Diagnoza Twoich Czakr


       Nasze ciała stanowią określony system energetyczny, którego głównymi ośrodkami są czakry – podstawowe ośrodki, umiejscowione w określonych miejscach naszego ciała, a każda z nich ma inne, swoje ważne funkcje.
           Każda z naszych czakr odpowiedzialna jest zarówno za nasze samopoczucie w danej sferze, jak i jej obraz w fizycznej rzeczywistości. Jeżeli wszystkie nasze czakry funkcjonują prawidłowo, nie tylko cieszymy się pełnym zdrowiem, dobrą kondycją ciała i wspaniałym samopoczuciem, ale i sposób, w jaki funkcjonujemy w świecie, jest dla nas w pełni zadowalający – nasze życie jest takim, jakim powinno być i czujemy to wyraźnie. Natomiast, jeżeli któraś z naszych czakr nie funkcjonuje tak jak powinna, w naszym życiu pojawiają się problemy związane konkretnie ze sferą, za którą odpowiedzialna jest właśnie ta czakra, a tym samym i w naszym ciele panuje pewien dyskomfort. Mogę zbadać aktualną kondycję Twoich podstawowych ośrodków energetycznych w ciele za pomocą Tarota – zdiagnozuję tym samym, w jaki sposób Twoje podejście do życia i sposób, w jaki wyrażasz siebie wpływa na Twoje określone czakry (na Ciebie i Twoje życie) i wskażę Ci działania, których zdecydowanie należy się podjąć, aby usunąć ewentualne blokady, czy też zrównoważyć energię w danym ośrodku – czakrze.

             Czakry w naszym ciele

Czakry rozmieszczone są wzdłuż pionowej osi naszego ciała i stanowią ośrodki naszej własnej, indywidualnej i osobistej energii.
  • Pierwsza czakra – korzenia (kość ogonowa, nadnercza) – kolor czerwony. To ośrodek w naszym ciele wiążący się ogólnie z przetrwaniem, wolą życia, bezpieczeństwem bytowym, poczuciem obfitości w życiu, dobrobytem, z naszymi ziemskimi sukcesami i z naszym ciałem – ogólnie z naszymi siłami życiowymi, poziomem energii życiowej i naszą odpornością.
  • Druga czakra – krzyżowa (kość krzyżowa, gruczoły płciowe) – kolor pomarańczowy. Odpowiedzialna jest za naszą przyjemność doświadczania życia i za poczucie własnej atrakcyjności – to źródło naszej zmysłowości, seksualności, uczuć i emocji. To miejsce w naszym ciele odpowiedzialne jest za naszą twórczość, kreatywność i spontaniczność.
  • Trzecia czakra – splotu słonecznego (odcinek lędźwiowy, trzustka) – kolor żółty. Odpowiada za naszą wewnętrzną motywację do działania, siłę woli i wolę działania, za zadowolenie z życia, naszą godność i poczucie własnej wartości, radość i pasję doświadczania życia – to źródło naszej wewnętrznej pewności, odwagi, asertywności i poczucie mocy wewnętrznej.
  • Czwarta czakra – serca (odcinek piersiowy, grasica) – kolor zielony i różowy. Odpowiada za miłość do siebie i innych, za naszą otwartość na świat, szczerość, serdeczność, współczucie, troskę, empatię, wrażliwość i subtelność – wybaczenie, miłość i radość.
  • Piąta czakra – gardła (odcinek szyjny, tarczyca) – kolor niebieski. To ośrodek naszej komunikacji: własnej i z innymi, odpowiada za łatwość w tej komunikacji i pewność w wyrażaniu przy tym siebie – łatwość w komunikowaniu, twórcza praca, realizacja powołania.
  • Szósta czakra – trzeciego oka (głowa, przysadka mózgowa) – kolor indygo i fiolet. To źródło naszej intuicji, wyobraźni i widzenie perspektywy – wizja życia, intuicja, wgląd wewnętrzny, mądrość.
  • Siódma czakra – korony (mózg, szyszynka) – kolor fioletowy, lawendowy, biały. To nasze połączenie z Centrum, uczucie jedności z życiem, inspiracje, rozwój duchowy, samorealizacja, wyższe poznanie.

Diagnozę Twoich Czakr

otrzymasz w 4 stronicowym dokumencie PDF, na podany w zamówieniu E-mail, do 5 dni roboczych od Twojego zamówienia i odnotowania wpłaty.

WARTOŚĆ

Diagnozy Twoich Czakr to 180 PLN

CHCESZ otrzymać Diagnozę Twoich Czakr?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.


Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Rozkładu - Diagnoza Twoich Czakr

DANE DO PRZELEWU


Katarzyna Hodorowicz

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272
lub
mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

z dopiskiem: Diagnoza Czakr - Imię i Nazwisko


Copyright ©2008 - 2019
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 81477