Otwarcie własnej działalności


        Otwarcie własnej działalności zazwyczaj wiąże się z naszym oczekiwaniem powodzenia własnego biznesu, inaczej nie zdecydowalibyśmy się na nią. Chcąc ją otworzyć, zastanawiamy się nad jej Nazwą i dniem w którym postanowimy zarejestrować ją w Urzędzie, aby móc działać. Czasami mamy „nosa” do dobrej nazwy, a nawet dzień jej rejestracji jest dla nas korzystny, wówczas nasza działalność prosperuje zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
         Nierzadko jednak nie wiemy, jak nazwać własną firmę, a nawet zastanawiamy się nad tym, kiedy najlepiej ją uruchomić. Numerologia jest tutaj bardzo pomocna i z jej pomocą i wsparciem, możemy i dobrać właściwą nazwę dla swojej działalności i zarejestrować ją w najbardziej korzystnym energetycznie dla tego przedsięwzięcia dniu. Dzień rejestracji i Nazwa naszej Firmy wytyczają koleje losu naszej działalności, a wiadomo, one potrafią być różne.
      Każda działalność ma swoją nazwę lub zastępuje ją Imię i Nazwisko jej właściciela, co wówczas oznacza jej Nazwę. Nazwa naszej Firmy stanowi wibrację, dokładnie określającą ogólną jej wydolność i sposób, w jaki odnajduje się na rynku (to samo dotyczy nazwy określonego produktu). Nazwa Firmy jest jej wizytówką – emanuje określoną energią, którą odczuwa każdy, kto tylko ma z nią styczność, wywiera zatem olbrzymi wpływ na własną pomyślność i rozwój. Nazwy firm wielkich koncernów nigdy nie są nadawane przypadkowo. Każda litera w Nazwie Twojej Firmy emanuje własną energią, stanowiącą jej indywidualny potencjał. Nierzadko, przed założeniem własnej Firmy, nie zwracamy uwagi na wibrację numerologiczną jej Nazwy, ani na datę rozpoczęcia działalności, a nasza Firma, podobnie jak my, jako osobny byt, podlega ścisłej wibracji swej Nazwy, składającej się z jej własnych, konkretnych liter. Nasza Firma jest również zupełnie odrębnym bytem powołanym przez nas do życia w konkretnym Dniu, a co z kolei dokładnie kształtuje jej losy. Wiadomo, zakładając własną Firmę, najlepiej jest to zrobić w najlepszym na to Dniu i nadać jej Nazwę, zdecydowanie wspierającą jej ogólny, pomyślny rozwój. Za pośrednictwem Numerologii, mogę dobrać najlepszą Nazwę dla Twojej Firmy i wskazać najlepszy Dzień, w którym powinna być zarejestrowana w Urzędzie, co dodatkowo umożliwi Twojej działalności możliwość stabilnego i konstruktywnego jej rozwoju.

Otwarcie własnej działalności

zawiera w sobie wytyczenie właściwej Daty otwarcia i Nazwy Twojej własnej firmy, a co daje pożądane przeznaczenie Twojej działalności. Przygotuję to dla Ciebie do 5 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania wpłaty. Wszystkie informacje, umożliwiające Twojej Firmie optymalny jej rozwój, otrzymasz ode mnie na podany w zamówieniu E-mail.

WARTOŚĆ

Wytyczenia właściwego Dnia otwarcia i Nazwy Twojej działalności to 200 PLN

CHCESZ poznać właściwy Dzień otwarcia i Nazwę Twojej Firmy?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 – 621

Zamówienie wytyczenia właściwego Dnia otwarcia i Nazwy własnej działalności

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Katarzyna Hodorowicz

NestBank 74 1870 1045 2078 1033 2037 0001

  mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

z dopiskiem: Otwarcie działalności - Imię i Nazwisko


Copyright ©2008 - 2020
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 193182