Los w Twoich Rękach           Każdy z nas nieustannie Stwarza swój własny los, choć zazwyczaj czynimy to mało świadomie. Każdy z nas, każdego dnia na nowo zapisuje kartę zwaną własnym życiem i czyni to nieustannie. Rzecz w tym, że zazwyczaj nie mamy świadomości tego, że doświadczamy właśnie tego, na co sami nieustannie wyrażamy własną zgodę, czy to swoimi decyzjami lub ich brakiem, pozwalając zdarzeniom dnia codziennego układać się samoistnie. Nierzadko sporo chaosu wprowadzamy we własne doświadczenia, nie znajdując w tym wszystkim chwili spokoju i wytchnienia, reagując jedynie na to, co niesie nam sam los, który zawsze z nas samych wypływa.
        Wbrew pozorom, świadoma kreacja własnego losu wymaga od nas mniejszego zaangażowania, aniżeli nasza mało świadoma reakcja na zdarzenia dnia codziennego, pochłaniając się w coraz większym chaosie zdarzeń. Jedynie sam początek naszego powrotu do pewniejszego kierowania własnym losem, wymaga od nas koniecznego zaangażowania, w zależności od stopnia naszego zatopienia w wirze chaotycznych doświadczeń dnia codziennego.

W świadomej kreacji własnego życia nie ma miejsca na przypadkowe zdarzenia, bo dzieje się dla Nas jedynie to, na co sami wyrażamy własną zgodę.

Wiadomo, chcąc cokolwiek osiągnąć we własnym życiu, musimy tego chcieć tak samo świadomie, jak i podświadomie. Nasza świadomość jest nam dobrze znana – to My, a nasza podświadomość jest naszym głębszym wnętrzem, stanowiącym w nas mechanizm skutecznej realizacji własnych zamierzeń bądź mechanizm tworzenia wszelkich oporów przed realizacją tego wszystkiego, czego naprawdę dla Siebie chcemy.

Analiza rozkładu "Los w Twoich Rękach"

ogniskuje się na zbadaniu stopnia Twojego zaangażowania w świadomą kreację własnego życia i mechanizmów odpowiedzialny za aktualny stan rzeczy w tym temacie. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że w życiu albo reagujemy na to, co ono nam zapodaje, albo Jesteśmy Kreatorami własnego losu. Jak to jest w Twoim przypadku? Ten Rozkład mogę przygotować również dla Ciebie, a znajdziesz w nim opis:
  • stanu chwili obecnej Twojej Kreacji własnego świata, znajdując ograniczające Cię wpływy
  • blokady i drogi dostępu do własnej Kreatywności
  •  wskazane działania na drodze tworzenia własnego losu w pełni po swojemu

Los w Twoich Rękach

Istotne dla Ciebie informacje znajdziesz w 2 stronicowym opisie (PDF) esencji rozkładu, na podany w zamówieniu E-mail, do 3 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej wpłaty.

WARTOŚĆ

Losu w Twoich Rękach to 150 PLN

CHCESZ zamówić dla siebie ten Rozkład?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Marta Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Rozkładu - Los w Twoich Rękach

DANE DO PRZELEWU

(konto do wyboru)
Marta Hodorowicz

Santander 02 1090 2835 0000 0001 5843 1749

PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272

z dopiskiem: Los w Moich Rękach - Imię i Nazwisko
Copyright © 2008 - 2024 
Wejść: 401387