Znacząca Wróżba Tarota


           Każdy z nas znajduje się w innym miejscu naszej ziemskiej wędrówki – życia doświadczamy różnie i inaczej – indywidualnie. Zawsze działasz najlepiej, jak tylko potrafisz i nikt nie ma żadnego prawa mówić Ci, że można było inaczej. Życie dla każdego z nas ma inne zadania i czasami stawia przed nami pewne wymagania, którym oczywiście staramy się sprostać – Znacząca Wróżba Tarota jest dla każdego, kto tylko chce nabyć większej świadomości kierunku, w jakim jak najbardziej należy aktualnie zmierzać we własnym życiu. Ukazuje kwestie, które wymagają zwrócenia naszej szczególnej uwagi i sposób, w jaki należy zająć się nimi najlepiej.
           Znacząca Wróżba Tarota odkrywa przed nami trzy najważniejsze kwestie w życiu, na których właśnie teraz należy skupiać własną uwagę i sposób, w jaki tego dokonać najlepiej – co i jak należy zrobić, aby nasze życie zmierzało w najlepszym dla nas kierunku. Są sprawy w naszym życiu ważne, ważniejsze i szczególnie dla nas istotne, którymi właśnie w pierwszej kolejności powinniśmy się zająć, a o których możesz dowiedzieć się ze Znaczącej Wróżby Tarota, którą mogę przygotować również dla Ciebie. Tutaj możesz wybrać trzy szczególnie ważne dla Ciebie sprawy lub pozwolić losowi zadecydować, co teraz powinno być dla Ciebie ważne, a przekażę to w opisie Twojej wróżby.

TU MASZ DWIE MOŻLIWOŚCI:

  • przygotuję dla Ciebie przekaz, wskazujący na trzy najważniejsze kwestie, którymi należy zająć się w najbliższym czasie, lub
  • wybierasz trzy ważne dla Ciebie tematy, na bazie których opracuję dla Ciebie Wróżbę

Znacząca Wróżba Tarota

rozwinie trzy wybrane przez Ciebie tematy lub obdarzy Cię świadomością kierunku, w którym aktualnie należy zmierzać w życiu – poznasz kwestie, które wymagają Twojej szczególnej uwagi i sposób, w jaki należy się nimi zająć. Opisaną przede mnie esencję przekazu Tarota, otrzymasz w 3 stronicowym dokumencie (PDF), na podany w zamówieniu E-mail, do 5 dni roboczych od Twojego zamówienia i odnotowania Twojej wpłaty.

WARTOŚĆ

Znaczącej Wróżby Tarota to 220 PLN

Chcesz poznać

Zdanie i opinie innych na temat Znaczącej Wróżby Tarota Kliknij TUTAJ

CHCESZ otrzymać Znaczącą Wróżbę Tarota?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.


Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Znaczącej Wróżby Tarota

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Katarzyna Hodorowicz

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

z dopiskiem: Znacząca Wróżba Tarota - Imię i Nazwisko


Copyright ©2008 - 2024
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 340460