ZNACZĄCA WRÓŻBA TAROTA

Za całego serca dziękuję za wyczerpującą “znaczącą wróżbę tarota”. Jak zawsze pomogło mi to oczyścić umysł i spojrzeć na sprawy z góry, jakby z lotu ptaka. Na pewno przeczytam sobie jeszcze kilka razy, ponieważ są to cenne przesłania i z ich pomocą buduję dla siebie lepszą przyszłość. Wszystkiego cudnego.

KURS NUMEROLOGII – KKN, KKN II

Odnośnie kursu KKN I i KKN II, jest przygotowany i prowadzony bardzo profesjonalnie. Wszystkim, którzy szukają swojej drogi, chcą zgłębiać naukę ezoteryczną bardzo polecam współpracę z Naszą Izis. Odznacza się ona niebywałą cierpliwością i rzetelnością w tym co robi. Jej kursy są przygotowane w taki sposób iż nowicjusze z łatwością przyswoją wiedzę w nich zawartą. Jak dla mnie nie ma lepszego kursu jak ten u Kasi Hodorowicz. Uczysz się we własnym tempie, jesteś w domu, nie trzeba nigdzie wychodzić, możesz siedzieć nawet w piżamie :)) Wystarczą tylko chęci, bo motywacja przyjdzie zaraz po pierwszej lekcji. Wiedzę jaką nabywasz jest ogromna, a najważniejsze to jest to, że podczas kursu zmieniasz samego siebie . Chcę Ci Kasiu ogromnie podziękować, jesteś moim prezentem od Uriela:) Wiele tygodni prosiłam o wskazanie mi drogi jaką mam podążać, ciągle miałam wrażenie że jestem nic nie warta, nic nie umiem, czułam się gorsza. Przez to zamykałam się w sobie, izolowałam od świata, najlepiej czułam się sama zamknięta w pokoju i życzyłam sobie aby nikt mi nie przeszkadzał. Moim największym marzeniem był - święty spokój. Chciałam być daleko od ludzi, którzy ciągle mnie krytykowali i pokazywali, że jestem taka malućka. Spotkanie Ciebie na mojej drodze jest czymś wyjątkowym. Dzięki Twojemu kursowi uporządkowałam swoją wiedzę. Okazało się, że coś mam, mam duży potencjał, który tylko wymagał odkurzenia i dostrzeżenia. Dzięki zmianie, moje wnętrze jest uśmiechnięte, moja dusza się raduje. To Ty pobudziłaś mój rozwój duchowy, obudziłaś moją wrodzoną ciekawość jedynki i dlatego z każdym dniem chcę poznawać więcej. Teraz wiem, że jestem potrzebna, że mam tą wiedzę dobrze przyswoić, z Twoją pomocą poukładać, a potem przekazać dalej. Numerologia jest cudowną dziedziną, ja nazywam ją mapą życia. Dzięki niej człowiek przestaje się miotać, bo wie dokąd zmierza i co ma przejść po drodze. Kiedyś to wiedziałam, ale zaniedbałam to w sobie, a Ty Kasiu na nowo przywróciłaś mi wiarę w siebie samą. Moje motto - "Życie jest piękne, kiedy zrozumiesz po co żyjesz"

KURS NUMEROLOGII – KKN, KKN II

Okres współpracy z Izis w czasie kursu numerologii był dla mnie bardzo wartościowy. Bardzo żałuję, że dobiegł końca. Kurs świetny – profesjonalny, czytelny, indywidualne traktowanie. Szczerze, z całego serca polecam.
Anna B

KURS NUMEROLOGII – KKN, KKN II

Gdy zdecydowałam się na kurs numerologii, mój wybór spośród wielu innych padł na Twoją propozycję. Dlaczego? Przejrzysty materiał i zasady pracy wspierające także samodzielny rozwój. Twoje odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości zawsze były szybkie, konkretne i co najważniejsze mobilizujące do własnych poszukiwań. Poza tym, brak jakichkolwiek ocen (i nie chodzi tu o stopnie jakie stawia nauczyciel w szkole), ciepło płynące z każdego Twojego komentarza to coś, co niesamowicie pomagało i potwierdzało poczucie właściwego wyboru kursu. Bardzo Ci dziękuję, mam teraz narzędzie, dzięki któremu łatwiej mi zrozumieć motywy postępowania innych ludzi, ale i pracować nad swoimi ograniczeniami. Gorąco polecam każdemu, kto pragnie poznać, a co najważniejsze zrozumieć zawiłości ludzkiego losu. Serdecznie pozdrawiam Małgorzata

KURS NUMEROLOGII – KKN, KKN II

Droga Izis! Zapisanie się na kurs było najlepszą decyzją jaką podjęłam w ostatnim czasie. Wprawdzie miałam jakąś wiedzę numerologiczną, ale profesjonalnie opracowany przez Ciebie kurs pozwolił mi ją usystematyzować. Dostarczył także nowych, nieznanych mi wcześniej informacji. Dzięki kursowi i wiedzy numerologicznej w nim zawartej, nauczyłam się wielu rzeczy o sobie, o jakich wcześniej nie miałam pojęcia. Zrozumiałam, dlaczego w moim życiu "zadziały się" pewne rzeczy. Spojrzałam na siebie zupełnie innymi oczami. Otrzymałam wspaniale opracowane lekcje, a w nich materiały do przerobienia, dzięki którym bardzo dużo się nauczyłam. Na pewno wykorzystam tę wiedzę. Dziękuję.
Lucyna Pawłowska

PODPOWIEDŹ TAROTA

Droga Izis! Twoja Podpowiedź Tarota pokazała mi sytuację taką, jaka ona naprawdę jest, pokazała prawdziwy obraz uczuć i pragnień. Dała mi wskazówkę jak postępować i nadzieję na realizację marzeń. Dziękuję za pomoc, jestem bardzo zadowolona z pracy, jaką dla mnie wykonałaś. Polecam wszystkim Twoje usługi, naprawdę warto z nich skorzystać.
Lucyna

KARMICZNE POŁĄCZENIE & ZNACZĄCA WRÓŻBA TAROTA

Analiza karmiczna i znacząca wróżba tarota bardzo mnie poruszyły. W punkcie, w którym jestem, na prawdę ciężko mi było zobaczyć jasno sytuację i podjąć pewne decyzje. Z Pani podpowiedziami będzie mi na pewno łatwiej i czuję się jakby kamień spadł mi z serca. To wszystko już mi za długo ciążyło. Dziękuję za szybki kontakt i poświęconą mi uwagę. Polecam wszystkim, którzy pragną polepszyć swoje życie oraz tym, którzy pragną zapobiegać trudnym doświadczeniom. Numerologia, karma, tarot- to wszystko jest niesamowicie fascynujące, także cieszę się, że do Pani trafiłam:)
Wszystkiego cudnego!

ANALIZA NUMEROLOGICZNA

Analiza numerologiczna była dla mnie naprawdę ciekawym doświadczeniem. Dłuższy czas zastanawiałam się, czy aby na pewno jej potrzebuję, ale jeśli zaczęłam interesować się tym tematem, to musi być coś na rzeczy, w końcu nic nie dzieję się bez przyczyny. Analiza numerologiczna dała mi możliwość lepszego poznania własnych zachowań i dała mi niesamowitego "kopa" do działania. Naprawdę polecam ją wszystkim tym, którzy nie mają jasno postawionych celów, ale również tym, którzy kroczą już wybraną przez siebie ścieżką, a analiza pomoże w dalszym działaniu. Jestem bardzo zadowolona, analiza zrobiona naprawdę szybko, ale co najważniejsze profesjonalnie. Bardzo dobry kontakt z Panią Katarzyną, która zawsze służy radą i pomocą:) Uważam, że każdy powinien zainwestować w siebie czyli w taką analizę, która naprawdę wiele może zmienić w naszym życiu, oczywiście na lepsze.
Sylwia

KARMICZNE POŁĄCZENIE

Droga Izis, kilkakrotnie korzystałam z Twoich usług i jestem bardzo zadowolona. Była to Podpowiedz Tarota oraz Karmiczne Połączenie. Jak czytałam Karmiczne Połączenie dla mojego związku, to ogarnęło mnie takie uczucie jakbyś Ty uczestniczyła w tym wszystkim. Opisujesz wszystko bardzo trafnie i dokładnie i bardzo profesjonalnie. Twój opis jest napisany pięknym językiem i bardzo pozytywny i budujący. Często wracam do Twoich opisów i za każdym razem coś nowego odkrywam, nowe przekazy. Jakby cały czas to się samo aktualizowało. Jest to bardzo przyjemne doświadczenie. Dziękuje też za KKN I i KKN II, jestem bardzo zadowolona, że mogłam u Ciebie zdobyć wiedzę o numerologii. Twoja dokładność, cierpliwość oraz profesjonalizm powodują, że jesteś osoba godną polecenia. Dziękuje i polecam wszystkim.

ZNACZĄCA WRÓŻBA TAROTA

Dziękuję Pani Kasiu za wróżbę. Myślę, że trafnie oceniła Pani moje życie. Zgadzam się z przesłaniami i ogólnym opisem całej sytuacji, tym bardziej, że nie zadaję pytań i tak naprawdę opiera się Pani tylko i wyłącznie na własnej intuicji. Polecam z całego serca wszystkie usługi, wróżby, jakie można znaleźć na Pani stronie, bo są trafne i w cudowny, malowniczy sposób przedstawione. Podnoszą na duchu, są jak talizmany, albo afirmacje, z którymi można codziennie pracować. Wystarczy codziennie przestudiować taką wróżbę, a efekty są niesamowite. I najważniejsze, jest Pani Super przyjacielem, pamięta o życzeniach świątecznych, czy też urodzinowych. Dziękuję.
Pozdrawiam Marlena

ANALIZA NUMEROLOGICZNA

Analiza Numerologiczna była dla mnie ciekawym i zaskakującym doświadczeniem. Podeszłam do niej po namowie znajomego z dużą otwartością. Pokazała mi ona cykliczność w moim życiu. Wskazała i rozjaśniła cele i sens mojego istnienia oraz naświetliła dalszy jego kierunek. Innymi słowy poczułam, że jestem na właściwiej ścieżce, co dało mi uczucie spokoju i porządku. Dodatkowo możliwość przyglądnięcia się siłom wspierającym i ich modyfikacja dały mi nadzieję i poczucie jakiegoś oparcia w czymś większym niż ja sama a to przynosi większy spokój.

ANALIZA ŻYCIA TAROTA

Ta analiza daje możliwość przyglądnięcia się różnym istotnym obszarom, z jakich składa się nasze życie. Pomaga zrozumieć je jeszcze lepiej, odpowiada na pytania, dzięki którym moje dalsze wybory są odrobinę łatwiejsze i jaśniejsze. Cierpliwość z jaką Pani Katarzyna odpowiadała na moje zapytania i wątpliwości jest zdecydowanie siłą anielską. Upewniała się, że nic nie pozostaje niewyjaśnione i wszystko jest dla mnie zrozumiałe, na tyle na ile to możliwe. To ogromne wsparcie w zrozumieniu tego, co tak niezrozumiałe i tajemnicze.

PODPOWIEDŹ TAROTA

Droga Izis dziękuję Ci bardzo za podpowiedzi Tarota, które otrzymałam od Ciebie, są naprawdę dla mnie budujące i pozytywne. Cieszę się też że nie musiałam długo czekać tylko od razu zabierałaś się do pracy. Cóż tu więcej pisać, wszystko bardzo fajnie opisałaś, ja zamierzam dalej korzystać z Twoich usług:)
Pozdrawiam Justynka.

KURS NUMEROLOGII – KKN

Droga Izis dziękuje bardzo za czas, który poświęciłaś mi wyjaśniając kwestie, których nie zrozumiałam, a przede wszystkim za cierpliwość. Twoje wskazówki są bardzo cenne i przydatne. Na początku kursu nie wyobrażałam sobie jak może wyglądać kurs, w którym rozmawiamy przez e-mail, ale teraz stwierdzam, że to naprawdę bardzo fajna i wygoda forma. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam oraz życzę Ci coraz więcej Kursantów. Ja na pewno rozpocznę drugą część:)
Justyna B.

KURS NUMEROLOGII – KKN, KKN II

Chciałam Ci podziękować za naprawdę świetny kurs. Za cierpliwość do mnie, za poprawianie zadań i za to, że tak rzetelnie odpowiadałaś na moje pytania. Było to dla mnie naprawdę fajne doświadczenie. Cieszę się, że mogłam doszlifować moją numerologię.
Ela

ZNACZĄCA WRÓŻBA TAROTA

Masz problem w swoim życiu zwróć się o pomoc ..... Katarzyna Hodorowicz ….. (Znacząca Wróżba Tarota) Jej przepowiednie się potwierdzają ..... mi pomogła.!!!
SABA

ZNACZĄCA WRÓŻBA TAROTA

Polecam wszystkim tą wróżbę ponieważ jest bardzo głęboka, daje wiele do myślenia i jest bardzo trafna oraz obszerna. Na pewno jeszcze skorzystam.
Ewa

ANALIZA NUMEROLOGICZNA

Na wstępie chciałabym podziękować za przemiły i szybki kontakt oraz za obszerne i konkretne objaśnienia. Analiza jest bardzo dokładnie i rzeczowo opisana, wszystko klarownie objaśnione... Uważam, że bardzo dobrze zrobiłam decydując się na zrobienie owej Analizy, ponieważ dużo mi powiedziała o mnie samej, wyjaśniła dlaczego coś się dzieje i dlaczego postępuje tak a nie inaczej. Pokazała też jaką ścieżką mam podążać, aby być szczęśliwą i spokojną duchem spełnioną osobą. Na pewno będę do niej wracać aby dodawać sobie sił i otuchy w momentach zwątpienia. Polecam wszystkim którzy znajdują się w trudnych momentach swojego życia aby wykonać taką właśnie analizę, naprawdę warto. Dziękuję Pani Kasiu
Oktawia xxx :-)

KURS NUMEROLOGII – KKN, KKN II

Witaj Izis, chciałabym serdecznie podziękować Ci za wszelka pomoc podczas trwania Kursu Numerologii. Było to dla mnie wspaniałe doświadczenie, którym chciałabym podzielić się z innymi. Dla mnie ten kurs zarówno cześć KKN I jak i KKN II to mnóstwo informacji dotyczących liczb i ich znaczenia. Można tam znaleźć wszystkie informacje pozwalające dogłębnie poznać człowieka – jego Drogę Życia, poszczególne Cykle Życia i lekcje karmiczne jakie dana osoba ma w swoim życiu do przerobienia. Numerologia to jak wróżka. Nie przesadzam. Wszystko można w niej wyliczyć - poznać swojego partnera, sprawdzić czy idziemy z nim w tym samym kierunku, wyznaczyć odpowiednią nazwę firmy, tak aby działała korzystnie dla nas, poznać swój obecny Rok Indywidualny, no i oczywiście dowiedzieć się wszystkiego o samym sobie – o swoich talentach, wadach, możliwościach. Dzięki Numerologii poznajemy siebie od podszewki, cale nasze wnętrze. To cudowne. I co najważniejsze, można uczyć się tego wszystkiego w domu, otrzymując lekcje online. To bardzo wygodny sposób nauki, w swoim tempie i w każdej chwili można zadawać pytania, na które Izis bardzo chętnie odpowiada. Bardzo serdecznie polecam tego typu kurs. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni tak jak ja. Izis, dziękuje bardzo za Twoja pomoc, cierpliwość i zrozumienie, no i oczywiście za profesjonalizm.
Z pozdrowieniami Marteczka

KURS NUMEROLOGII – KKN

Witam wszystkich którzy mieli przyjemność ukończyć Korespondencyjny Kurs Numerologi jak i osoby które dopiero o tym myślą. Osobiście ukończyłem KKN i chciałbym gorąco polecić ten kurs prowadzony przez Panią Kasię (Izis). Kurs jest prowadzony przejrzyście i zrozumiale, a w przypadku pytań możecie liczyć na fachową pomoc pełna cierpliwości i wyrozumiałości w stosunku do studenta. Pełen profesjonalizm z jakim prowadzony jest kurs, umiejętności przekazania wiedzy jak i indywidualne podejście do studenta, gwarantują przekazanie wiedzy w sposób, który możemy praktycznie użyć w życiu codziennym uzyskując cenne podpowiedzi na temat naszego życia oraz drogi jaką kroczymy. Wiedza i umiejętności które dostajemy potrafią wprowadzić bardzo wiele pozytywnych zmian jak również uświadamiają nam jaką drogę rozwoju osobistego oraz życiowego wybrać. Jeszcze raz serdecznie i gorąco polecam!
Andrzej

KURS NUMEROLOGII – KKN

Jestem już po 10 lekcjach Korespondencyjnego Kursu Numerologii i muszę przyznać, że jestem z niego bardzo zadowolona. Początkowo myślałam, że spróbuje, ale nie byłam pewna czy podołam. Jestem przyzwyczajona do kursów innego typu. Tymczasem okazało się, że mogę uczyć się w zaciszu domowym /co zresztą uwielbiam/, w swoim tempie i zawsze mogę liczyć na twoja pomoc, Izis. Dla mnie ta metoda jest super i dużo z niej skorzystałam. Każda lekcja zawierała dokładnie opisaną i wyjaśnioną część teoretyczną z wieloma przykładami obliczeń. Po każdej lekcji miałam wykonać zadanie domowe ćwicząc wszelkie obliczenia na mnie samej i na innej, wybranej przeze mnie osobie. Numerologia pasjonuje mnie od dawna i wydawało mi się, że już dużo wiem, a teraz okazało się, że miałam tylko powierzchowne wiadomości i nie zdawałam sobie sprawy, że jeszcze tyle przede mną. Zapisałam się już na KKN II, czyli na II część kursu i serdecznie go wszystkim polecam. Numerologia jest bajeczna. Z najlepszymi pozdrowieniami
Marteczka

ZMIANA NUMEROLOGICZNA

Skorzystałam z niezwykłej usługi Izis i czuję się jak nowo narodzona. W przenośni i dosłownie, ponieważ otrzymałam nowe imina i nową szansę na pomyślne realizowanie marzeń i celów. Teraz mam do tego potrzebne narzędzia. Cudowne uczucie! Gorąco polecam.
Malwina

KURS NUMEROLOGII – KKN

Kurs zawiera uporządkowane kompendium podstawowej wiedzy na temat numerologii, przedstawionej w prosty i czytelny sposób. Otwiera drogę do dalszego zgłębiania tajników tej niesamowitej wiedzy, zapisanej w dacie urodzenia oraz imionach i nazwiskach każdego z nas. Prowadząca kurs Izis, cierpliwie i wyczerpująco wyjaśnia zawiłości kolejnych tematów i niezwłocznie odpowiada na wszystkie pytania. Kurs polecam rozpoczynającym przygodę z numerologią oraz wszystkim, którzy “naczytali się” różnych książek na ten temat i czują potrzebę uporządkowania zdobytej wiedzy.

PROGNOZA NUMEROLOGICZNA

Witam, polecam wszystkim wykonanie Prognozy Numerologicznej u Izis. Po złożeniu zamówienia otrzymałam od Izis opis wibracji danego roku, a także bardzo dokładny opis wibracji jaka oddziałuje na mnie w danym roku. Dodatkowo Izis opisała bardzo szczegółowo prognozę miesięczną dla mnie. Teraz jest mi dużo łatwiej zaplanować swoje życie i wybrać korzystny czas na podjęcie ważnych decyzji. Dziękuje Izis
Ania

WRÓŻBA NOWOROCZNA

Pragnę wszystkim polecić wykonanie Wróżby Noworocznej u Izis. Ja taką sobie zamówiłam i otrzymałam bardzo dokładny opis trzech najważniejszych kwestii, na które powinnam zwrócić uwagę w danym roku. Pragnę jeszcze dodać, że Izis jest bardzo uczciwą osobą, miałam dodatkowe pytania dotyczące wróżby, a Izis z przyjemnością na nie odpowiedziała. Polecam wszystkim. Dziękuje Izis.
Ania

KURS NUMEROLOGII – KKN

Jestem świeżo po odbytym kursie z zakresu numerologii i ciągle jestem głodna wiedzy. Mimo iż jest to kurs dla początkujących i wydawać by się mogło że podstawowe informacje już są nam znane – podane są w taki sposób z tyloma szczegółami że zdobyta wiedza może zadziwić nawet osobę która posiadła już bazową wiedzę w zakresie numerologii. Brakować mi będzie naszego kontaktu. Wiedza, jaką zdobyłam podczas kursu pomogła mi zrozumieć siebie, otaczającą rzeczywistość, a Izis pomogła mi przestać szarpać się z rzeczywistością i przyjąć ja taką, jaka jest – bo taka ma być i taka jest najlepsza dla mnie. To nieoceniona pomoc i polecam ten kurs każdemu, kto boryka się z mniejszymi lub większymi wewnętrznymi dylematami. Izis jest cierpliwą nauczycielką. Odpowiadała w prosty i zrozumiały sposób na pytania, które pojawiały się podczas kursu. Dziękuję Izis za wsparcie, a Sile Wyższej że postawiła mi ją na drodze
Ania

KURS ŚWIADOMEGO ŻYCIA – KKSP

Pragnę podzielić się z Wami pewną informacją. Właśnie niedawno skończyłam kurs Świadomego Życia prowadzony przez Izis. Izis to wspaniała kobieta, pełna ciepła i pozytywnej energii. W sposób bardzo przystępny i zrozumiały dla każdego przekazuje swoją wiedzę innym, odpowiada na każde nurtujące nas pytania. Dzięki kursowi Świadomego Życia można całkowicie odmienić swoje życie, poprawić relacje z rodziną i całym otoczeniem. To właśnie dzięki Izis moje życie uległo totalnej zmianie. Wiedzę, którą mi przekazała mogę stosować przez całe życie, przyciągając do siebie tylko radość, miłość, szczęście i pozytywne emocje. To właśnie dzięki temu kursowi wspaniale urządziłam swoje mieszkanie, tak aby gromadziła się tam tylko dobra energia, a także wspaniale wykreowałam swoje życie. Mój dom teraz promienieje pozytywną energią, a ja jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. To wszystko dzięki Izis. Dziękuję Izis.
Pozdrawiam Wszystkich, Ania

KURS NUMEROLOGII – KKN

Jestem zachwycona zajęciami prowadzonymi przez Panią Katarzynę Hodorowicz. Kurs prowadzony jest profesjonalnie, a wszystko odbywa się zgodnie z przedstawioną ofertą. Zajęcia spełniły w pełni moje oczekiwania i otrzymałam w nich wszystko czego oczekiwałam. Warsztaty były dla mnie wielką, cudowną przygodą ze mną samą, z ludźmi mnie otaczającymi i całym światem. Zainspirowały do pracy nad sobą, samodoskonaleniem się i pozwoliły lepiej zrozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Gorąco polecam:)
M.

KURS NUMEROLOGII – KKN

Witam wszystkich, którzy czegoś w życiu szukają i którzy chcą zmienić swoje życie, ale za bardzo nie wiedzą jak to zrobić. Chwytają się wszystkich możliwych rzeczy, ale nadal stoją w miejscu, a także tych, którzy są szczęśliwi i chcą tym szczęściem podzielić się z innymi. Każdemu bez względu na wiek, wykształcenie, rodzaj wykonywanej pracy, miejsca zamieszkania, polecam kurs Numerologii prowadzony przez Izis. Prowadząca kurs Izis jest wspaniałą kobietą z dużym doświadczeniem w dziedzinie Numerologii, jest profesjonalistką, posiada ogromną wiedzę i umie tę wiedzę przekazać w sposób bardzo przystępny dla każdego. Chętnie odpowiada na każde pytania i jest bardzo pomocna. Kurs ten pozwala nam poznać siebie, odnaleźć swoją Drogę Życia, a także daje wskazówki jak kroczyć przez życie omijając wszystkie przeszkody. Dzięki temu kursowi można odkryć swoje zdolności, mocne i słabe strony. Dzięki zdobytej wiedzy z zakresu Numerologii można znacznie łatwiej przetrwać trudne okresy swojego życia, a także maksymalnie wykorzystać sprzyjający okres życia. Pragnę serdecznie podziękować Izis za profesjonalnie przeprowadzony kurs. Wszystkim gorąco polecam, naprawdę warto, ale decyzja należy do Was to Wy decydujecie o swoim życiu.
Pozdrawiam
Ania U.

KURS NUMEROLOGII – KKN, KKN II

Na kurs numerologii zdecydowałam się zupełnie spontanicznie, od wielu lat interesuję się astrologią, po jakimś czasie doszedł do tego tarot. Numerologia była zawsze dla mnie "czarną magią" a książki, które brałam do ręki napisane jakimś "dziwnym językiem", którego w ogóle nie rozumiałam... Kilka tygodni temu zapisałam się na kurs do Izis i już w trakcie te wszystkie cyferki zaczęły do mnie przemawiać, zaczęłam rozumieć powiązania drogi życia z warunkami i cyklami, wibracje imion i ich wpływ na realizację założeń naszego obecnego wcielenia, książki stały się nie tylko czytelne ale wręcz skąpe w informacje, których ciągle jestem "głodna";) Po ukończeniu kursu pierwszego stopnia bez zastanowienia przystąpiłam do zaawansowanego i z wielką chęcią przystąpiłabym też do III stopnia o ile byłby dostępny;) ale to nie wszystko...dzięki Izis odkryłam swoją drogę, znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, już wiem co robiłam źle i teraz małymi kroczkami wprowadzam zmiany głównie w samej sobie by móc następnie w pełni cieszyć się życiem:) sama prowadząca jest wspaniałą osobą, zawsze pomocną i pełną ciepła. Cieszę się, że zdecydowałam się na te kursy i z całego serca mogę polecić je każdemu, kto szuka swojej drogi, interesuje się ezoteryką i chciałby wzbogacić swoje umiejętności o numerologię, by móc rozumieć i pomagać innym...
marysia 

KURS NUMEROLOGII – KKN

Moi Drodzy, chciałam się podzielić z wami szczęściem, które mnie spotkało. Już od wczesnych lat bardzo interesowałam się ezoteryką i wszystkim co nie materialne i ponadczasowe. Numerologia zwróciła moją większą uwagę i stała się moim hobby. Bardzo chciałam nauczyć się tworzyć Portret Numerologiczny i więcej wiedzieć na temat numerologii. Miałam jednak problem, ponieważ mieszkam na stale za granicą. Nie potrafiłam nikogo znaleźć kto mógłby mi pomoc w moim dalszym rozwoju Duchowym. Aż nagle Bingo!!! W internecie trafiłam na KKN i wspaniałą nauczycielkę Panią Katarzynę Hodorowicz. Pomyślałam spróbuję i zobaczę. Cieszę się, że zaufałam swojej intuicji i ukończyłam kurs. Moja wiedza pogłębiła się bardzo i spełniłam swoje marzenie. Uważam, że forma samego kursu jest bardzo trafna i daje możliwość ciekawej nauki. Chciałam z całego serca podziękować Pani Katarzynie, za trud i cierpliwość włożoną w jej prace.

KURS NUMEROLOGII – KKN, KKN II

Od dłuższego czasu interesowała mnie numerologia i tajniki z nią związane. W internecie znalazłam kursy organizowane przez Izis i tak rozpoczęła się moja nauka. Najpierw ukończyłam KKN I, a zaraz po nim - KKN II. Wszystkim gorąco polecam. Izis jest miłą osobą, ma dużą wiedzę, którą chętnie się dzieli i zawsze służy swoją pomocą.
Gorąco polecam!!

KURS NUMEROLOGII – KKN, KKN II

Właśnie ukończyłam KKN drugiego stopnia i trochę mi żal, że to już koniec. To absolutnie fascynujące, ile litery i liczby (cyfry) mówią o nas. Na obu kursach - I i II stopnia dowiedziałam się ciekawych informacji, nieprawdopodobnych wprost przekazów na temat naszego przeznaczenia, naszych potencjałów siły, ale i słabości. Dopiero teraz dowiedziałam się, zrozumiałam, że przyjmując nazwisko męża przyjęłam niekorzystne dla mnie wibracje. Kiedyś byłam dusza towarzystwa, teraz stałam się odludkiem. Na szczęście wiem jak temu zaradzić! I w ogóle wiem bardzo dużo o sobie, moim mężu i moich dzieciach. Sama nauczycielka, uważam, że Izis jest super nauczycielką, ciekawie przekazuje nowe wiadomości i absolutnie przejrzyście potrafi odpowiedzieć na zadane pytania. Naprawdę, jestem pod wrażeniem! Dzięki internetowi mogłam skorzystać z tego kursu mieszkając w USA (pld. przedmieścia Chicago).
Pozdrawiam wszystkich serdecznie, Izis dziękuję za fascynujące lekcje i życzę wszystkim powodzenia!
Barbara J.

KURS NUMEROLOGII – KKN

Moje ogromne podziękowania dla Izis, dzięki której podczas kursu KKN otrzymałam bardzo dużą wiedzę na temat numerologii. Świetnie przygotowany i czytelny materiał, łatwe do przyswojenia zagadnienia z numerologii. Doskonała współpraca i pomoc ze strony Izis zachęciła mnie do dalszego zgłębiania tego tematu. Zachęcam wszystkich, którzy interesują się numerologią, aby skorzystali z pięknie przekazywanej i szerokiej wiedzy podczas kursu KNN. Jeszcze raz serdecznie dziękuję Ci Droga Izis.
Serdecznie pozdrawiam,
Mirosława

KURS NUMEROLOGII – KKN

Witam wszystkich, którzy zastanawiają się czy zapisać się czy nie. Obecnie jestem po I KKN i zaczynam II. Jestem zachwycona prowadzącą Izis. Niesamowite jak jedna osoba potrafi zmienić nasze życie. Dzięki umiejętnościom Izis nauczyłam się patrzyć inaczej na życie. Mam więcej wiary i wiem, że poprzez numerologię można sobie i innym pomóc. Wszelkie wątpliwości i pytania zastały rozwiane od razu. Jeśli nadal się zastanawiasz to nie rób tego tylko się zapisz, a zmienisz swoje i innym życie na lepsze oczywiście.
Kasia

KURS NUMEROLOGII – KKN

Droga Izis, moja przygoda z numerologią dobiega końca, chcę Ci serdecznie podziękować, za dobry pomysł, za bardzo dobrze przygotowany i jasny materiał, łatwy do przyswojenia numerologii. Dziękuję za czas jaki mi poświęciłaś, rozbudziłaś we mnie kochana Izis, ogromną chęć dalszej nauki i odkrywania tajemnic tej ciekawej wiedzy. Jestem Ci bardzo wdzięczna i serdecznie dziękuje. Życzę dalszych sukcesów w pracy i powodzenia w życiu osobistym.
Wdzięczna uczennica Elżbieta Sz.

KURS NUMEROLOGII – KKN

Kurs KKN jest świetnym sposobem nauki numerologii nie tylko dla osób, które zaczynają przygodę z numerologią ale jest i dla tych, którzy chcą swą wiedzę ugruntować. Lekcje są opracowane w zrozumiały sposób i bardzo konkretny. Zmuszają do myślenia! Bardzo dobry kontakt z nauczycielem, który wzbogaca już zdobytą wiedzę i zawsze jest chętny do pomocy.
Gorąco polecam!!!!
Urszula L.

KURS NUMEROLOGII – KKN

Witam, kończąc kurs KKN on-line zdobyłam bardzo dużo wiedzy na temat numerologii. Izis jest bardzo miłą osobą i zawsze służy pomocą. Kurs ten wprowadził mnie w świat numerologii, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim zainteresowanym.
Pozdrawiam KARAMONA
Copyright ©2009 - 2017
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 30461