Karmiczne Połączenie

Zdanie i opinie innych na temat Karmicznego Połączenia
Czy kiedyś miałaś/eś wrażenie, że poznałaś/eś „niby“ przypadkowo osobę przy której masz wrażenie, że znasz ją od zawsze, że ja gdzieś już ja widziałaś/eś. A może masz wrażenie, że istnieje miedzy wami nierozerwalna więź, której nie jesteś w stanie w racjonalny sposób wyjaśnić. Najprawdopodobniej jest to połączenie karmiczne. Dowiedziałam się o nich dość dawno i zwracałam do kliku mediów prosząc o rade. Szybko znalazłam potwierdzenie swoich przypuszczeń jednak zabrakło mi dogłębnej analizy. Dotrzeć do sedna oznacza odkryć przyczynę jak się wszystko zaczęło i jaki ma to wpływ na nasze obecne życie. Jest to o tyle istotne ponieważ BIG PICTURE naszych powiązań z poprzednich żyć pozwala nam zrozumieć dlaczego sytuacja często nieprzyjemnie eskaluje. Połączenia karmiczne nie nalezą do przyjemnych i wiążą się z dość dużym bólem wewnętrznym. Na dodatek jest trudno się od nich uwolnić, więź trwa nadal nawet jak tej osoby już w naszym życiu nie ma. Pani Katarzyna jest 4 Medium które poprosiłam o zbadanie mojego karmicznego połączenia, 2 lata czekałam na to, aby dowiedzieć się co mnie łączy z osobą która jest nadal blisko mnie metafizycznie, a mimo wszystko już nie uczestniczy w moim życiu. Następnym krokiem miała być hipnoza, jednak po dokonaniu analizy przez Panią Martę nie jest ona już konieczna. Dowiedziałam się w szczegółach co mnie łączyło z daną osobą w poprzednich życiach i jaką role ja pełnię w tym życiu. Wywołało to w pierwszej chwili szok, jednak też potwierdziło pewne moje intuicyjne przypuszczenia. Polecam zdecydowanie Panią Martę, która w krótkim czasie dostarczy wielu odpowiedzi na Wasze pytania. Forma pisemna dostarczonego dokumentu pozwala na głębszą refleksję oraz możliwość kilkukrotnego prześledzenia co wiąże się z lepszym zrozumieniem niż forma ustna. Zdecydowanie Pani Katarzyna zostanie Medium, do którego będę się odwoływać na przestrzeni kolejnych lat. Jestem wdzięczna, że po tak długich poszukiwaniach dotarłam do osoby, która w sposób transparentny i kompetentny wyjaśniła moje karmiczne powiązanie.
Marta D.
Droga Izis, jestem niezmiernie wdzięczna za Twoją analizę karmiczną dwóch relacji, które są dla mnie niezwykle ważne, ale tak jak ważne, tak samo były bardzo trudne do zrozumienia. Dzięki Twojemu wsparciu otrzymałam odpowiedzi na nurtujące mnie od dawna pytania. Co ciekawe to czuję ogromną ulgę oraz szczęście. Dziękuję za to, że nie tylko rozwiązałaś zagadkę, ale wniosłaś też ogrom ciepła do obu relacji. Cała analiza jest niezwykle klarowna i mam wrażenie, że ten los dokładnie się powtarza, tyle że wiem co jest do przepracowania. Już jestem ciekawa co będę musiała przepracować w kolejnym wcieleniu :), ale dzięki Tobie wiem, że nie te dwa związki :)
Dziękuję raz jeszcze i serdecznie polecam.
Ania
Bardzo dziękuje za pomoc, dzięki analizie przyczyny karmicznej udało mi się dojść do tego, co tak naprawdę mnie blokowało przez dłuższy czas. Żałuje, że wcześniej nie miałam świadomości, że można nad tym pracować. Sama już świadomość istnienia pewnych blokad oraz skąd one się wzięły jest bardzo uzdrawiająca, dlatego bardzo jestem wdzięczna. Dało mi to wewnętrzny spokój oraz wskazówki, których szukałam. Niejednokrotnie powracam do Pani z różnymi sprawami nie bez kozery. Także polecam każdemu, kto zmaga się z jakimiś problemami wątpliwościami i po prostu „staje pod ścianą”.
Jestem niezmiernie szczęśliwa, że zdecydowałam się na Pani pomoc! Czuję się spokojniejsza i uzyskałam zrozumienie, jakiego ciężko było szukać wśród terapeutów i psychologów. Serdecznie Panią pozdrawiam!
To dodaje lepszego rozumienia całości sytuacji. I trochę odciąża z „powinności”.
Joanna
Analiza karmiczna i znacząca wróżba tarota bardzo mnie poruszyły. W punkcie, w którym jestem, na prawdę ciężko mi było zobaczyć jasno sytuację i podjąć pewne decyzje. Z Pani podpowiedziami będzie mi na pewno łatwiej i czuję się jakby kamień spadł mi z serca. To wszystko już mi za długo ciążyło. Dziękuję za szybki kontakt i poświęconą mi uwagę. Polecam wszystkim, którzy pragną polepszyć swoje życie oraz tym, którzy pragną zapobiegać trudnym doświadczeniom. Numerologia, karma, tarot- to wszystko jest niesamowicie fascynujące, także cieszę się, że do Pani trafiłam:)
Wszystkiego cudnego!

Droga Izis, kilkakrotnie korzystałam z Twoich usług i jestem bardzo zadowolona. Była to Podpowiedz Tarota oraz Karmiczne Połączenie. Jak czytałam Karmiczne Połączenie dla mojego związku, to ogarnęło mnie takie uczucie jakbyś Ty uczestniczyła w tym wszystkim. Opisujesz wszystko bardzo trafnie i dokładnie i bardzo profesjonalnie. Twój opis jest napisany pięknym językiem i bardzo pozytywny i budujący. Często wracam do Twoich opisów i za każdym razem coś nowego odkrywam, nowe przekazy. Jakby cały czas to się samo aktualizowało. Jest to bardzo przyjemne doświadczenie. Dziękuje też za KKN I i KKN II, jestem bardzo zadowolona, że mogłam u Ciebie zdobyć wiedzę o numerologii. Twoja dokładność, cierpliwość oraz profesjonalizm powodują, że jesteś osoba godną polecenia.
Dziękuje i polecam wszystkim
Copyright © 2008 - 2024 
Wejść: 357484