Odzyskaj Prawdziwego Siebie


       Czasami znajdujemy się w takim punkcie własnego życia, w którym orientujemy się, że gdzieś po drodze zagubiliśmy siebie i to, na czym nam najbardziej zależało w życiu – zbłądziliśmy. Tarot umożliwia nam znajdywanie dróg wyjścia z wszelakich sytuacji życiowych, a nawet może nam pomóc odzyskać Siebie na nowo - nad czym też mogę popracować dla Ciebie.

ROZKŁAD TAROTA - Odzyskaj Prawdziwego Siebie

Jeżeli masz taką potrzebę i chcesz ODZYSKAĆ prawdziwego siebie, mogę odkryć przed Tobą najlepszą drogę, za pomocą Tarota. Poznasz informacje dotyczące:
  • sytuacji obecnej – jak to dokładnie wygląda w chwili obecnej;
  • poznasz przyczynę – co doprowadziło do aktualnego stanu rzeczy;
  • drogi wyjścia – co należy zrobić, a czego zdecydowanie natychmiast zaniechać i przekażę Ci efekty wskazanych dla Ciebie działań.

Odzyskaj Prawdziwego Siebie

esencję tego rozkładu – szczególnie ważne dla Ciebie informacje dotyczące dróg dotarcia do siebie i zaniechania działań, przyczyniających się wszystkiemu, co doprowadziło Cię do aktualnego stanu rzeczy, otrzymasz ode mnie w 4 stronicowym opisie w dokumencie PDF, do 3 dni roboczych pod wskazany E-mail od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej opłaty za ten rozkład.

WARTOŚĆ

Rozkładu Odzyskaj Prawdziwego Siebie to 180 PLN

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat tego rozkładu Tarota Kliknij TUTAJ

CHCESZ zamówić dla siebie ten rozkład?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie na rozkład Odzyskaj Prawdziwego Siebie i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie rozkładu - Odzyskaj Prawdziwego Siebie

                                DANE DO PRZELEWU


Katarzyna Hodorowicz
20 1020 1664 0000 3202 0568 8272
z dopiskiem: Rozkład Tarota - Odzyskaj Siebie - Imię i Nazwisko


Copyright ©2009 - 2018
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 53270