Zmiana przeznaczenia firmy


         Twoja Firma ma własną Nazwę i została zarejestrowana w konkretnym Dniu, co ukształtowało jej własne przeznaczenie – być może jest ono bardzo pomyślne dla Twojej Firmy, ale i może być inaczej... Numerologia umożliwia skorygowanie przeznaczenia Firmy, naprowadzając ją na lepsze dla niej kierunki rozwoju, a Tobie, jako jej Właścicielowi, zapewniając pomyślność.
         Zmiana przeznaczenia Firmy zazwyczaj odbywa się za pomocą korekty samej jej Nazwy i wytyczenia Dnia wdrożenia jej w działalność, jednak jest to kwestią bardzo indywidualną. Aby móc dokonać Zmiany Przeznaczenia Twojej Firmy, najpierw muszę odnaleźć samą przyczynę jej ewentualnego niepowodzenia, a dopiero później mogę z Tobą ustalić konkretne już działania, mające na celu naprowadzenie Twojej działalności na bardziej pomyślny rozwój.

Zmiana Przeznaczenia Twojej Firmy

stanowi takie skorygowanie jej przeznaczenia, aby Twoja działalność miała przed sobą perspektywę jak najlepszego rozwoju. Przygotuję ją dla Ciebie do 5 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania wpłaty. Wszystkie ważne informacje dotyczące Zmiany Przeznaczenia Twojej Firmy otrzymasz na podany w zamówieniu E-mail.

WARTOŚĆ

Zmiany Przeznaczenia Twojej Firmy to 150 PLN

CHCESZ Zmienić Przeznaczenie własnej Firmy?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto,
a otrzymasz istotne informacje, jak możesz tego dokonać.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 – 621

Zamówienie Zmiany Przeznaczenia Firmy

                                    DANE DO PRZELEWU


Katarzyna Hodorowicz
20 1020 1664 0000 3202 0568 8272
z dopiskiem: Zmiana przeznaczenia Firmy - Imię i Nazwisko


Copyright ©2009 - 2018
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 54449