wpływy karmiczne

                    Karma - przyczyna i skutek


           Pewne z naszych doświadczeń sięgają swej przyczyny znacznie dalej, niż przeszłość dotycząca naszego obecnego życia – do poprzednich wcieleń. Nasza pamięć kryje w sobie wszystkie nasze wspomnienia, od samego początku naszej wędrówki wcieleniowej. W nowe wcielenie wchodzimy w pewnym sensie czyści ze wspomnień poprzednich doświadczeń, naradzając się w nowych dla nas warunkach, które są jednak znacznie zdeterminowane naszymi wcześniejszymi doświadczeniami. W chwili obecnej nie mamy dostępu do pamięci poprzednich wcieleń i pomimo to, pewne z nich silnie na nas oddziałują. Nasze wielowcieleniowe doświadczenie jest ze sobą ściśle powiązane. Doświadczenia silne dla nas emocjonalnie tworzą w nas pewne wzorce, które przenoszą się z wcielenia, w którym powstały na kolejne wcielenie – to dotyczy dosłownie wszystkiego. Każde z naszych doświadczeń kształtuje naszą osobowość i nasze aktualne doświadczenia, determinując sposób, w jaki wyrażamy siebie i odbieramy otaczający nas świat.
          Określona część naszych własnych doświadczeń i przeżyć (z poprzednich wcieleń) jest poza naszą świadomością, a odbieramy jedynie ich efekt w naszym bieżącym doświadczeniu. Dla przykładu, załóżmy, że wcześniej nasz żywot przebiegał w sposób, w który ktoś z naszej strony doświadczył krzywdy, pewnego zawodu miłosnego, z czego dość dobrze zdawaliśmy sobie sprawę. Teraz, w naszym obecnym doświadczeniu spotykamy na swojej drodze osobę, z przyczyny której również doświadczamy podobnego zawodu i nie mamy pojęcia dlaczego tak się stało – a odpowiedzialne są za to właśnie doświadczenia w jednym z naszych poprzednich wcieleń. Może być również tak, że dobrze wiemy, że coś głębszego kryje się w relacji z drugą osobą, czujemy, że jest coś, czego tak do końca nie rozumiemy. Z pozycji obecnego życia, nie łatwo nam zrozumieć to, czego teraz doświadczmy, ale świadomość konkretnych przyczyn naszych obecnych przeżyć, umożliwia nam zrozumienie pewnego mechanizmu sprawczego, dzięki czemu łatwiej możemy się od niego uwolnić, a tym samym zmienić nasze obecne doświadczenia. W naszym ziemskim doświadczeniu nie ma żadnych przypadków, a wszystko w nim czemuś konkretnemu służy!

                Badanie wpływów karmicznych


             Wszystko w naszym życiu ma swoją własną przyczynę – nic w nim nie dzieje się przypadkiem. Owszem, mamy wolną wolę, jednak istnieją wpływy, które jej nie dotyczą, są poza jej zasięgiem – wpływy karmiczne. Zajmuję się badaniem takich wpływów – poprzez wgląd w pamięć poprzednich wcieleń, mogę sprawdzić oddziałujące konkretnie na Ciebie wpływy karmiczne. Owe wpływy wymagają od nas zrozumienia pewnych spraw i właściwego podejścia do dziedziny, na jaką oddziałują, wówczas otwieramy się na możliwość wyzwolenia się spod wpływu tej konkretnej Karmy.  Czasami wyraźnie czujemy, że coś w naszym życiu jest nie tak, że dana relacja może być karmiczna, że nie mamy większego wpływu na pewne sprawy i chcąc zbadać ich przyczynę, służę swoją pomocą. Wchodząc w czas, w którym powstała dana Karma – przyczyna, czy też zawiązała się dana relacja, znajduję te konkretne okoliczności, które są odpowiedzialne za Twoje obecne doświadczenie. Zbliżając się do warunków, w których zrodziła się dana przyczyna, przyglądając się ówczesnym okolicznościom Twojego życia, odkrywam mechanizmy odpowiedzialne za Twoje obecne doświadczenie, co następnie otrzymujesz ode mnie w formie opisowej.
         Zajmuję się badaniem Karmicznych Połączeń (międzyludzkich)  Tutaj ukazujących same początki powstania danej relacji (inne wcielenie) i cel, w jakim te osoby połączyły się obecnie. Wpływ Poprzedniego Wcielenia Tutaj na Obecne Życie otworzy Cię na większą świadomość obecnego doświadczania; mogę również zbadać Karmiczną Przyczynę  Tutaj czegokolwiek by nie dotyczyła, a która dokładnie rozpoznaje mechanizm sytuacji problematycznej.

Katarzyna Hodorowicz (Izis)
797 - 205 - 621Świadomość przyczyny danego wpływu karmicznego, automatycznie otwiera przed nami drzwi do uwolnienia się
z jego na nas oddziaływaniaCopyright ©2008 - 2019
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 81490