Odzyskaj Prawdziwego Siebie


          Najcenniejsze i najważniejsze co mamy w życiu to SIEBIE – najbliższą nam osobę, która rozumie nas jak nikt inny, tym samym i może nas obdarzać największym wsparciem w naszej ziemskiej wędrówce. Tylko My tak naprawdę wiemy, co jest dla nas najlepsze i tylko My wiemy, co może dać nam prawdziwe szczęście, bo tylko My rozumiemy siebie prawdziwie. Jesteśmy dla siebie Najwyższą wartością, nierzadko jednak mało zauważaną, a nawet pomijaną (i to przez nas samych).
        Czasami znajdujemy się w takim punkcie własnego życia, w którym orientujemy się, że gdzieś po drodze zagubiliśmy siebie i to, na czym nam najbardziej zależało w życiu – zbłądziliśmy i oddaliliśmy się od siebie. Mając siebie i żyjąc w zgodzie i zgodnie z sobą – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a każda z wybieranych przez nas dróg, jest dla nas tą Najlepszą. W oparciu o szerokie możliwości Tarota, stworzyłam Rozkład Odzyskaj Prawdziwego Siebie, na nowo – który mogę opracować również dla Ciebie.

Bycie Sobą i zachowywanie wierności Sobie – swoim własnym postanowieniom, decyzjom i uczuciom,
jest najwspanialszym prezentem jakim możesz
obdarowywać Siebie

ROZKŁAD TAROTA - Odzyskaj Prawdziwego Siebie

Jeżeli masz taką potrzebę i chcesz odzyskać prawdziwego siebie, mogę odkryć przed Tobą najlepszą i najprostszą ku temu drogę. Moja praca nad tym Rozkładem dla Ciebie odkryje przed Tobą informacje dotyczące:

  • sytuacji obecnej – jak blisko siebie jesteś w chwili obecnej;
  • poznasz przyczynę – co doprowadziło do aktualnego stanu rzeczy;
  • odkryjesz drogi wyjścia – co i jak należy zrobić, a czego natychmiast zdecydowanie zaniechać i przekażę Ci efekty wskazanych dla Ciebie działań.

Odzyskaj Prawdziwego Siebie

esencję tego rozkładu – szczególnie ważne dla Ciebie informacje dotyczące dróg dotarcia do siebie i zaniechania działań, przyczyniających się wszystkiemu, co doprowadziło Cię do aktualnego stanu rzeczy, otrzymasz w 3 stronicowym opisie (PDF), na podany w zamówieniu E-mail, do 3 dni roboczych od Twojego zamówienia i odnotowania wpłaty.

WARTOŚĆ

Rozkładu Odzyskaj Prawdziwego Siebie to 220 PLN

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat tego rozkładu Tarota Kliknij TUTAJ

CHCESZ zamówić dla siebie ten Rozkład?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Rozkładu - Odzyskaj Prawdziwego Siebie

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Katarzyna Hodorowicz

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

z dopiskiem: Odzyskaj Siebie - Imię i Nazwisko
Copyright © 2008 - 2024 
Wejść: 350439