Poziom Twojego Sukcesu


         Każdy z nas obiera inne nastawienie do osiągania sukcesów we własnym życiu – jednym przychodzi on łatwo i swobodnie, naturalnie, inni w drodze po swój własny sukces muszą zmagać się z wszelkimi przeciwnościami losu. Bez względu na to, do jakiej Ty grupy należysz, masz w sobie określony poziom własnego sukcesu. Analizując ten rozkład Tarota, mogę zbadać Twoje świadome i podświadome dążenia – wiadomo, chcąc cokolwiek osiągnąć we własnym życiu, przede wszystkim musimy tego chcieć świadomie i podświadomie. Nasza świadomość jest nam dobrze znana – to My, a nasza podświadomość jest naszym głębszym wnętrzem, stanowiącym w nas mechanizm realizacji bądź wszelkich oporów przed realizacją tego wszystkiego, czego tylko chcemy. Sukces zawsze mamy gwarantowany, jeżeli nasze świadome i podświadome dążenia współgrają – są tak samo nastawione, jednak zazwyczaj jest nieco inaczej (świadomie czegoś chcemy, a nasza podświadomość ma na ten temat nieco inne zdanie).
      Analiza rozkładu "Poziom Twojego Sukcesu" skupia się na dokładnym zbadaniu naszych dążeń i chęci właśnie w oparciu o naszą świadomość i podświadomość tak, aby móc znaleźć ewentualną przyczynę danych porażek i odnaleźć sposób, umożliwiający nam dostrojenie własnej podświadomości do naszych świadomych dążeń. Jeżeli nasza świadomość z naszym wnętrzem (podświadomość) współgrają w danej dziedzinie życia, wszystko przebiega zgodnie z naszymi zamiarami, inaczej porażki nie są nam obce. Ten rozkład dobrze zbada Twój własny, podstawowy mechanizm odnoszenia sukcesów we własnym życiu – ogólne nastawienie, jakie przybierasz do realizacji własnych zamierzeń i chęci, sięgnie przyczyny ewentualnych porażek, żyjących w Tobie określonych oporów i wskaże Ci sposób, w jaki należy podejść do siebie, aby Twoja podświadomość realizowała Twoje własne zamierzenia.

Poziom Twojego Sukcesu

Co tak naprawdę powstrzymuje Cię przed własnym, większym sukcesem? Odpowiedź znajdziesz w opisie esencji rozkładu, jaki otrzymasz w 2 stronicowym dokumencie PDF, na podany w zamówieniu E-mail, do 3 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej wpłaty.

WARTOŚĆ

Poziomu Twojego Sukcesu to 90 PLN

CHCESZ zbadać Poziom Twojego Sukcesu?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Rozkładu - Poziom Twojego Sukcesu

DANE DO PRZELEWU


Katarzyna Hodorowicz

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272
lub
mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

z dopiskiem: Poziom Sukcesu - Imię i Nazwisko


Copyright ©2008 - 2019
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 84299