Analiza Życia Tarota

          Tarot daje szerokie możliwości rozpatrywania wszelakich spraw, umożliwiając zbadanie praktycznie każdej z dziedzin naszego życia. Doskonale radzi sobie z odpowiedziami na pytania, a wiadomo, potrafimy mieć ich wiele. On po prostu wie i dobrze wie. Na bazie szerokiego spektrum możliwości Tarota, stworzyłam Analizę Życia Tarota, stanowiącą obraz całej struktury naszego życia, z której właśnie wypływają takie, a nie inne doświadczenia w naszej codzienności. Analiza stanowi wgląd w główne, podstawowe aspekty, z których zbudowane jest nasze życie i ukształtowany nasz własny los.
          Analiza Życia Tarota, badając 6 głównych dziedzin życia, oprócz przedstawienia ich aktualnego obrazu i wskazania tego, jak my sami odnajdujemy się w każdej z nich, zawiera w sobie informacje dotyczące rozwiązań, umożliwiających nam takie kształtowanie własnego losu, aby nasze życie mogło być dla nas zadowoleniem i spełnieniem. Zawiera w sobie istotne dla nas podpowiedzi, wskazujące nam właściwe podejście do danej kwestii tak, abyśmy mogli jak najpełniej zrealizować siebie we własnym życiu – analizuje, podpowiada i ukierunkowuje w odpowiednią i najlepszą dla nas stronę.

NASZE ZIEMSKIE BYTOWANIE

Największym wyzwaniem, jakie napotykamy tu na ziemi, jest pokonanie panującego tu chaosu i rozproszenia, umożliwiające nam jasne widzenie wybranej przez nas perspektywy własnej przyszłości. Analiza Życia Tarota zawiera w sobie konkretne i cenne dla nas informacje, umożliwiające nam przywrócenie należytej równowagi i harmonii w głównych dziedzinach naszego życia.

ANALIZA ŻYCIA TAROTA

rozświetla Twoją rzeczywistość, analizując i rozjaśniając Ci najważniejsze dziedziny Twojego życia, poprzez przekazanie niezwykle ważnych dla Ciebie informacji i wskazówek, dotyczących dalszego rozwoju. Obejmuje obraz aż 6 głównych dziedzin Twojego życia i tego wszystkiego, jak odnajdujesz w nich siebie, ukierunkowując Cię w najlepszą stronę rozwoju własnego i każdej z poniższych dziedzin:

1 Twoja samoocena i uznanie siebie
2 Twój związek i Twoja Rodzina
3  Twoja realizacja w życiu zawodowym
4 Twoje finanse i Twoje sprawy materialne
5 Twoja kondycja psycho – fizyczna
6 Ty w Twoim życiu i Twój ogólny rozwój

Możesz również do każdej z powyżej wymienionych 6 dziedzin,
zadać pytanie lub dwa tak, aby przekaz, jaki otrzymasz, jeszcze bardziej rozjaśnił Ci wszystko, czego potrzebujesz w tym momencie wiedzieć
ANALIZA ŻYCIA TAROTA

stanowi obraz całego naszego życia i zawiera w sobie informacje:
- opis danego aspektu życia;
- przyczyny określonych sytuacji i własnych doświadczeń;
- nasz sposób odnajdywania się w danej sferze życia;
- i ewentualną radę: co i jak należy zrobić, aby wszystko poukładało się najlepiej, jak tylko może.
ANALIZA ŻYCIA TAROTA

Porusza również psychologiczny aspekt nas samych w naszym własnym życiu – stanowiąc dla nas pewną psychoanalizę. Otwiera nas na możliwość wywierania wpływu na bieg zdarzeń w naszym życiu, a tym samym pokierowanie własnym losem w oczekiwanym przez nas kierunku – Analiza daje możliwość stania się Panem swego losu.

Analiza Życia Tarota

stanowi 6 stronicową esencję przekazu Tarota, dotyczącego 6 dziedzin Twojego życia, opisaną w dokumencie (PDF), a jaką otrzymasz ode mnie na podany w zamówieniu E-mail, do 10 dni roboczych od otrzymania zamówienia i odnotowania Twojej wpłaty.

WARTOŚĆ

Analizy Życia Tarota to 400 PLN

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat Analizy Życia Tarota Kliknij TUTAJ

CHCESZ otrzymać Analizę Życia Tarota?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Analizy Życia Tarota

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Marta Hodorowicz

Santander 02 1090 2835 0000 0001 5843 1749

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

z dopiskiem: Analiza Życia Tarota - Imię i Nazwisko
 Copyright © 2008 - 2024 
Wejść: 401390