Odzyskaj Prawdziwego Siebie


            Najcenniejsze co mamy w tym życiu to SIEBIE – najbliższą nam osobę, która nie tylko może nas zrozumieć jak nikt inny, ale i obdarzać nas największym wsparciem w naszej ziemskiej wędrówce. Tylko My wiemy, co jest dla nas najlepsze, tylko My wiemy, co może dać nam prawdziwe szczęście, bo tylko My rozumiemy siebie prawdziwie. Jesteśmy dla siebie Najwyższą wartością, nierzadko jednak mało zauważaną i pomijaną (przez nas samych).
       Czasami znajdujemy się w takim punkcie własnego życia, w którym orientujemy się, że gdzieś po drodze zagubiliśmy siebie i to, na czym nam najbardziej zależało w życiu – zbłądziliśmy i oddaliliśmy się od siebie. Mając siebie i żyjąc w zgodzie i zgodnie z sobą – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a każda z wybieranych przez nas dróg, jest dla nas tą Najlepszą. W oparciu o szerokie możliwości Tarota, stworzyłam Rozkład Odzyskaj Prawdziwego Siebie, na nowo – nad czym oczywiście mogę popracować dla Ciebie.

ROZKŁAD TAROTA - Odzyskaj Prawdziwego Siebie

Jeżeli masz taką potrzebę i chcesz odzyskać prawdziwego siebie, mogę odkryć przed Tobą najlepszą i najprostszą ku temu drogę. Moja praca nad tym Rozkładem dla Ciebie odkryje przed Tobą informacje dotyczące:

  • sytuacji obecnej – jak blisko siebie jesteś w chwili obecnej;
  • poznasz przyczynę – co doprowadziło do aktualnego stanu rzeczy;
  • drogi wyjścia – co i jak należy zrobić, a czego zdecydowanie natychmiast zaniechać i przekażę Ci efekty wskazanych dla Ciebie działań.

Odzyskaj Prawdziwego Siebie

esencję tego rozkładu – szczególnie ważne dla Ciebie informacje dotyczące dróg dotarcia do siebie i zaniechania działań, przyczyniających się wszystkiemu, co doprowadziło Cię do aktualnego stanu rzeczy, otrzymasz w 3 stronicowym opisie w dokumencie PDF, na podany w zamówieniu E-mail, do 3 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania wpłaty.

WARTOŚĆ

Rozkładu Odzyskaj Prawdziwego Siebie to 150 PLN

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat tego rozkładu Tarota Kliknij TUTAJ

CHCESZ zamówić dla siebie ten Rozkład?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Rozkładu - Odzyskaj Prawdziwego Siebie

DANE DO PRZELEWU


Katarzyna Hodorowicz

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272
lub
mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

z dopiskiem: Odzyskaj Siebie - Imię i Nazwisko


Copyright ©2008 - 2019
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 84330