DYLEMAT


          Tarot, stanowi dla mnie narzędzie, dzięki któremu możemy uzyskać wiele istotnych wskazówek we własnym życiu, zwłaszcza, jak w naszych wnętrzach panuje chaos i jedna wielka niewiadoma – on potrafi pominąć to wszystko, docierając do sedna danej sprawy i znajdując najlepsze rozwiązanie danego dylematu, a najwyższą jego wartością jest to, że zawsze wskazuje Prawdę, przynajmniej w moim życiu zawodowym tak korzystam z tego narzędzia. Do Tarota możemy sięgnąć w każdej dosłownie chwili, kiedy tylko tego potrzebujemy. Moja współpraca z Tarotem przekracza wszelkie stereotypy na jego temat, dzięki czemu nawet ponawiając po pewnym czasie to samo pytanie, Tarot zawsze przedstawi stan chwili obecnej i jeszcze bardziej rozświetli dany temat. Tarot zawsze podpowie najlepiej, bo potrafi przekroczyć wszelkie burze w nas panujące, docierając do samego sedna danej sprawy. Tarot podpowiada, wskazuje i rozświetla ciemności i niejasności, dając świadomość ważnych dla nas spraw i wskazując najlepsze z możliwych rozwiązań w danym temacie i w tym konkretnym momencie. Czasami mamy pewien Dylemat lub potrzebujemy Wskazówki na jedno konkretne, proste pytanie – w takim przypadku Tarot jest świetnym doradcą, najbardziej obiektywnym i zawsze przedstawiającym daną sprawę dokładnie taką, jaką ona jest.

DYLEMAT/WSKAZÓWKA TAROTA
PYTANIE = ODPOWIEDŹ

Im bardziej konkretne pytanie zadasz, tym konkretniejszą uzyskasz odpowiedź – Tarot został nam dany po to, aby nam służył i skoro można skorzystać z jego wskazówek, jak najbardziej możemy to zrobić.

Dylemat

Jeżeli chcesz odpowiedzi na konkretne pytanie lub wskazówki w jednej ważnej dla Ciebie sprawie – rozjaśnienia pewnej kwestii, możesz sięgnąć po Wskazówkę Tarota, a odpowiedź lub rozjaśnienie otrzymasz ode mnie w wiadomości e-mail. Po otrzymaniu Twojego zamówienia i odnotowaniu Twojej wpłaty, do 24 godzin skontaktuję się z Tobą pod wskazany w zamówieniu e-mail, w celu przekazania odpowiedzi na Twoje pytanie.

WARTOŚĆ

Uzyskania wskazówki od Tarota to 60 PLN
CHCESZ zasięgnąć Wskazówki Tarota?


Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

 Marta Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Wskazówki Tarota

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Marta Hodorowicz

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

z dopiskiem: Dylemat - Imię i Nazwisko
Copyright © 2008 - 2024 
Wejść: 350422