Poziom Twojego Sukcesu

 
         Każdy z nas obiera inne nastawienie do osiągania sukcesów we własnym życiu – jednym przychodzi on łatwo, swobodnie i naturalnie, inni w drodze po swój własny sukces muszą zmagać się z przeróżnymi przeciwnościami losu. Bez względu na to, do jakiej Ty grupy należysz, masz w sobie określony, aktualny poziom własnego sukcesu. Analizując ten rozkład Tarota, mogę zbadać Twoje świadome i podświadome dążenia – wiadomo, chcąc cokolwiek osiągnąć we własnym życiu, przede wszystkim musimy tego chcieć świadomie i podświadomie. Nasza świadomość jest nam dobrze znana – to My, a nasza podświadomość jest naszym głębszym wnętrzem, stanowiącym w nas mechanizm skutecznej realizacji własnych zamierzeń bądź mechanizm tworzenia wszelkich oporów przed realizacją tego wszystkiego, czego tylko chcemy. Sukces zawsze mamy gwarantowany, jeżeli nasze świadome i podświadome dążenia współgrają – są tak samo nastawione, jednak zazwyczaj jest nieco inaczej (świadomie czegoś chcemy, a nasza podświadomość uważa inaczej).
          Analiza rozkładu "Poziom Twojego Sukcesu" skupia się na dokładnym zbadaniu naszych dążeń i chęci właśnie w oparciu o naszą świadomość i podświadomość tak, aby móc znaleźć ewentualną przyczynę danych porażek i odnaleźć sposób, umożliwiający nam dostrojenie własnej podświadomości do naszych świadomych dążeń. Jeżeli nasza świadomość z naszym wnętrzem (podświadomość) współgrają w danej dziedzinie życia, wszystko przebiega zgodnie z naszymi zamiarami, inaczej porażki nie są nam obce. Ten rozkład dobrze zbada Twój własny, podstawowy mechanizm odnoszenia sukcesów we własnym życiu – ogólne nastawienie, jakie przybierasz do realizacji własnych zamierzeń i chęci, sięgnie przyczyny ewentualnych porażek, żyjących w Tobie określonych oporów i wskaże Ci sposób, w jaki należy podejść do siebie, aby Twoja podświadomość realizowała Twoje własne zamierzenia.

Generalnie osiąganie sukcesów powinno być naturalną konsekwencją własnego działania i jeżeli jest inaczej, żyjemy wbrew sobie, blokując naturalny
przepływ własnej energii

Poziom Twojego Sukcesu

Co tak naprawdę powstrzymuje Cię przed własnym, większym sukcesem? Odpowiedź znajdziesz w opisie esencji rozkładu, jaki otrzymasz w 2 stronicowym dokumencie (PDF), na podany w zamówieniu E-mail, do 3 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej wpłaty.

WARTOŚĆ

Poziomu Twojego Sukcesu to 140 PLN

CHCESZ zbadać Poziom Twojego Sukcesu?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Rozkładu - Poziom Twojego Sukcesu

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Katarzyna Hodorowicz

NestBank 74 1870 1045 2078 1033 2037 0001

mBank 13 1140 2004 0000 3802 5181 3580

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

z dopiskiem: Poziom Sukcesu - Imię i Nazwisko


Copyright ©2008 - 2022
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 224456