Karmiczne Połączenie

Zdanie i opinie innych na temat Karmicznego Połączenia
Droga Izis, jestem niezmiernie wdzięczna za Twoją analizę karmiczną dwóch relacji, które są dla mnie niezwykle ważne, ale tak jak ważne, tak samo były bardzo trudne do zrozumienia. Dzięki Twojemu wsparciu otrzymałam odpowiedzi na nurtujące mnie od dawna pytania. Co ciekawe to czuję ogromną ulgę oraz szczęście. Dziękuję za to, że nie tylko rozwiązałaś zagadkę, ale wniosłaś też ogrom ciepła do obu relacji. Cała analiza jest niezwykle klarowna i mam wrażenie, że ten los dokładnie się powtarza, tyle że wiem co jest do przepracowania. Już jestem ciekawa co będę musiała przepracować w kolejnym wcieleniu :), ale dzięki Tobie wiem, że nie te dwa związki :)
Dziękuję raz jeszcze i serdecznie polecam.
Ania
Bardzo dziękuje za pomoc, dzięki analizie przyczyny karmicznej udało mi się dojść do tego, co tak naprawdę mnie blokowało przez dłuższy czas. Żałuje, że wcześniej nie miałam świadomości, że można nad tym pracować. Sama już świadomość istnienia pewnych blokad oraz skąd one się wzięły jest bardzo uzdrawiająca, dlatego bardzo jestem wdzięczna. Dało mi to wewnętrzny spokój oraz wskazówki, których szukałam. Niejednokrotnie powracam do Pani z różnymi sprawami nie bez kozery. Także polecam każdemu, kto zmaga się z jakimiś problemami wątpliwościami i po prostu „staje pod ścianą”.
Jestem niezmiernie szczęśliwa, że zdecydowałam się na Pani pomoc! Czuję się spokojniejsza i uzyskałam zrozumienie, jakiego ciężko było szukać wśród terapeutów i psychologów. Serdecznie Panią pozdrawiam!
To dodaje lepszego rozumienia całości sytuacji. I trochę odciąża z „powinności”.
Joanna
Analiza karmiczna i znacząca wróżba tarota bardzo mnie poruszyły. W punkcie, w którym jestem, na prawdę ciężko mi było zobaczyć jasno sytuację i podjąć pewne decyzje. Z Pani podpowiedziami będzie mi na pewno łatwiej i czuję się jakby kamień spadł mi z serca. To wszystko już mi za długo ciążyło. Dziękuję za szybki kontakt i poświęconą mi uwagę. Polecam wszystkim, którzy pragną polepszyć swoje życie oraz tym, którzy pragną zapobiegać trudnym doświadczeniom. Numerologia, karma, tarot- to wszystko jest niesamowicie fascynujące, także cieszę się, że do Pani trafiłam:)
Wszystkiego cudnego!

Droga Izis, kilkakrotnie korzystałam z Twoich usług i jestem bardzo zadowolona. Była to Podpowiedz Tarota oraz Karmiczne Połączenie. Jak czytałam Karmiczne Połączenie dla mojego związku, to ogarnęło mnie takie uczucie jakbyś Ty uczestniczyła w tym wszystkim. Opisujesz wszystko bardzo trafnie i dokładnie i bardzo profesjonalnie. Twój opis jest napisany pięknym językiem i bardzo pozytywny i budujący. Często wracam do Twoich opisów i za każdym razem coś nowego odkrywam, nowe przekazy. Jakby cały czas to się samo aktualizowało. Jest to bardzo przyjemne doświadczenie. Dziękuje też za KKN I i KKN II, jestem bardzo zadowolona, że mogłam u Ciebie zdobyć wiedzę o numerologii. Twoja dokładność, cierpliwość oraz profesjonalizm powodują, że jesteś osoba godną polecenia.
Dziękuje i polecam wszystkim
Copyright ©2008 - 2022
Katarzyna Hodorowicz3
Wejść: 266199