Indywidualny Kurs Tarota


     Indywidualny Kurs Tarota - IKT, stworzyłam w odpowiedzi na jego własne zapotrzebowanie. Wielu z nas zna już same karty, wielu nawet posługuje się Tarotem, jednak wokół nas jest też ogromna ilość informacji dotyczących tych kart, ich możliwości interpretacyjnych i nie trudno czasami pogubić się w tym wszystkim. Być może w ogóle nie znasz jeszcze Tarota, a być może nawet już długo z niego korzystasz – ten kurs sprawdza się w obu tych przypadkach.
         Kurs Tarota prowadzony jest w formie indywidualnej – niezwykle komfortowej dla Ciebie. Wybierasz czas i miejsce, w jakim chcesz zgłębiać tajemnice kart Tarota – prowadzę Cię w kolejnych etapach Twojej nauki, dobrze znaną mi już drogą. Intencją kursu jest takie przybliżenie Tobie znaczenia kart, aby móc pewnie i swobodnie z nich korzystać, pozostawiając za sobą wszelkie wątpliwości. Kurs daje Ci możliwość pewnego i swobodnego posługiwania się sztuką Tarota i dalszego, indywidualnego już rozwoju w tym temacie.
       Ten kurs przeznaczony jest zarówno dla osób, które nie miały jeszcze kontaktu z Tarotem, jak i dla tych, którzy są już na drodze zgłębiania jego tajemnic, możesz wówczas jeszcze bardziej rozwinąć własne umiejętności, docierając do głębszych możliwości interpretacyjnych Tarota.

IKT – Kurs Tarota, jest kursem indywidualnym, skierowanym bezpośrednio do Ciebie i dla Ciebie. Przyswajasz określoną wiedzę i doskonalisz w sobie umiejętności Tarocisty w indywidualnym dla Ciebie trybie nauki, w którym wiedzę przyswajasz w swoim własnym, Tobie odpowiadającym rytmie.
Chcąc nie tylko zgłębić tajemnice kart Tarota, ale i rozwinąć w sobie pewność i swobodę posługiwania się nimi dla siebie lub w Twojej własnej praktyce Tarocisty, zapraszam na Indywidualny Kurs Tarota, składający się z dwóch części (do wyboru):


  • Arkana Wielkie - informacje o kursie  TUTAJ

  • Arkana Małe - informacje o kursie  TUTAJ

                 Indywidualna forma Kursu Tarota


         Chcąc dobrze poznać tejemnice Tarota i trafnie interpretować te karty, potrzebujesz chwili spokoju i skupienia, co umożliwi Ci indywidualny ich odbiór - stąd forma kursu indywidualna. Ten kurs umożliwia Ci dobre i lepsze poznanie tych kart, stąd przystępują do niego nawet osoby wcześniej uczestniczące już w grupowych, stacjonarnych kursach Tarota. Tarot wymaga od Ciebie indywidualnej z nim pracy, co zdecydowanie daje Ci ten kurs – prowadzony w formie korespondencyjnej, która umożliwia Ci stopniowe wgłębianie się w tajemnice poszczególnych kart.
          Własne wnioski i odkrycia ujmujesz w pracy domowej, którą sprawdzając, staram się ukierunkowywać Cię we właściwą stronę badania i rozpoznawania poszczególnych kart, tym samym umożliwiając Ci dalszą, samodzielną już pracę z Tarotem. Przeznaczam Ci tyle czasu, ile potrzebujesz, aby móc w pełni otworzyć się na pracę z kartami. Ten kurs rozwija w Tobie pewność, niezbędną w Twojej dalszej, samodzielnej już drodze z Tarotem – stopniowo wtajemniczając Cię w Twój indywidualny odbiór poszczególnych kart.
          Ten kurs przeznaczony jest zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w poznaniu Tarota, jak i wszystkich, którzy chcą w pewnym sensie uporządkować w sobie zgromadzoną już wiedzę, coraz pewniej wkraczając na drogę indywidualnego i samodzielnego już rozwoju.

WIĘCEJ INFORMACJI O TYM KURSIE TAROTA ZNAJDZIESZ TUTAJ

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat tego kursu Kliknij TUTAJ
Katarzyna Hodorowicz (Izis)
797 – 205 – 621
Copyright ©2008 - 2019
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 78676