Indywidualny Kurs Numerologii – IKN II  (program dodatkowy)


PROWADZĄCA KURS: Katarzyna Hodorowicz (Izis) – moja realizacja zawodowa z numerologią przekroczyła już 20 lat, z czego od ponad 10, prowadzę Indywidualne Kursy Numerologii. Nie sposób jedynie gromadzić w sobie wiedzy i doświadczenia, stąd IKN II, jako wspaniały sposób na przekazywanie świadomości, jaką daje numerologia każdemu, kto tylko chce ją poznać i rozwijać w sobie. Na moim kursie poprowadzę Cię drogą, która otworzy przed Tobą spore możliwości własnego rozwoju w tym temacie. Numerologia jest realna, rzeczywista i konkretna, a zarazem elastyczna we własnej interpretacji – jeżeli podejmiesz decyzję o własnym uczestnictwie w tym kursie, tym samym otworzą się przed Tobą możliwości poznania numerologii na tyle, aby mogła rozwinąć się w Tobie Twoja własna, naturalna pewność, płynność i trafność w jej interpretacji.

NA TYM KURSIE,

wiedzę numerologiczną nabywasz w indywidualny dla siebie sposób – we własnym tempie i rytmie. W czasie trwania kursu, w każdym momencie, możesz skontaktować się ze mną, uzyskując wyjaśnienie interesujących Cię kwestii, a odpowiedzi na Twoje pytania skierowane są i trafiają jedynie i bezpośrednio do Ciebie – idę tu z Tobą dobrze znaną mi już drogą, wskazując Ci wszystko, czego wymaga Twój dalszy, samodzielny już rozwój numerologiczny.

Forma Kursu Numerologii – IKN II


Kurs łączy w sobie część teoretyczną i praktyczną, wzajemnie przeplatające się w trakcie trwania kursu, a składa się on z 6 lekcji, jakie kolejno otrzymujesz drogą mailową. Każda z lekcji, zawiera w sobie teoretyczny materiał numerologiczny, wraz z częścią praktyczną – ćwiczeniami dla Ciebie. Zadane w lekcjach ćwiczenia, odrabiasz w wybranym przez Ciebie czasie. Po odesłaniu do mnie odrobionego ćwiczenia, najdalej do trzech dni roboczych, odsyłam je do Ciebie sprawdzone, wraz z kolejną lekcją. W odrobionej przez Ciebie pracy, zadajesz mi ewentualne pytania, wówczas łatwiej jest mi jeszcze bardziej rozświetlić dany temat. Dodatkowo, zawsze możesz napisać do mnie E-maila, chcąc o coś istotnego zapytać – chodzi o to, aby dana lekcja, przed kolejną, była dla Ciebie dobrze zrozumiana.

WIĘCEJ O TYM KURSIE ZNAJDZIESZ TUTAJ

PROGRAM Kursu Numerologii – IKN II


  • Analiza imion i nazwiska – dogłębna analiza 1, 2 imienia i obecnego nazwiska, a ukazująca sposób, w jaki wyrażasz siebie zarówno świadomie, jak i mniej świadomie. Zawsze działamy zgodnie z energią naszych imion i nazwiska.
  • Wrodzone potencjały wewnętrzne, stanowiące silny fundament całej naszej osobowości. Poznasz zarówno własne mocne jak i ewentualne te słabsze strony oraz sposoby skutecznej pracy nad sobą, w celu przekraczania własnych ograniczeń i jak najpełniejszego rozwoju Twojej osobowości.
  • Odnajdziesz w swoim życiu ważne momenty, w których towarzyszy Ci największa siła, wspierana energią Wszechświata i czas, w którym należy zdecydowanie zwolnić tempo własnego działania, nie marnując tym samym własnych sił – to okresy przełomowych momentów w naszym życiu i poznasz lata, w których następują istotne dla Ciebie doświadczenia, determinujące Twoje życie.
  • Numerologia partnerska – ten dział umożliwia dogłębną analizę związków partnerskich, bliskich lub każdej innej, dowolnej relacji – określonej znajomości, partnerów biznesowych, relacji rodzic – dziecko, itp.
  • Numerologia biznesu – to podstawy dziedziny numerologii w biznesie, jednak na tyle stabilne, aby móc określać szczególnie korzystną nazwę danej działalności lub zbadać już istniejącą. Ten dział zawiera podstawowe zasady otwierania własnej działalności – w tym zasady wytyczania właściwego dnia otwarcia własnej firmy zgodne z zasadami umożliwiającymi szeroko rozumiany sukces zawodowy.

Kurs Numerologii - IKN II


składa się z 6 lekcji i 6 konsultacji ze mną, które dokonują się podczas sprawdzania Twoich prac zadanych w lekcjach i naszą korespondencję mailową. To wszystko odbywa się w czasie, jakiego dla siebie potrzebujesz. Po sprawdzeniu przeze mnie wszystkich Twoich prac, do 7 dni roboczych wysyłam do Ciebie:

  • Certyfikat, potwierdzający odbycie i ukończenie przez Ciebie Kursu Numerologii II stopnia (IKN II), zawierający w sobie zakres przyswojonej przez Ciebie wiedzy.

Warunkiem otrzymania przez Ciebie Certyfikatu, potwierdzającego ukończenie Indywidualnego Kursu Numerologii II stopnia, jest przesłanie do mnie odrobionych i sprawdzenie przeze mnie – zaliczenie, wszystkich 6 prac IKN II

TWOJA INWESTYCJA W SIEBIE


  • dokonujesz jednorazowej opłaty za kurs, wówczas inwestujesz 400 PLN
  • dokonujesz dwóch wpłat: pierwsza 220 przy przystąpieniu do Kursu, druga 220 przed 4 lekcją, wówczas inwestujesz 440 PLN
  • przed każdą lekcją wpłacasz 80 PLN, wówczas inwestujesz 480 PLN

UWAGA!


Twoje uczestnictwo w Kursie Numerologii (IKN II) rozpoczyna się w momencie
wypełnienia poniższego zgłoszenia i odnotowania Twojej opłaty za kurs.

Katarzyna Hodorowicz (Izis)
797 - 205 - 621

Zgłoszenie na IKN II - Indywidualny Kurs Numerologii - program dodatkowy

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Katarzyna Hodorowicz

NestBank 74 1870 1045 2078 1033 2037 0001

  mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

z dopiskiem: Kurs Numerologii IKN II - Imię i Nazwisko


Copyright ©2008 - 2020
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 212438