IKN

Indywidualny Kurs Numerologii
numerologia – numery, liczby – na tym kursie poznasz ich znaczenie i energetykę, zgodnie z którą na nas oddziałują. Ten kurs pozwala dobrze poznać i nauczyć się władać Wspaniałym narzędziem do odczytywania losu ludzkiego jakim jest numerologia, znajdująca swe zastosowanie od samego momentu naszego pojawienia się na tym świecie. Energie liczb oddziałują na nas nieustannie i to zarówno z naszej daty urodzenia, jak i z naszych imion i nazwisk – ten kurs numerologii przybliża i dokładnie wyjaśnia oddziaływanie obu tych wpływów energetycznych. I choć podstawowych wibracji numerologicznych jest 9, samych liczb jest nieskończona ilość – umiejętne i trafne odczytywanie najważniejszych z nich umożliwi Ci ten kurs, odkrywając przed Tobą najistotniejsze w numerologii – sztukę interpretacji numerologicznej.
             IKN jest niezwykle komfortowym sposobem nabywania i rozwijania w sobie wiedzy numerologicznej, co następuje w wybranym przez Ciebie czasie i miejscu. Chcąc w nim uczestniczyć, wystarczy, że posiadasz dostęp do komputera i internetu – dzięki takiej formie kursu, możesz nabywać i rozwijać w sobie wiedzę numerologiczną w dowolnie wybranym przez Ciebie czasie i miejscu, skąd przede wszystkim wypływa komfort zdobywania tu wiedzy. Indywidualna forma kursu sprawia, że wiedzę numerologiczną przekazuję bezpośrednio Tobie i w każdym momencie możesz się ze mną skontaktować. Same lekcje opracowałam w sposób, aby wszystko było jak najbardziej zrozumiałe. Wiedza numerologiczna z jednaj strony jest prosta, a drugiej zaskakuje ilością możliwości interpretacyjnych energii liczb – ten kurs opracowany i realizowany jest sposób, aby wszystko w nim było jak najbardziej jasne i proste.
            Ten kurs jest dla Ciebie, zatem i tempo przyswajanej wiedzy dostrajam do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Nie jestem Twoim nauczycielem, jedynie przekazuję Ci określoną wiedzę, świadomość i doświadczenie numerologiczne ujęte w formie konsultacji i lekcji, w sposób, umożliwiający Ci nabywanie i rozwijanie w sobie umiejętności pewnego i trafnego odczytywania programu obecnego wcielenia, jakiemu podlega każdy z nas. Nauka na moim kursie odbywa się przez internet – otrzymujesz ode mnie daną lekcję, pracujesz z jej tematem, odrabiasz ujęte w niej zadanie (przeprowadzając ćwiczenia na sobie i wybranej przez Ciebie osobie), po czym własną pracę odsyłasz do mnie. W trakcie Twojej pracy z danym materiałem, w każdej chwili możesz skontaktować się ze mną w celu otrzymania odpowiedzi na ewentualne pytania. Kurs prowadzę w taki sposób, aby wszystko w nim było przez Ciebie dobrze zrozumiane, tak, aby numerologia w Twoich rękach stała się narzędziem, umożliwiającym Ci pewne nim władanie zarówno we własnym doświadczeniu, a być może i na Twojej ścieżce zawodowej. Na tym kursie zgłębisz zarówno wiedzę numerologiczną, jak i rozwiniesz w sobie najważniejsze w numerologii – sztukę jej interpretacji, a cała reszta jest już tylko i wyłącznie kwestią Twojej własnej, dalszej, samodzielnej praktyki numerologicznej, co niewątpliwie umożliwia Ci ten kurs.

Copyright © 2008 - 2024 
Wejść: 350430