Karmiczne Połączenie


           Tarot umożliwia nam również cofnięcie się wstecz w oglądzie rzeczywistości, dzięki czemu możemy sięgnąć np do wcześniejszych wcieleń, chcąc uzyskać istotne dla nas informacje. Każda, dość intensywna relacja z drugą osobą, zawiera w sobie dość silny ładunek energii, który niekoniecznie został wytworzony w tym konkretnym wcieleniu. Pewne z naszych relacji mogą mieć swoje źródło w poprzednich wcieleniach, kontynuując wspólne doświadczenia do dnia dzisiejszego. Każda z takich relacji czemuś konkretnemu służy, ma swój własny cel i dąży do swego wypełnienia.
        Chcesz dowiedzieć się, jakie karmiczne przyczyny połączyły Cię z określoną osobą? Czemu służy ta konkretna relacja i jakie są jej dalsze perspektywy? Mogę przygotować to dla Ciebie w rozkładzie Tarota – Karmiczne Połączenie. Ten rozkład przekaże Ci informacje na temat wcielenia, w którym powstała Wasza relacja, w którym doświadczyliście czegoś na tyle silnego, że trwa to do dnia dzisiejszego. Nie przypadkiem ponownie stanęliście sobie na drodze i Wasza relacja czemuś konkretnemu służy, zatem jeżeli chcesz się tego wszystkiego dowiedzieć, mogę przygotować to dla Ciebie.
        Badana relacja może stanowić, zarówno relacje z drugą osobą, zwykłą znajomość lub nieco bardziej zażyłą, łączenie ze związkiem partnerskim. Czasami mamy wrażenie, że dana relacja może być karmiczna, a poznanie jej przyczyn i celu, w jakim ponownie stanęliście sobie na drodze, może dać Ci zrozumienie wielu ważnych i istotnych kwestii.

Karmiczne Połączenie

otrzymasz w 3 stronicowym dokumencie PDF, pod wskazany E - mail, do 3 dni roboczych od otrzymania Twojego zamówienia i odnotowania Twojej wplaty.

WARTOŚĆ

Karmicznego Połączenia to 150 PLN

Chcesz poznać

zdanie i opinie innych na temat Karmicznego Połączenia  Kliknij TUTAJ

CHCESZ otrzymać Karmiczne Połączenie?

Wystarczy, że wypełnisz poniższe zamówienie
i dokonasz wpłaty na podane pod nim konto.

Katarzyna Hodorowicz
797 - 205 - 621

Zamówienie Karmicznego Połączenia

                                DANE DO PRZELEWU


Katarzyna Hodorowicz
20 1020 1664 0000 3202 0568 8272
z dopiskiem: Karmiczne Połączenie - Imię i Nazwisko
 

Copyright ©2009 - 2018
Katarzyna Hodorowicz3
WEJŚĆ: 50611