Twój Główny Cel Życiowy


            Każdy z nas ma przed sobą swój własny Cel Życiowy, którego realizacja jest naszym głównym i podstawowym ziemskim zadaniem. Ów Cel, stanowi dla nas wartość najwyższą z wszystkich naszych dążeń i jego świadomość umożliwia nam realizację planu, jaki zamierzamy zrealizować w naszej ziemskiej wędrówce, a co za tym idzie, niesie nam uczucie spełnienia i w pewnym sensie poczucie wykonania zadania. Bywają takie momenty w naszym życiu, w których zastanawiamy się nad tym, w jakim celu tak naprawdę zjawiliśmy się tutaj – czasami błądzimy, czujemy, że coś w naszym życiu jest nie tak, działamy wbrew sobie lub nie wiemy, co tak naprawdę tu robimy, po co tu jesteśmy...
            Być może chcesz poznać swój własny Cel Życiowy, którego realizacja niesie za sobą poczucie zrozumienia siebie, otwiera przed Tobą możliwości spełniania się w życiu i podążania drogą, która właśnie jest Twoją drogą – wówczas mogę przygotować to dla Ciebie, badając Nadrzędny Cel, w jakim tu jesteś i drogi jego realizacji. Świadomość naszego Nadrzędnego Celu Życiowego, ułatwia wiele spraw w naszym życiu i działaniu, rozjaśniając naszą drogę i stwarzając nam możliwość takiego poukładania wszystkich spraw, aby nasze życie nabrało dla nas głębszego sensu.

Twój Główny Cel Życiowy

stanowi przekaz, ujęty w 2 stronicowym opisie, w dokumencie PDF, który prześlę do Ciebie na podany w zamówieniu E-mail, do 3 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej wpłaty.

WARTOŚĆ

Twojego Głównego Celu Życiowego to 90 PLN

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat tego rozkładu Tarota  Kliknij TUTAJ

CHCESZ otrzymać Twój Główny Cel Życiowy?


Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Rozkładu - Twój Główny Cel Życiowy

DANE DO PRZELEWU


Katarzyna Hodorowicz

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272
lub
mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

z dopiskiem: Cel Życiowy - Imię i Nazwisko


Copyright ©2008 - 2019
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 81491