Indywidualny Kurs Tarota


          Karty Tarota zostały nam udostępnione jako narzędzie, dzięki któremu możemy spojrzeć w niedostrzegalną zmysłami sferę naszego istnienia. Czasami nie potrafimy dostrzec określonej przyczyny, nie potrafimy zrozumieć pewnych spraw, nie wiemy, jaką drogę dla siebie obrać lub to jakie intencje wobec nas ma określona osoba – to wszystko może podpowiedzieć nam Tarot.
        Tarot, owiany pewną tajemnicą, może stać się dla Ciebie wspaniałym narzędziem do uzyskiwania wszelakich podpowiedzi, jakich tylko potrzebujesz, ale i jest też instrumentem, którego należy właściwie i mądrze używać. Na Indywidualnym Kursie Tarota, nauczysz się takiego podejścia do kart, aby móc korzystać z nich mądrze i odpowiedzialnie.
          Wiadomo, jest mnóstwo sposobów interpretacyjnych tych kart i jeszcze więcej skojarzeń z nimi. Tarot, właściwie używany i stosowany jest czystym narzędziem, które jedyne co, może nam pomóc – ogólnie w życiu i w sposobie, w jaki go doświadczamy. Ten Kurs uczy indywidualnego podejścia do samych kart, które są niczym innym jak zbiorem określonych symboli, porozumiewających się z nami za pomocą naszego własnego, indywidualnego ich odbioru. Cała sztuka w Tarocie polega na tym, aby skupić się na własnym, indywidualnym odbiorze poszczególnych kart – tylko wówczas możemy uzyskać właściwą od nich podpowiedź. Błędy interpretacyjne pojawiają się przede wszystkim w schematycznym powtarzaniu znaczenia kart, dalece odbiegłym od tego, jak my sami je odbieramy, a przynajmniej powinniśmy. Karty zawsze mówią do Ciebie językiem, jaki Tobie jest rozumiany, stąd nie sposób uczyć się na pamięć ani ich znaczenia, ani też interpretacji, jakie stosują inni, zajmujący się Tarotem. Najważniejsze jest to, aby poznając karty, na równi rozwijać w sobie zaufanie do siebie i pewność własnej interpretacji, na co szczególny nacisk kładzie ten kurs.
       We własnym życiu napotykamy na doświadczenia, w których bardzo potrzebujemy określonej wskazówki, podpowiedzi i tutaj Tarot ma szerokie pole do popisu – może stać się dla Ciebie przyjacielem, naprawdę godnym zaufania, na którym zawsze możesz polegać, kierując się w jego stronę kiedy tylko tego chcesz i potrzebujesz. Tarot może służyć zarówno Tobie, jak i innym poprzez Ciebie, którzy zagubieni w gąszczu własnych doświadczeń, potrzebują jasnej i wyraźnej wskazówki dotyczącej czegokolwiek. Możesz używać tego narzędzia zarówno dla siebie, jak i innych, a co umożliwi Ci ten kurs, otwierając przed Tobą drogę rozwoju własnej interpretacji wszystkiego, co właśnie Tobie karty chcą przekazać.
            Indywidualny Kurs Tarota stworzyłam w odpowiedzi na jego własne zapotrzebowanie. Wielu z nas zna już karty, wielu nawet posługuje się Tarotem, jednak wokół nas jest ogromna ilość informacji dotyczących kart, ich możliwości interpretacyjnych i nie trudno czasami pogubić się w tym wszystkim. Być może w ogóle nie znasz jeszcze Tarota, a być może nawet już długo z niego korzystasz – ten Kurs sprawdza się w obutych przypadkach.
             Kurs Tarota przygotowałam w formie korespondencyjnej i indywidualnej – niezwykle komfortowej dla Ciebie. Wybierasz czas i miejsce, w jakim chcesz zgłębiać tajemnice kart Tarota – prowadzę Cię w kolejnych etapach Twojej nauki, dobrze znaną mi już drogą. Intencją kursu jest takie przybliżenie Tobie znaczenia kart, aby móc pewnie i swobodnie z nich korzystać, pozostawiając za sobą wszelkie wątpliwości. Kurs daje Ci możliwość pewnego i swobodnego posługiwania się sztuką Tarota i dalszego, indywidualnego już rozwoju w tym temacie.
       Kurs Tarota składa się z dwóch części – Arkanów Wielkich kliknij TUTAJ stanowiących podstawowy stopień Kursu Tarota i Arkanów Małych kliknij TUTAJ
              KKT jest Kursem Indywidualnym, skierowanym bezpośrednio do Ciebie i dla Ciebie. Przyswajasz określoną wiedzę i doskonalisz w sobie umiejętności Tarocisty w indywidualnym dla Ciebie trybie nauki, w którym wiedzę przyswajasz w swoim własnym, Tobie odpowiadajacym rytmie. Chcąc nie tylko zgłębić tajemnice kart Tarota, ale i rozwinąć w sobie pewność i swobodę posługiwania się nimi w Twojej własnej praktyce, zapraszam na Indywidualny Kurs Tarota.

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat tego kursu Kliknij TUTAJ

                         CZUJĄC CHĘĆ I POTRZEBĘ

zgłębiania tej wiedzy, czując, że to właśnie jest dla Ciebie,
zapraszam na Indywidualny Kurs Tarota

Katarzyna Hodorowicz (Izis)
797 – 205 – 621

Zainteresowanie Kursem Tarota

Copyright ©2009 - 2018
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 50599