Karmiczny Związek – Karmiczna Relacja


             Czasami mamy wrażenie, że związek z drugim człowiekiem ma w sobie silne podłoże. Czasami jest dla nas wielce rozwijający, czasami zbyt trudny i ograniczający. Czasami nie potrafimy uwolnić się z danej relacji tak, jakby coś nas w niej dosłownie trzymało. W takich i podobnych przypadkach wielce prawdopodobne jest, że taka relacja z drugim człowiekiem jest Karmiczna.
           Karmiczny Związek z drugim człowiekiem, może mieć dla nas podłoże pozytywne lub negatywne, ale zawsze czujemy w nim pewne ograniczenie własnej swobody, jakbyśmy nie mogli sami zadecydować o własnej chęci bycia w danej relacji – ona po prostu jest i silnie nas dotyka, a nawet ogranicza.
           Karma w relacji z drugim człowiekiem świadczy o konieczności nie tyle doświadczenia pewnych spraw, ale przede wszystkim zrozumienia. Karmiczne Połączenie pozwoli Ci uświadomić sobie, co tak naprawdę połączyło Cię z drugą osobą i czemu konkretnemu służy Wasza relacja. W związku lub relacji karmicznej, zawsze o coś konkretnego chodzi – pewne treści domagają się swego oczyszczenia, a pewne kwestie zrozumienia. Świadomość relacji karmicznej umożliwia nam wyswobodzenie się z więzów karmy, która zawsze jest dla nas pewnym ograniczeniem. Wszystko nagle zaczyna się dokonywać i stajemy się wolni, co jest zdecydowaną podstawą do tworzenia dobrych i konstruktywnych dla nas relacji. Każda relacja może być dla nas rozwojowa jedynie wówczas, jeżeli możemy pozostawać w niej wolni i mieć możliwości swobodnego wyrażania tego, Kim naprawdę jesteśmy.

                     Karmiczne Połączenie


               Poprzez możliwość cofnięcia się wstecz w oglądzie rzeczywistości, sięgając pamięci poprzednich wcieleń, mogę uzyskać istotne dla Ciebie informacje. Każda, dość intensywna relacja z drugą osobą, zawiera w sobie dość silny ładunek energii, który został wytworzony w jednym z poprzednich wcieleń – macie już za sobą co najmniej jedno, znaczące dla Was wspólne wcielenie, w którym doświadczaliście wspólnie i na tyle silnie, aby teraz Wasze drogi ponownie się połączyły. Macie konkretne sprawy do przerobienia lub oczyszczenia pomiędzy sobą – Karmiczne Połączenie obdarzy Cię tą świadomością. Pewne z naszych relacji mogą mieć swoje źródło w poprzednich wcieleniach, nierzadko kontynuując wspólne doświadczenia do dnia dzisiejszego. Każda z takich relacji czemuś konkretnemu służy, ma swój własny cel i dąży do swego wypełnienia.
              Chcesz dowiedzieć się, jakie karmiczne przyczyny połączyły Cię z określoną osobą? Czemu służy ta konkretna relacja i jakie są jej dalsze perspektywy? Mogę popracować nad tym dla Ciebie, ujmując to wszystko w formie opisowej Karmicznego Połączenia. Przekażę Ci istotne informacje na temat wcielenia, w którym powstała Wasza relacja, w którym doświadczyliście czegoś na tyle silnego, że teraz nastąpiła tego kontynuacja. Czasami zdarza się, że wspólne doświadczenia pozostawiają w nas pewien ślad emocjonalny i na tyle silny, że poprzez obecne spotkanie i charakter relacji, pojawia się możliwość rozładowania nagromadzonych wcześniej emocji – wówczas jest to wyraźną relacją lub związkiem karmicznym. Nie przypadkiem ponownie stanęliście sobie na drodze, bo Wasza relacja czemuś konkretnemu służy, zatem jeżeli chcesz się tego wszystkiego dowiedzieć, mogę przygotować to dla Ciebie.
           Badana relacja może stanowić zarówno relację z drugą osobą, zwykłą znajomość lub nieco bardziej zażyłą, łączenie ze związkiem partnerskim. Czasami mamy wrażenie, że dana relacja może być karmiczna, a poznanie jej przyczyn i celu, w jakim ponownie stanęliście sobie na drodze, może dać Ci nie tylko zrozumienie wielu ważnych i istotnych kwestii, ale i możliwość konstruktywnego i naturalnego oczyszczenia się z wpływu łączącej Was karmy.

Karmiczne Połączenie

otrzymasz ode mnie w 3 stronicowym opisie, w dokumencie PDF, jako esencję uzyskanych przeze mnie informacji, do 5 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej wpłaty.

WARTOŚĆ

Karmicznego Połączenia to 180 PLN

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat Karmicznego Połączenia  Kliknij TUTAJ

CHCESZ otrzymać Karmiczne Połączenie?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz (Izis)
797 - 205 - 621

Zamówienie Karmicznego Połączenia

DANE DO PRZELEWU

Katarzyna Hodorowicz
PKO BP 20 1020 1664 0000 3202 0568 8272
z dopiskiem: Karmiczne Połączenie - Imię i Nazwisko
 

Copyright ©2008 - 2019
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 78694