym życiu pojawiają się problemy związane konkretnie ze sferą, za którą jest odpowiedzialna, a tym samym i w naszym ciele panuje pewien dyskomfort.
        Zajmuję się diagnozowaniem aktualnej kondycji naszych czakr za pomocą Tarota – badając, w jaki sposób nasze podejście do życia i sposób, w jaki wyrażamy siebie wpływa na nasze określone czakry (na nas i na nasze życie) i wskazując działania, których zdecydowanie należy się podjąć, aby usunąć ewentualne blokady, czy też zrównoważyć energię w danym ośrodku – czakrze.

Czakry w naszym ciele 

Czakry rozmieszczone są wzdłuż pionowej osi naszego ciała i stanowią ośrodki naszej własnej, osobistej energii, w których energia przepływa swobodnie lub też tworzą się w nich określone przyhamowania tzw blokady
  • Pierwsza czakra – korzenia (kość ogonowa, nadnercza) – kolor czerwony. To ośrodek w naszym ciele wiążący się ogólnie z przetrwaniem, wolą życia, poczuciem bezpieczeństwa bytowego, poczuciem obfitości w życiu, dobrobytem, z naszymi ziemskimi sukcesami i z naszym ciałem – ogólnie z naszymi siłami życiowymi, poziomem energii życiowej i naszą odpornością fizyczną.
  • Druga czakra – krzyżowa (kość krzyżowa, gruczoły płciowe) – kolor pomarańczowy. Odpowiedzialna jest za naszą przyjemność doświadczania życia i za poczucie własnej atrakcyjności – to źródło naszej zmysłowości, seksualności, uczuć i emocji. To miejsce w naszym ciele odpowiedzialne jest za naszą twórczość, kreatywność i spontaniczne i swobodne wyrażanie siebie.
  • Trzecia czakra – splotu słonecznego (odcinek lędźwiowy, trzustka) – kolor żółty. Odpowiada za naszą wewnętrzną motywację do działania, siłę woli i wolę działania, za zadowolenie z życia, naszą godność i poczucie własnej wartości, radość i pasję doświadczania życia – to źródło naszej mocy wewnętrznej: własnej pewności, odwagi i asertywności.
  • Czwarta czakra – serca (odcinek piersiowy, grasica) – kolor zielony i różowy. Odpowiada za miłość do siebie i innych, za naszą otwartość na świat, szczerość, serdeczność, współczucie, troskę, empatię, wrażliwość i subtelność – w tym ośrodku ma swoje źródło umiejętność wybaczenia, miłość i odczuwanie radości w życiu.
  • Piąta czakra – gardła (odcinek szyjny, tarczyca) – kolor niebieski. To ośrodek naszej komunikacji: własnej i z innymi. Odpowiada za łatwość w tej komunikacji i pewność w wyrażaniu przy tym siebie – swoboda w komunikowaniu, twórcza praca, realizacja swego powołania.
  • Szósta czakra – trzeciego oka (głowa, przysadka mózgowa) – kolor indygo. To źródło naszej intuicji, wyobraźni i widzenie perspektywy – wizja życia, intuicja, wgląd wewnętrzny, mądrość.
  • Siódma czakra – korony (mózg, szyszynka) – kolor fioletowy, lawendowy, biały. To nasze połączenie z Centrum, uczucie jedności z życiem, inspiracje, rozwój wewnętrzny, samorealizacja, wyższe poznanie.

Diagnozę Twoich Czakr

otrzymasz w 3 stronicowym dokumencie (PDF), na wskazany E-mail, do 5 dni roboczych od Twojego zamówienia i odnotowania wpłaty.

WARTOŚĆ

Diagnozy Twoich Czakr to 200 PLN

CHCESZ otrzymać Diagnozę Twoich Czakr?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.


Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Rozkładu - Diagnoza Twoich Czakr

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Katarzyna Hodorowicz

NestBank 74 1870 1045 2078 1033 2037 0001

mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

z dopiskiem: Diagnoza Czakr - Imię i Nazwisko


Copyright ©2008 - 2022
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 224457