MAGICZNY RYTUAŁ

           Magiczny Rytuał poprzez wykonanie określonych czynności i przy użyciu właściwych, rytualnych akcesoriów, ma za zadanie doprowadzenie nas do pożądanych okoliczności życia – odmianę pewnych warunków na obecnie przez nas pożądane. „Przepisy” najróżniejszych rytuałów są dostępne na wyciągnięcie ręki, tylko dlaczego nie zawsze działają, nie przynosząc nam pożądanego nam rezultatu? Magiczny Rytuał jak sama jego nazwa wskazuje jest magiczny i ściśle wiążący się z magią, czymś niezbadanym, a jednocześnie przez nas pożądanym. Magia jest czystą energią, naszą własną i tylko w taki sposób postrzegana i wykorzystywana może przynieść dla nas pozytywne zmiany, jednocześnie wpływając tylko i wyłącznie na nas samych i na nasze własne życie, nikogo, ani niczego przy tym nie naruszając bez zgody jego własnej woli – tworzeniem takich Rytuałów, czystych i bardzo indywidualnych zajmuję się w mojej pracy.
             Aby dany Rytuał Tobie przyniósł pożądany efekt, musi być przygotowany bezpośrednio dla Ciebie i wykonany przez Ciebie – w tym nikt nie jest w stanie Ciebie wyręczyć – zmiana ma dotyczyć Ciebie i jest w Twoich własnych rękach.

             Magiczne Rytuały mają za zadanie zmieniać nasze życie i wydawać by się mogło, że w pewnym sensie nas samych w tym wyręczając, jednak prawda jest inna – tak naprawdę poprzez taki Rytuał odpowiednio wpływamy na samych siebie, na naszą podświadomość na tyle silnie, że przyjmuje proponowane przez nas zmiany i tym samym mamy możliwość doświadczania odmienionego dla nas losu w danym obszarze naszego życia. W skutecznych dla nas Rytuałach bardzo ważne są dwie sprawy:
1 – Odpowiednio dobrane bodźce fizyczne dla naszej podświadomości i właściwie sformułowane treści powtarzanych słów w czasie Rytuału tak, aby nasza podświadomość odpowiednio na to wszystko zareagowała, przynosząc nam pożądany efekt Rytuału.
2 – Rytuał dostosowany do faktycznej przyczyny odpowiedzialnej za aktualny obraz danego aspektu życia, który staramy się zmienić – starając się wpłynąć na daną sferę, bez wcześniejszego dotarcia do samej przyczyny, żadna Rytualna zmiana nie może nam przynieść pożądanych rezultatów – to fizycznie niemożliwe. A przyczyny aktualnego stanu rzeczy mogą być przeróżne, co oczywiście dokładnie badam przed stworzeniem dla Ciebie odpowiedniego Rytuału.

Tworząc indywidualny Magiczny Rytuał, potrzebuję od Ciebie:

1 – dokładnego wyjaśnienia sytuacji, jaką starasz się dla siebie zmienić i
2 – Twoich oczekiwań związanych z tą sferą życia, czegokolwiek by to dotyczyło

Dzięki tym informacjom: mogę odnaleźć samą przyczynę Twojego dyskomfortu i w oparciu o nią stworzyć dla Ciebie Rytuał, umożliwiający Ci zmianę, samej tej przyczyny i otwierający dla Ciebie nowe możliwości, oferujące dla Ciebie to wszystko, czego chcesz.

Twój indywidualny Rytuał przeprowadzisz w najlepszym na to dla siebie czasie, co oczywiście również ustalam tworząc go dla Ciebie. Wraz z Rytuałem otrzymasz ode mnie opis samej przyczyny tworzącej okoliczności, jakie zamierzasz zmienić dla siebie. Czas przygotowania Twojego Magicznego Rytuału – do 5 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej wpłaty.

WARTOŚĆ

Przygotowania Twojego Magicznego Rytuału to 250 PLN

CHCESZ otrzymać Twój Magiczny Rytuał?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Magicznego Rytuału

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Katarzyna Hodorowicz

NestBank 74 1870 1045 2078 1033 2037 0001

  mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

z dopiskiem: Magiczny Rytuał - Imię i Nazwisko


Copyright ©2008 - 2020
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 212441