Indywidualny Kurs Tarota


       Karty Tarota zostały nam udostępnione jako narzędzie, dzięki któremu nie tylko możemy spojrzeć w niedostrzegalną zmysłami sferę naszego istnienia, ale przede wszytskim, aby nam pomóc, znajdując właściwą dla nas drogę w danym momencie. Czasami nie łatwo jest nam zrozumieć określoną sytuację, nie potrafimy dostrzec określonej przyczyny, nie potrafimy pojąć pewnych spraw, nie wiemy, jaką drogę dla siebie obrać lub tego, jakie intencje wobec nas ma określona osoba – to wszystko mogą podpowiedzieć nam karty Tarota.
        Tarot, owiany pewną tajemnicą, może nie tylko stać się dla Ciebie wspaniałym narzędziem do uzyskiwania wszelakich podpowiedzi, jakich tylko potrzebujesz, ale i jest też instrumentem, którego należy odpowiedzialnie i mądrze używać. Najważniejsze w pracy z Tarotem jest właściwe do tego podejście.
       Indywidualny Kurs Tarota, umożliwia Ci naukę takiego podejścia do kart, aby móc korzystać z nich mądrze, bezpiecznie i odpowiedzialnie. Wiadomo, jest mnóstwo sposobów interpretacyjnych tych kart i jeszcze więcej skojarzeń z nimi. Tarot, właściwie używany, stosowany i wykorzystywany, jest czystym narzędziem, które jedynie co, może nam pomóc – ogólnie w życiu, jak i w sposobie, w jaki go doświadczamy. Ten Kurs uczy bardzo indywidualnego podejścia do samych kart, które są niczym innym jak zbiorem określonych informacji i symboli, porozumiewających się z nami za pomocą naszego własnego, indywidualnego ich odbioru. Cała sztuka w pracy z Tarotem polega na tym, aby skupić się na własnym, indywidualnym odbiorze poszczególnych kart – tylko wówczas możemy uzyskać właściwą od nich podpowiedź – Tarot zawsze przemawia bezpośrednio do osoby, która z nim pracuje.
      Błędy interpretacyjne tych kart, pojawiają się przede wszystkim jako wynik schematycznego powtarzania znaczenia poszczególnych kart Tarota, dalece odbiegającego od tego, jak my sami je odbieramy, a przynajmniej powinniśmy. Karty zawsze mówią do Ciebie językiem, jaki Tobie jest dobrze zrozumiany, stąd nie sposób uczyć się na pamięć ani ich znaczenia, ani też interpretacji, jakie stosują inni zajmujący się Tarotem. Najważniejsze jest to, aby poznając karty, na równi z tym rozwijać w sobie zaufanie do siebie i pewność własnej interpretacji, na co szczególny nacisk kładzie ten właśnie kurs – Indywidualny Kurs Tarota, skierowany bezpośrednio do Ciebie.
      We własnym życiu napotykamy na doświadczenia, w których czasami bardzo potrzebujemy określonej wskazówki, podpowiedzi i tutaj Tarot ma szerokie pole do popisu – może stać się dla Ciebie przyjacielem, naprawdę godnym zaufania, na którym zawsze możesz polegać, kierując się w jego stronę kiedy tylko tego chcesz i potrzebujesz. Tarot może służyć zarówno Tobie, jak i innym poprzez Ciebie, którzy zagubieni w gąszczu własnych doświadczeń, potrzebują jasnej i wyraźnej wskazówki dotyczącej czegokolwiek. Możesz używać tego narzędzia zarówno dla siebie, jak i dla innych, a co zdecydowanie umożliwi Ci ten kurs, otwierając przed Tobą drogę rozwoju własnej interpretacji wszystkiego, co właśnie Tobie lub poprzez Ciebie karty chcą przekazać.

                 Dla kogo przeznaczony jest ten kurs


       Indywidualny Kurs Tarota - IKT, stworzyłam w odpowiedzi na jego własne zapotrzebowanie. Wielu z nas zna już same karty, wielu nawet posługuje się Tarotem, jednak wokół nas jest też ogromna ilość informacji dotyczących tych kart, ich możliwości interpretacyjnych i nie trudno czasami pogubić się w tym wszystkim. Być może w ogóle nie znasz jeszcze Tarota, a być może nawet już długo z niego korzystasz – ten kurs sprawdza się w obu tych przypadkach.
         Kurs Tarota prowadzony jest w formie indywidualnej – niezwykle komfortowej dla Ciebie. Wybierasz czas i miejsce, w jakim chcesz zgłębiać tajemnice kart Tarota – prowadzę Cię w kolejnych etapach Twojej nauki, dobrze znaną mi już drogą. Intencją kursu jest takie przybliżenie Tobie znaczenia kart, aby móc pewnie i swobodnie z nich korzystać, pozostawiając za sobą wszelkie wątpliwości. Kurs daje Ci możliwość pewnego i swobodnego posługiwania się sztuką Tarota i dalszego, indywidualnego już rozwoju w tym temacie.
       Ten kurs przeznaczony jest zarówno dla osób, które nie miały jeszcze kontaktu z Tarotem, jak i dla tych, którzy są już na drodze zgłębiania jego tajemnic, możesz wówczas jeszcze bardziej rozwinąć własne umiejętności, docierając do głębszych możliwości interpretacyjnych Tarota.

                        Indywidualna forma kursu  


         IKT – Indywidualny Kurs Tarota, jest kursem indywidualnym, skierowanym bezpośrednio do Ciebie i dla Ciebie. Przyswajasz określoną wiedzę i doskonalisz w sobie umiejętności Tarocisty w indywidualnym dla Ciebie trybie nauki, w którym wiedzę przyswajasz w swoim własnym, Tobie odpowiadającym rytmie.
          Chcąc nie tylko zgłębić tajemnice kart Tarota, ale i rozwinąć w sobie pewność i swobodę posługiwania się nimi w Twojej własnej praktyce, zapraszam na Indywidualny Kurs Tarota, składający się z dwóch części:

Arkanów Wielkich kliknij TUTAJ i Arkanów Małych kliknij TUTAJ

Indywidualna i Korespondencyjna forma Kursu Tarota

          Chcąc dobrze i trafnie zgłębić tajemnice Kart Tarota potrzebujesz chwili spokoju i skupienia, co umożliwia Ci indywidualny ich odbiór. Forma tego Kursu Tarota umożliwia Ci dobre poznanie tych kart, stąd przystępują do niego nawet osoby wcześniej uczestniczące już w grupowych, stacjonarnych kursach Tarota. Tarot wymaga od Ciebie skupienia i indywidualnej z nim pracy, co zdecydowanie daje Ci ten kurs – prowadzony w formie korespondencyjnej, która umożliwia Ci stopniowe wgłębianie się w tajemnice poszczególnych kart.
           Własne wnioski i odkrycia ujmujesz w pracy domowej, którą sprawdzając, staram się ukierunkowywać Cię we właściwą stronę badania i rozpoznawania poszczególnych kart, tym samym umożliwiając Ci dalszą, samodzielną już pracę z Tarotem. Przeznaczam Ci tyle czasu, ile potrzebujesz, aby móc w pełni otworzyć się na pracę z kartami. Ten kurs rozwija w Tobie pewność, niezbędną w Twojej dalszej, samodzielnej już drodze z Tarotem – stopniowo wtajemniczając Cię w Twój indywidualny odbiór poszczególnych kart.
             Ten kurs przeznaczony jest zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w poznaniu Tarota, jak i wszystkich, którzy chcą w pewnym sensie uporządkować w sobie zgromadzoną już wiedzę, coraz pewniej wkraczając na drogę indywidualnego rozwoju w tym temacie.

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat tego kursu Kliknij TUTAJ

                                  CZUJĄC CHĘĆ I POTRZEBĘ

zgłębiania tej wiedzy, czując, że to właśnie jest dla Ciebie,
zapraszam na Indywidualny Kurs Tarota

Katarzyna Hodorowicz (Izis)
797 – 205 – 621

Twoje zainteresowanie Kursem Tarota

Copyright ©2008 - 2019
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 65216