Twój Główny Cel Życiowy


         Każdy z nas ma swój własny, indywidualny Cel Życiowy, którego realizacja jest naszym podstawowym i głównym ziemskim zadaniem. Ów Cel, stanowi dla nas wartość najwyższą z wszystkich naszych dążeń, stąd też jego świadomość umożliwia nam pewniejszą realizację planu, jaki zamierzyliśmy zrealizować w naszej ziemskiej wędrówce, a co za tym idzie, niesie nam uczucie spełnienia i poczucie wykonania ważnego zadania. Bywają takie momenty w naszym życiu, w których zastanawiamy się nad tym, w jakim celu tak naprawdę zjawiliśmy się tutaj – czasami błądzimy, czujemy, że coś w naszym życiu jest nie tak, działamy wbrew sobie lub nie wiemy, co tak naprawdę tu robimy, po co tu jesteśmy... 
           Być może chcesz poznać swój własny Cel Życiowy, którego realizacja niesie za sobą poczucie zrozumienia siebie, otwiera przed Tobą możliwości spełniania się w życiu i podążania drogą, która właśnie jest Twoją drogą – wówczas mogę przygotować to dla Ciebie, badając Nadrzędny Cel, w jakim tu jesteś i drogi jego realizacji. Świadomość naszego Nadrzędnego Celu Życiowego, ułatwia wiele spraw w naszym życiu i działaniu, rozjaśniając naszą drogę i stwarzając nam możliwość takiego poukładania wszystkich spraw, aby nasze życie nabrało dla nas głębszego sensu i znaczenia.

Świadomość swego Celu Życiowego, nadaje naszemu życiu głębszego znaczenia, a nasze działania
nasyca prawdziwym sensem

Twój Główny Cel Życiowy

stanowi przekaz, ujęty w 2 stronicowym opisie (PDF), który prześlę do Ciebie na podany w zamówieniu E-mail, do 3 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej wpłaty.

WARTOŚĆ

Twojego Głównego Celu Życiowego to 150 PLN

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat tego rozkładu Tarota  Kliknij TUTAJ

CHCESZ otrzymać Twój Główny Cel Życiowy?


Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Marta Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Rozkładu - Twój Główny Cel Życiowy

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Marta Hodorowicz

Santander 02 1090 2835 0000 0001 5843 1749

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

z dopiskiem: Cel Życiowy - Imię i Nazwisko
Copyright © 2008 - 2024 
Wejść: 401401