OFERTA NUMEROLOGICZNA

          Numerologia umożliwia zbadanie wielu aspektów. Mogę przygotować dogłębną Analizę energii Imion i Nazwiska, http://numerolo.27.ibc.pl/kreator/1_43_oferta-numerologiczna.html pokazującą zachodzące w nas mechanizmy, za pośrednictwem których odnajdujemy się w otaczającym nas świecie w ściśle określony sposób – niezwykle mocno przyporządkowany tym energiom. Nasze Imiona i Nazwisko dokładnie obrazują zakres i sposób, w jaki wyrażamy siebie za pośrednictwem własnej woli – tacy właśnie jesteśmy. Numerologia umożliwia nam również dokonanie generalnych porządków w pojawiającym się nierzadko bałaganie energetycznym, wynikającym z niekorzystnego zestawienia oddziałujących na nas imion i nazwisk – umożliwia nam równoważenie tych energii, za pośrednictwem dokonania tzw Zmiany Numerologicznej. Korzystając z narzędzia, jakim jest numerologia, możemy dokonywać świadomych wyborów właściwych imion dla np. nowo narodzonemu dziecku lub też pomóc dobrać właściwe imię do bierzmowania, które również wywiera znaczący wpływ na całość osobowości. Numerologia daje również możliwość zbadania naszego Podpisu, jaki stosujemy na co dzień, a który dodatkowo kształtuje nasz własny los, za pośrednictwem naszej woli.
         Numerologia odkrywa przed nami czas, wskazując na energetykę, w jakiej znajdujemy się w danym momencie. Dzięki tej świadomości, dokładnie możemy zaplanować określone działania, pozostając w swego rodzaju harmonii z naturalnym rytmem przyrody, rytmem, który zdecydowanie wspiera wszystkie nasze działania. Za pośrednictwem Prognozy Numerologicznej, możemy zaprzestać swego rodzaju walki z własnym losem, a spotęgować własne działania w momencie, któremu służy dany czas i odczuć w tym zdecydowane poparcie naszych poczynań przez całe nasze życie. Za pośrednictwem numerologii możemy dokonać właściwego wyboru czasu na dokonanie znaczącego kroku w życiu – jak np. Wytyczenie Właściwej Daty naszego ślubu – korzystnego dnia ślubu, bądź innych istotnych dla nas wydarzeń. Numerologia pozwala nam również cofnąć się wstecz w czasie, rozszyfrowując przed nami tzw wpływy Karmiczne. Świadomość karmy, jakiej być może podlegamy, ułatwia wiele kwestii w naszych poczynaniach. Możemy dowiedzieć się co ma za zadanie w naszym życiu i zdecydowanie wspomóc jej spłatę, niwelując jej wpływy do minimum, jeżeli pojawia się taka możliwość – to wszystko zależy od rodzaju i zasięgu oddziaływania danej karmy.
       Zatem, numerologia, właściwie wykorzystywana (jak każde inne narzędzie), oferuje nam naprawdę wiele. Sztywny i matematyczny system numerologiczny, zamieniony w jasny i czytelny opis wszystkiego, co nas interesuje, jest skutecznym sposobem na rozwój Świadomości nie tylko własnego życia, ale i siebie samych. 
Pełną Ofertę Numerologiczną znajdziesz w zakładce po lewej stronie: OFERTA,
a w celu uzyskania dodatkowych informacji, możesz skontaktować się ze mną
telefonicznie: 797205621 (Katarzyna Hodorowicz)
lub za pomocą poniższego formularza:

Wiadomość dotycząca Oferty Numerologicznej

Copyright ©2009 - 2017
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 30476