Indywidualny Kurs Numerologii - IKN

Zapraszam Marta Hodorowicz


        Numerologia jest kodem, którego rozszyfrowanie daje nam większą świadomość zarówno siebie, jak i swego losu – umiejętnie odczytywana, wiele potrafi nam wskazać. Numerologia za pomocą cyfr, pokazuje nie tylko bieg naszego życia, ale i sposób, w jaki my sami odnajdujemy się na własnej ścieżce. Los, jakiego doświadczamy, zobrazowany jest w cyfrach, które dokładnie wskazują zarówno na kierunek naszego rozwoju, jak i momenty istotnych, przełomowych wręcz zmian w naszym życiu – Numerologia jest Wspaniałym narzędziem, umożliwiającym nam rozszyfrowywanie i odczytywanie wpływu liczb odpowiedzialnych za charakter naszej ziemskiej wędrówki. Nic w naszym życiu nie dzieje się przypadkiem i nawet myśląc, że działamy zgodnie z własną wolą, to dokładnie realizujemy wymogi oddziałujących na nas wibracji numerologicznych – to właśnie z nich wypływają i nasze skłonności i nasze chęci i sposób naszego zachowania – to wszystko odczytuje dla nas numerologia, właściwie interpretowana.
          Chcąc bliżej poznać numerologię lub zgłębić i rozwinąć w sobie posiadaną już wiedzę na jej temat, a być może wyćwiczyć w sobie sztukę interpretacji numerologicznej, zapraszam Cię na Indywidualny Kurs Numerologii:

IKN - KURS NUMEROLOGII

IKN II - KURS NUMEROLOGII
PROGRAM DODATKOWY

       Przystąpienie i uczestnictwo w tym kursie numerologii przeznaczone jest dla każdego, chcącego zapoznać się z tą niewątpliwie ciekawą i inspirującą nauką, a prowadzony jest w niezwykle komfortowej formie poznawania lub zgłębiania posiadanej już wiedzy numerologicznej – uczestnicząc w nim, do Ciebie należy decyzja kiedy i w jaki sposób przyswajasz przekazywaną w nim wiedzę, w swoim własnym, indywidualnym rytmie zaznajamiając się z poszczególnymi zagadnieniami zawartymi w kolejno otrzymywanych materiałach (lekcjach) kursu. Same lekcje opracowane i przygotowane są w sposób jasny, przejrzysty i czytelny, a zgromadzone w nich informacje, umożliwiają zaznajamianie się i coraz głębsze rozumienie numerologii, a tym samym siebie i własnego życia – z lekcji na lekcję coraz bardziej zagłębiasz się w swój własny program życiowy, który chcąc nie chcąc i tak realizujemy, co jednak łatwiej jest czynić bardziej świadomie.

Indywidualny Kurs Numerologii

Nauka na moim kursie odbywa się przez internet, jednak jego indywidualna forma sprawia, że odnosisz wrażenie bezpośredniego w nim uczestniczenia, a nawet więcej – to indywidualne szkolenie, skierowane bezpośrednio i tylko do Ciebie w danym momencie. Jako wykładowca, wiedzę numerologiczną przekazuję Ci w sposób bezpośredni, konkretnie Tobie, a odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania, trafiają tylko i wyłącznie do Ciebie. Ten Kurs Numerologii, jest swego rodzaju formą szeregu indywidualnych konsultacji, jakie przeprowadzam bezpośrednio z Tobą w czasie trwania tego kursu.
Izis – Marta Hodorowicz
         Wieloletnie doświadczenie z numerologią i to zarówno to indywidualne – z przyswajaną wiedzą, badaniem i potwierdzaniem w rzeczywistości poznawanych jej metod, jak i wyjście z nią do ludzi – praktyczne jej zastosowanie i doświadczanie jej bezpośrednio z Klientami, doprowadziło mnie do momentu, w którym postanowiłam zacząć dzielić się nagromadzoną i popartą już doświadczeniem wiedzą, co też skłoniło mnie do stworzenia Indywidualnego Kursu Numerologii – IKN, umożliwiającego każdemu, kto tylko tego chce i potrzebuje, poznawanie i nabywanie wiedzy numerologicznej w dowolnym i wybranym przez siebie czasie, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje. Na tym kursie uczysz się wtedy, kiedy Ty masz na to ochotę, nie ma w nim sprawdzianów, a przyjemność zgłębiania świadomości siebie i swego losu. Obecnie, doba internetu umożliwia nam bezpośredni kontakt, bez względu na miejsce, w jakim się znajdujemy, stąd też wybrałam taką jego formę.
      W Kursie Numerologii – IKN TU (podstawowym), poznasz dogłębnie program obecnego wcielenia i dobrze zaznajomisz się z oddziałującymi na Ciebie energiami Twoich Imion i Nazwisk, odpowiedzialnymi za sposób, w jaki odnajdujesz się we własnym życiu i realizujesz na własnej drodze. Kurs Numerologii – IKN II TU, stanowi dodatkowy program kursu podstawowego, w którym możesz poznać nie tylko inne aspekty własnej daty urodzenia i energii imion, ale i zaznajomisz się podstawami zgłębiania numerologii partnerskiej i poznasz czynniki wpływające na powodzenie biznesu – numerologia firmy/biznesu.

NA TYM KURSIE NUMEROLOGII

nauczysz się zauważać, dostrzegać, rozróżniać i rozpoznawać wpływy ważnych dla Ciebie wibracji, czerpiąc z nich najlepsze dla siebie, bo tak naprawdę powinny nam służyć – świadomość oddziałujących na nas wibracji, umożliwia nam czerpanie z nich dla siebie optymalnych korzyści i zminimalizowanie mało korzystnych ich wpływów.

DLA KOGO JEST TEN KURS NUMEROLOGII?

zarówno dla początkujących, zupełnie nie znających numerologii, jak i chcących głębiej ją poznać lub uporządkować w sobie posiadaną już wiedzę na jej temat – kurs bazuje na właściwej interpretacji oddziałujących na nas wibracji.
Więcej o samej numerologii  TUTAJ

Chcesz poznać

zdanie innych na temat tego Kursu Numerologii
       Stworzone i prowadzone przeze mnie kursy numerologii (IKN i IKN II), przeznaczone są dla wszystkich, którzy zarówno chcą poznać numerologię od samych jej podstaw, jak i zgłębić posiadaną już wiedzę i wyćwiczyć w sobie sztukę interpretacji numerologicznej. Każdy z nas ma swój własny rytm przyswajania wiedzy, stąd też taka jego forma – Indywidualna, dostrojona do Uczestnika kursu, a prowadzony jest sposób, aby każdy mógł wynieść z niego pełnię – wszystko, czego potrzebuje właśnie dla siebie. Do moich Kursów Numerologii nikt nie przystępuje przypadkiem – nikt nie czyta tego przypadkiem, nikt nie zaciekawia się tym tematem przypadkiem, ani żaden przypadek nie wzbudza w nikim chęci nabywania i rozwijania tej właśnie wiedzy – Intencją tego Kursu Numerologii jest przekazywanie wiedzy numerologicznej każdemu, kto chce lub całkiem po prostu powinien ją znać.
Izis - Marta Hodorowicz
Marta Hodorowicz (Izis)
797 - 205 - 621
kursy.przekazy.analizy@gmail.com
Copyright © 2008 - 2024 
Wejść: 357466