NASZE WYBORY (lub ich brak) NIEUSTANNIE TWORZĄ
NASZE WŁASNE DOŚWIADCZENIASzanowny Wędrowcze,


zazwyczaj tak jest, że w twórczości zawodowej zajmujemy się dokładnie tym, co najbardziej pochłania naszą uwagę – tym wszystkim, co jest dla nas szczególnie ważne i stanowi nasze główne zainteresowanie. Tak też jest w moim przypadku – nieustanne poszukiwania, sprawdzania i wdrażania w codzienność skutecznych sposobów na świadome i zdecydowanie bardziej efektywne życie, czego naturalną konsekwencją jest dzielenie się świadomością tego wszystkiego z innymi. Wszystko, co znajdziesz na mojej stronie, jest określeniem tego, co stanowi o mnie, co z czasem stało się moją własną realizacją zawodową, a co czynię za pomocą możliwości dokonywania wglądów w nasze przestrzenie życiowe – zarówno w obecną rzeczywistość i w poprzednie wcielenia, jak i korzystając z narzędzi danych mi na dotychczasowej drodze, jakimi są numerologia i Tarot.
          Niektórzy uważają, że Szczęśliwe i Spełnione życie na każdym poziomie jest raczej niemożliwe – ja uważam zdecydowanie inaczej, bo naszą wrodzoną wręcz powinnością jest życie niosące nam samym spełnienie (wówczas dobrze czujemy, że wszystko jest takim, jakim powinno być). Wszystko ma swoją własną przyczynę i czasami wystarczy jej większa świadomość, aby móc zrobić to, co wcześniej było dla nas niemożliwe, niedostępne, nierealne i nieosiągalne.
     W pewnym momencie na mojej drodze pojawiła się numerologia, która stanowi znaczący procent mojej realizacji zawodowej, a to dlatego, że jest wspaniałym narzędziem, umożliwiającym zdecydowanie bardziej świadome życie. Z czasem, dołączył do niej Tarot, jako narzędzie, umożliwiające jaśniejszy wgląd we wszystko, czego sami nie jesteśmy w stanie dostrzec. Chcąc rozwinąć w sobie większą świadomość, czy też poznać przyczyny doświadczeń, które starasz się zmienić, możesz skorzystać z moich usług, a chcąc zdobyć nową lub rozwinąć posiadaną już wiedzę numerologiczną, możesz to zrobić na prowadzonych przeze mnie kursach – numerologii lub Tarota, zgłębiając jego tajemnice. Znajdziesz tu wiele sposobności, umożliwiających bardziej świadome życie, dające nam wielką możliwość kreowania i prowadzenia własnego losu w odpowiednim i odpowiadającym nam kierunku.

Wystarczy czegoś naprawdę chcieć dla siebie, a niemożliwe nagle staje się dla nas możliwe!

Z wyrazami Szacunku
Marta Hodorowicz

Bez względu na to, czy Jesteś osobą, która do tej pory w świadomy sposób przeznaczała czas swemu rozwojowi, czy też starasz się patrzeć na otaczający Cię świat w sposób bardziej realny i rzeczywisty – wiedz jedno: nasza duchowość jest tym wszystkim, czego doświadczamy na co dzień, w niej nie ma żadnych podziałów, bo samo nasze pojawienie się na Ziemi jednoznaczne jest już z tym, że rozwijamy siebie „duchowo” – świadomie bądź mniej świadomie. Otaczająca nas materia stanowi manifestację niewidzialnego – tego wszystkiego, co kryją nasze własne wnętrza. Każdy z Nas jest inny i znajduje się w innym miejscu swego doświadczania życia – każdy z Nas jest jedną Wielką Niepowtarzalnością i Indywidualnością i każdy z nas potrzebuje innego impulsu do tego, aby móc pokierować własnym życiem w odpowiednią i wybraną przez siebie stronę.

COŚ DO POCZYTANIA TUTAJ
Marta Hodorowicz (Izis)
797 - 205 - 621
kursy.przekazy.analizy@gmail.com
Copyright © 2008 - 2024 
Wejść: 401388