Odzyskaj Prawdziwego Siebie


          Najcenniejsze i najważniejsze co mamy w życiu to SIEBIE – najbliższą nam osobę, która rozumie nas jak nikt inny, tym samym i może nas obdarzać największym wsparciem w naszej ziemskiej wędrówce. Tylko My tak naprawdę wiemy, co jest dla nas najlepsze i tylko My wiemy, co może dać nam prawdziwe szczęście, bo tylko My rozumiemy siebie prawdziwie. Jesteśmy dla siebie Najwyższą wartością, nierzadko jednak mało zauważaną, a nawet pomijaną (i to przez nas samych).
        Czasami znajdujemy się w takim punkcie własnego życia, w którym orientujemy się, że gdzieś po drodze zagubiliśmy siebie i to, na czym nam najbardziej zależało w życiu – zbłądziliśmy i oddaliliśmy się od siebie. Mając siebie i żyjąc w zgodzie i zgodnie z sobą – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a każda z wybieranych przez nas dróg, jest dla nas tą Najlepszą. W oparciu o szerokie możliwości Tarota, stworzyłam Rozkład Odzyskaj Prawdziwego Siebie, na nowo – który mogę opracować również dla Ciebie.

Bycie Sobą i zachowywanie wierności Sobie – swoim własnym postanowieniom, decyzjom i uczuciom,
jest najwspanialszym prezentem jakim możesz
obdarowywać Siebie

ROZKŁAD TAROTA - Odzyskaj Prawdziwego Siebie

Jeżeli masz taką potrzebę i chcesz odzyskać prawdziwego siebie, mogę odkryć przed Tobą najlepszą i najprostszą ku temu drogę. Moja praca nad tym Rozkładem dla Ciebie odkryje przed Tobą informacje dotyczące:

  • sytuacji obecnej – jak blisko siebie jesteś w chwili obecnej;
  • poznasz przyczynę – co doprowadziło do aktualnego stanu rzeczy;
  • odkryjesz drogi wyjścia – co i jak należy zrobić, a czego natychmiast zdecydowanie zaniechać i przekażę Ci efekty wskazanych dla Ciebie działań.

Odzyskaj Prawdziwego Siebie

esencję tego rozkładu – szczególnie ważne dla Ciebie informacje dotyczące dróg dotarcia do siebie i zaniechania działań, przyczyniających się wszystkiemu, co doprowadziło Cię do aktualnego stanu rzeczy, otrzymasz w 3 stronicowym opisie (PDF), na podany w zamówieniu E-mail, do 3 dni roboczych od Twojego zamówienia i odnotowania wpłaty.

WARTOŚĆ

Rozkładu Odzyskaj Prawdziwego Siebie to 220 PLN

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat tego rozkładu Tarota Kliknij TUTAJ

CHCESZ zamówić dla siebie ten Rozkład?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Rozkładu - Odzyskaj Prawdziwego Siebie

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Katarzyna Hodorowicz

NestBank 74 1870 1045 2078 1033 2037 0001

mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

z dopiskiem: Odzyskaj Siebie - Imię i Nazwisko


Copyright ©2008 - 2022
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 266205