Analiza Życia Tarota

          Tarot daje szerokie możliwości rozpatrywania wszelakich spraw, umożliwiając zbadanie praktycznie każdej z dziedzin naszego życia. Doskonale radzi sobie z odpowiedziami na pytania, a wiadomo, potrafimy mieć ich wiele. On po prostu wie i dobrze wie. Na bazie szerokiego spektrum możliwości Tarota, stworzyłam Analizę Życia Tarota, stanowiącą obraz całej struktury naszego życia, z której właśnie wypływają takie, a nie inne doświadczenia w naszej codzienności. Analiza stanowi wgląd w główne, podstawowe aspekty, z których zbudowane jest nasze życie i ukształtowany nasz własny los.
          Analiza Życia Tarota, badając 6 głównych dziedzin życia, oprócz przedstawienia ich aktualnego obrazu i wskazania tego, jak my sami odnajdujemy się w każdej z nich, zawiera w sobie informacje dotyczące rozwiązań, umożliwiających nam takie kształtowanie własnego losu, aby nasze życie mogło być dla nas zadowoleniem i spełnieniem. Zawiera w sobie istotne dla nas podpowiedzi, wskazujące nam właściwe podejście do danej kwestii tak, abyśmy mogli jak najpełniej zrealizować siebie we własnym życiu – analizuje, podpowiada i ukierunkowuje w odpowiednią i najlepszą dla nas stronę.

NASZE ZIEMSKIE BYTOWANIE

Największym wyzwaniem, jakie napotykamy tu na ziemi, jest pokonanie panującego tu chaosu i rozproszenia, umożliwiające nam jasne widzenie wybranej przez nas perspektywy własnej przyszłości. Analiza Życia Tarota zawiera w sobie konkretne i cenne dla nas informacje, umożliwiające nam przywrócenie należytej równowagi i harmonii w głównych dziedzinach naszego życia.

ANALIZA ŻYCIA TAROTA

rozświetla Twoją rzeczywistość, analizując i rozjaśniając Ci najważniejsze dziedziny Twojego życia, poprzez przekazanie niezwykle ważnych dla Ciebie informacji i wskazówek, dotyczących dalszego rozwoju. Obejmuje obraz aż 6 głównych dziedzin Twojego życia i tego wszystkiego, jak odnajdujesz w nich siebie, ukierunkowując Cię w najlepszą stronę rozwoju własnego i każdej z poniższych dziedzin:

1 Twoja samoocena i uznanie siebie
2 Twój związek i Twoja Rodzina
3  Twoja realizacja w życiu zawodowym
4 Twoje finanse i Twoje sprawy materialne
5 Twoja kondycja psycho – fizyczna
6 Ty w Twoim życiu i Twój ogólny rozwój

Możesz również do każdej z powyżej wymienionych 6 dziedzin,
zadać pytanie lub dwa tak, aby przekaz, jaki otrzymasz, jeszcze bardziej rozjaśnił Ci wszystko, czego potrzebujesz w tym momencie wiedzieć
ANALIZA ŻYCIA TAROTA

stanowi obraz całego naszego życia i zawiera w sobie informacje:
- opis danego aspektu życia;
- przyczyny określonych sytuacji i własnych doświadczeń;
- nasz sposób odnajdywania się w danej sferze życia;
- i ewentualną radę: co i jak należy zrobić, aby wszystko poukładało się najlepiej, jak tylko może.
ANALIZA ŻYCIA TAROTA

Porusza również psychologiczny aspekt nas samych w naszym własnym życiu – stanowiąc dla nas pewną psychoanalizę. Otwiera nas na możliwość wywierania wpływu na bieg zdarzeń w naszym życiu, a tym samym pokierowanie własnym losem w oczekiwanym przez nas kierunku – Analiza daje możliwość stania się Panem swego losu.

Analiza Życia Tarota

stanowi 6 stronicową esencję przekazu Tarota, dotyczącego 6 dziedzin Twojego życia, opisaną w dokumencie (PDF), a jaką otrzymasz ode mnie na podany w zamówieniu E-mail, do 5 dni roboczych od otrzymania zamówienia i odnotowania Twojej wpłaty.

WARTOŚĆ

Analizy Życia Tarota to 400 PLN

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat Analizy Życia Tarota Kliknij TUTAJ

CHCESZ otrzymać Analizę Życia Tarota?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Analizy Życia Tarota

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Katarzyna Hodorowicz

NestBank 74 1870 1045 2078 1033 2037 0001

  mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

z dopiskiem: Analiza Życia Tarota - Imię i Nazwisko
 

Copyright ©2008 - 2022
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 266174