NUMEROLOGIA


          Numerologia stanowi swego rodzaju kod dostępu do uzyskania ogromnej ilości informacji zarówno z naszej daty urodzenia, jak i z naszych imion i nazwisk. Liczby wokół nas są wszędzie, a każda z nich niesie z sobą pewien ładunek energetyczny, który możemy zbadać właśnie za pomocą numerologii.
         Nasza data urodzenia składa się z określonych cyfr, nasze imiona z liter, którym również przyporządkowane są cyfry – numerologia odkrywa przed nami ogromną ilość informacji zarówno na temat naszego losu, jak i charakteru.
     Numerologia pokazuje nasze przeznaczenie, umożliwia nam lepsze zrozumienie siebie samych i motywów postępowania innych – to narzędzie nie tylko odkrywające przed nami wpływ otaczających nas liczb, ale i umożliwiające nam wybranie sposobu, w jaki tak naprawdę chcemy wyrażać siebie – wprowadzanie tzw Zmiay Numerologicznej Tutaj
            Rozszyfrowywanie kodów numerologicznych jest skutecznym sposobem na bardziej świadome życie i zdecydowanie pewniejsze podążanie własną ścieżką. To wręcz niewiarygodne, jakiej świadomości własnego życia i siebie samego można nabyć za pośrednictwem Numerologii. Dla niektórych to suche i matematyczne wyliczenia, dla mnie natomiast Numerologia jest jasnym i czytelnym językiem, za pomocą którego porozumiewają się z nami siły kierujące ludzkim losem, co też staram się przekazywać w prowadzonych przeze mnie Kursach Numerologii  Tutaj i w opisach interpretacji numerologicznych tego wszystkiego, co przygotowuję dla innych  Tutaj Odkąd pamiętam, interesowało mnie zgłębianie tajemnic losu ludzkiego, rozszyfrowywanie jego różnorodności i poznawanie przyczyn określonych doświadczeń, co z czasem przerodziło się w pasję poznawania i stosowania technik skutecznego wpływu na własne życie. Od zawsze obserwowałam ludzkie losy i reakcje poszczególnych osób na własne doświadczenia. Zastanawiała mnie nierzadko diametralna różnica przeznaczeń poszczególnych ludzi. Wiedziałam, że każdy z nas jest inny – jest niepowtarzalną indywidualnością, podobnie jak nasze własne przeznaczenia, jednak dopiero dzięki numerologii nabyłam większej świadomości przyczyn różnorodności ludzkich doświadczeń. Długo rozwijałam w sobie świadomość własnej drogi, a raczej poszukiwałam sposobu na pełną realizację swego przeznaczenia, co daje nam prawdziwe spełnienie w życiu. Wiedziałam, że chcę pomagać innym, pomagać w odnajdywaniu wpływu na własne życie i zrozumieniu własnego losu – co głównie wynika z silnej potrzeby i chęci dzielenia się własnymi, dotychczasowymi odkryciami. Na mojej drodze w pewnym momencie pojawiła się numerologia – doskonałe narzędzie, które umożliwiło mi zdecydowanie bardziej świadomą i pewną realizację własnego losu. Moja przygoda z numerologią rozpoczęła się u boku niezwykłej osobowości (Gladys Lobos), co zainicjowało wprowadzanie zmian w mojej własnej osobowości – stopniowe odblokowywanie siebie samej. Wcześniej myślałam, że numerologia może jedynie obdarzać nas określoną świadomością, a na własnej skórze przekonałam się o jej zbawiennym wpływie również na nasze własne wnętrza. Uzyskane wówczas informacje nadały kręgosłup mojej własnej interpretacji numerologii, rozwijanej wraz z kolejno gromadzoną wiedzą i praktycznym doświadczeniem. Osobiście numerologii zawdzięczam nie tylko głębsze zrozumienie własnego istnienia i siebie samej, ale i Wspaniały sposób realizacji mojej ścieżki zawodowej.
      Dzięki numerologii, od przeszło 20 lat zdecydowanie bardziej świadomie realizuję własne życie i każdemu, kto tylko tego chce i potrzebuje, również w tym pomagam. Chcąc nie chcąc, kroczymy własną drogą i realizujemy własne przeznaczenie, nie zawsze jednak czynimy to świadomie. Świadomość wymogów własnego losu (czym obdarza nas Numerologia), zdecydowanie ułatwia wiele spraw, w pewien sposób bardziej zapoznając i zaprzyjaźniając nas z naszym własnym przeznaczeniem, wskazując obszar realizacji naszej wolnej woli i obdarzając nas zrozumieniem wielu kwestii we własnym życiu. To wszystko w znacznej mierze przyczynia się do zaprzestania swego rodzaju walki z własnym losem i odkrycia głębszego sensu własnego istnienia.
     Numerologia umożliwia nam takie podejście do własnego życia, aby móc doświadczać naturalnej radości w naszej codzienności. W relacjach z bliskimi, łagodzi wiele niepotrzebnych konfliktów, a z własnymi dziećmi, pozwala nam, jako rodzicom, obdarzać nasze pociechy wszystkim, co w dorosłym ich życiu będzie dla nich najcenniejsze. Pozwala nam zrozumieć własne doświadczenia, przeszłość, a dzięki temu przebaczyć i pozwolić odejść wszystkiemu, co dawno już powinno. Otwiera nas na zupełnie inny wymiar doświadczania własnego życia i zupełnie inne spojrzenie na siebie samych. To wszystko dała mi Numerologia i daje nadal, jednak nie tylko ja zbieram tego owoce, ale i wielu innych ludzi, poprzez narzędzie, jakim stała się w moim życiu zawodowym.

Katarzyna Hodorowicz (Izis)
797 – 205 – 621
Copyright ©2009 - 2018
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 50602