Indywidualny Kurs Tarota


          Ten kurs stworzyłam w odpowiedzi na jego własne zapotrzebowanie. Wielu z nas zna już same karty, wielu nawet posługuje się Tarotem, jednak wokół nas jest też ogromna ilość informacji dotyczących tych kart, ich możliwości interpretacyjnych i nie trudno czasami pogubić się w tym wszystkim. Być może w ogóle nie znasz jeszcze Tarota, a być może nawet już z niego korzystasz – ten kurs sprawdza się w obu tych przypadkach.
        Kurs Tarota prowadzony jest w formie indywidualnej – wybierasz czas i miejsce, w jakim chcesz zgłębiać tajemnice kart Tarota – prowadzę Cię w kolejnych etapach Twojej nauki, dobrze znaną mi już drogą. Intencją kursu jest takie przybliżenie Tobie znaczenia kart, aby móc pewnie i swobodnie z nich korzystać, pozostawiając za sobą wszelkie wątpliwości i niepewność. Kurs daje Ci możliwość pewnego i swobodnego posługiwania się sztuką Tarota i dalszego, indywidualnego już rozwoju w tym temacie.
        Ten kurs przeznaczony jest zarówno dla osób, które nie miały jeszcze kontaktu z Tarotem, jak i dla tych, którzy są już na drodze zgłębiania jego tajemnic, wówczas możesz jeszcze bardziej rozwinąć własne umiejętności, docierając do głębszych możliwości interpretacyjnych Tarota.

IKT - Kurs Tarota

Ten kurs jest kursem indywidualnym, skierowanym bezpośrednio do Ciebie i dla Ciebie. Przyswajasz tu wiedzę i doskonalisz w sobie umiejętności Tarocisty w indywidualnym dla Ciebie trybie nauki, w swoim własnym, Tobie odpowiadającym rytmie.

Chcąc nie tylko poznać i zgłębić tajemnice kart Tarota, ale i rozwinąć w sobie pewność i swobodę posługiwania się nimi dla siebie lub w Twojej własnej praktyce Tarocisty, zapraszam na Indywidualny Kurs Tarota, składający się z dwóch części:

  • IKT (AW)  Arkana Wielkie  TUTAJ
  • IKT (AM)  Arkana Małe  TUTAJ

Arkana Wielkie

Są Wielkie, bo wskazują na ważne sprawy

Arkana Małe

A Małe wskazują na szczegóły danej sprawy

Indywidualna forma Kursu Tarota


         Chcąc dobrze poznać tajemnice Tarota i trafnie interpretować te karty, potrzebujesz chwili spokoju i skupienia, co ułatwi Ci właściwy ich odbiór - stąd forma kursu indywidualna. Ten kurs umożliwia Ci dobre i lepsze poznanie tych kart, stąd mogą przystępować do niego nawet osoby wcześniej uczestniczące już w grupowych, stacjonarnych kursach Tarota. Tarot wymaga indywidualnej z nim pracy, co zdecydowanie umożliwia Ci ten kurs – prowadzony w formie korespondencyjnej, która daje Ci możliwość stopniowego wgłębiania się w tajemnice poszczególnych kart. 
         Własne wnioski i odkrycia ujmujesz w zadaniach, jakie opracowałam dla Ciebie, a które sprawdzając, ukierunkowuję Cię we właściwą stronę badania, analizowania i rozpoznawania poszczególnych kart, tym samym umożliwiając Ci dalszą, samodzielną już praktykę z Tarotem. Przeznaczam Ci tyle czasu, ile potrzebujesz, aby móc w pełni otworzyć się na dobre porozumienie z kartami. Ten kurs rozwija w Tobie pewność, niezbędną w Twojej dalszej, samodzielnej już drodze z Tarotem – stopniowo wtajemniczając Cię w Twój własny odbiór poszczególnych kart, a tym samym i właściwą ich interpretację.


WIĘCEJ INFORMACJI O TYM KURSIE TAROTA ZNAJDZIESZ TUTAJ

Co daje Ci ten kurs?

Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w poznawaniu tych kart, jak i wszystkich, którzy chcą w pewnym sensie uporządkować w sobie zgromadzoną już wiedzę, coraz pewniej współdziałając z Tarotem.

Chcesz poznać

zdanie innych na temat tego kursu Kliknij TUTAJ
Katarzyna Hodorowicz (Izis)
797 – 205 – 621
Copyright ©2008 - 2020
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 212444